Šta je novo?

Koja graficka do 75e?

dzudzubajac

Čuven
Učlanjen(a)
12.02.2005
Poruke
4,920
Poena
525
Imam GA k8NE i Semprona 2800+, ostalo mi je jos da pazarim graficku. Mogu da dam maximalno 75e tako da ne dolazi u obzir "jos 10e i imas to i to" :) Neke varijante su:

6200TC 256Mb
6500TC 128Mb
X600 pro 256Mb
X550 pro 128Mb

A moze i nesto peto,samo da se uklapa u cenu...
Do sada sam imao Radeona 9600 pro koji mi je super radio posao. Ne igram se puno tako da mi nije bas jako bitno da je jaka graficka, ali volim ponekad da opalim NFSU...Znaci bilo sta sto postize 3000 poena u 3d marku ce mi raditi posao :) Nisam bas u toku pa bih vas zamolio za savet...
 
Glupo je da das 75 evrica za turbo kes karticu. Tako da prve dve odmah otpisi. Nadam se da znas koje su karakteristike TC kartica. Ako ne znas, potrazi po forumu, da bi imao kompletniju sliku o tome sta da ti udje u uzi izbor... ;)
 
Majstor^Zivota je napisao(la):
Glupo je da das 75 evrica za turbo kes karticu. Tako da prve dve odmah otpisi. Nadam se da znas koje su karakteristike TC kartica. Ako ne znas, potrazi po forumu, da bi imao kompletniju sliku o tome sta da ti udje u uzi izbor... ;)

Pa ne bih dao 75e za 6200ku, ostalo bi mi nesto za pljesku ;)

Meni se po onom sto sam procitao/cuo najvise svidja x600, ali cuo sam i komentare ljudi koji imaju nforce4 chipset i ati graficke kartice da imaju problema zbog te kombinacije?
 
Khamal je napisao(la):
Meni se po onom sto sam procitao/cuo najvise svidja x600, ali cuo sam i komentare ljudi koji imaju nforce4 chipset i ati graficke kartice da imaju problema zbog te kombinacije?


NF4 uz ATi radi ko zmaj. Do skora mi je savršeno radila jedna Sapphire X550, a uz to se klokovala bože sačuvaj, sada bez problema šljaka X700 takođe.
 
Ja bas imam NF4 i bas onu gore Gigabyte x600 pro i radi savrseno. Par evra od one sa 128MB je skuplja ona sa 256MB DDR2 memorijom pa pogledaj mozda tu da uzmes.
 
X550 Pro ne postoji imaš samo X550 koja se ako je u pitanju Asus X550 Gamer odlično overklokuje, a X600 Pro je skuplji i teško ga je naći! Ako možeš dodaj još malo i kupi RX1300Pro, a od ovih 6200TC i 6500TC beži ko djavo od krsta, jer su nikakve kartice!!! Moja preporuka Asus RX 550 Gamer!
 
Nazad
Vrh Dno