Šta je novo?

Koje miševe imate?

Microsoft Sculpt Comfort Bluetooth Mouse, koštao $23 na Amazonu, nisu naplatili carinu.

Koristim isključivo bežične, nervira me natezanje s kablom. Ovaj još ne zauzima USB.
Odziv sasvim OK (ne igram se), baterije trajale skoro godinu dana.
Mogao bi biti i malo precizniji kada pomeram tačku po tačku, vozim bez podloge po stolu.
 
Koliko je Zowie preko?
Konkretno mislim na ZA model,i na cenu,kod nasih severnih suseda.
Jel neko ima,mozda,ovaj ZA model?
 
Ovako sta mislite razer da ili ss sensei? Ili imate neki predlog za nesto bolje u tom cenovnom rangu ?
 
Natec Genesis GX88
Logitech G700s
 
Logitech G302 Daedalus Prime ili s.s Rival 100 ?
 
Evo meni pre 7 dana riknuo Razer Lachesis posle dve godine koriscenjaa pre njega MX Revolution, iskreno, nisam bas nesto bio zadovoljan sa Razerom. Zamenio sam ga sa MX Master, posto od igara samo djumbam wow. Mis odlicno lezi u ruci. barem meni.
 
ja cu sacekati ovaj xornet II da se pojavi kod nas u prodaju samo nisam skapirao kad to treba da bude tacno a cena do 3500 din mi lezi ako bude ta
 
Ja koristim logitech Wireless mish m705 maraton.Koristim ga vec 3,5 godine a baterije u njemu su jos one koje su dosle uz mish.Ne igram igrice tako da mi je za neku normalnu upotrebu i vise nego dobar.Plus nemam zezanje oko menjanja baterija.Dobra stvar kod njega je sto moze da radi i sa samo jednom baterijom.Koristim ga sa nekih 3-4 metara daljine i radi odlicno.
 
Da li neko ima Logitech g100s i kakav je za fps? Trenutno imam microsoft intelli 1.0 i ok mi je samo je otiso skrol pa ponekad sam skace u igrici... Imam ga godinama pa bih zeleo da i naredni potraje :)
 
^ ja odustao od njega, citao po netu da mu se brzo kvari levi klik (dabl klik ili skroz odjavi) mada mislim da za takve stvari kad neko nesto hejtuje desi jednom u 100 primeraka i da komentari samo odvlace
 
^ ja odustao od njega, citao po netu da mu se brzo kvari levi klik (dabl klik ili skroz odjavi) mada mislim da za takve stvari kad neko nesto hejtuje desi jednom u 100 primeraka i da komentari samo odvlace

Slozio bih se sa ovom konstatacijom.

Logitech je firma koja pravi jako dobre miseve za razlicite vrste korisnika, i u svim cenovnim kategorijama. Ja licno sam probao dosta razlicitih miseva, ali nikada nisam kupio nista osim Logitech-a i nisam se prevario. Razmislite dobro sta vam treba, odlucite koliko para mozete (zelite) da odvojite za misa i pronadjite sebi odgovarajuci Logitech mis. Sigurno cete naci ono sto trazite, a moje je misljenje da za ulozeni novac necete naci bolji kvalitet, bez obzira o kom modelu i kom cenovnom rangu se radi.
 
Ako tako gledamo na miseve onda nisi imao prilike da probas/koristis Mionix Castor pa ti je Logitech naj kvalitetniji, a isto tako ni jedan Zowie model nisi probao tako da ima i boljih
 
Ako tako gledamo na miseve onda nisi imao prilike da probas/koristis Mionix Castor pa ti je Logitech naj kvalitetniji, a isto tako ni jedan Zowie model nisi probao tako da ima i boljih

Ukusi su razliciti. Sa moje tacke gledista Logitech na trzistu miseva predstavlja isto sto i Mercedes medju automobilima. Sirok izbor razlicitih modela, kvalitet dokazan kroz dugi niz godina na svetskom trzistu, cene primerene onome sto nude.....
Eto, na primer, taj Mionix Castor kosta 70 EUR.....za te pare kod nas u radnji mozes kupiti G700, pa nek svako proceni sta je tu bolja kupovina....http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-g700/comp_comp_mouse/31/1353
 
Poslednja izmena:
Za castora iskreno nikada nisam cuo , zamenio sam.brdo miseva jedini koji mi jenpasovao je razer dadder i sada kako mi se raspo, ne mogu da nadjem drugi .. koji bi mi pasovao i koristim neki x7 od 900dinara.
 
Ukusi su razliciti. Sa moje tacke gledista Logitech na trzistu miseva predstavlja isto sto i Mercedes medju automobilima. Sirok izbor razlicitih modela, kvalitet dokazan kroz dugi niz godina na svetskom trzistu, cene primerene onome sto nude.....
Eto, na primer, taj Mionix Castor kosta 70 EUR.....za te pare kod nas u radnji mozes kupiti G700, pa nek svako proceni sta je tu bolja kupovina....http://www.itsvet.com/proizvod/logitech-g700/comp_comp_mouse/31/1353

Po meni jedini mis koji su oni imali dobar(u to vreme) je mx518 sva ostala njihova izdanja su kopije tog
 
Da li neko ima Logitech g100s i kakav je za fps? Trenutno imam microsoft intelli 1.0 i ok mi je samo je otiso skrol pa ponekad sam skace u igrici... Imam ga godinama pa bih zeleo da i naredni potraje :)

Ok je za fps, ali je preskup za ono sto dobijas. Zaobidji.
 
Po meni jedini mis koji su oni imali dobar(u to vreme) je mx518 sva ostala njihova izdanja su kopije tog

Taj model jeste legendaran, ali danas Logitech ima daleko vecu i raznovrsniju ponudu nego u vreme kada je hit bio mx518......pogledaj samo asortiman pa ces se i sam uveriti......ima tu za svakoga po nesto, za razlicite potrebe i po razlicitim cenama.....a po mom skromnom, i krajnje subjektivnom, misljenju smatram da i danas Logitech ima znatno bolji kvalitet od ostalih proizvodjaca....
 
Poslednja izmena:
Logitech g502, je takodje vrhunski mis. Kvalitet izrade, senzor, udobnost...
Mana je tezina.
 
Nazad
Vrh Dno