Šta je novo?

Koj MP3 plejer ima najbolji stereo voice recorder?

lepi kokan

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2007
Poruke
6,194
Poena
695
Moja oprema  
CPU & Cooler
r5 5600 / LC cc-120 p/p
Matična ploča
AsRock b450m pro4
RAM
g.skill 2 x 16gb 3200 ddr4
GPU
rx 5700
Storage
wd sn570 1tb nvme / wd purple 4tb
Zvuk
Altec Lansing 621
PSU
fsp 750w
Monitor
VA
Ostale periferije
win10 ltsc
Pristup internetu
  1. Optički internet
Daklem, koji mp3 ima najkvalitetniji stereo mic recording ?

To mi treba prveenstveno za snimanje zivih svirki mog benda, a i mnogih drugih koncerata, naravno onih gde je snimanje legalno i dozvoljeno ? ;)
 
A da pogledaš olympusove diktafone, čini mi se da su kvalitetniji od bilo kog mp3 plejera?
 
znaju za jadac - ne snimaju stereo.
takodje i ne znaju sta je mp3.
Nisu ni predvidjeni za snimanje muzike, vec samo glasa ciji je frekventni opseg
80 Hz - 13000 Hz, a to je beda.

A ja pretpostavljam da postoji neki mp3 plejer koji moze i hoce da snima stereo, ili bar mono u nekom solidnom frekventnom opsegu.

Svojevremeno /90'ih/ je to moglo da se radi kad su izasli prvi SONY MiniDisc portabl rekorderi,
oni su mogli da snimaju u ATRAC formatu .
 
Poslednja izmena:
Olympus ima stereo model LS-10 koji ima opseg 20 Hz - 44 kHz, ne znam koliko ti to odgovara.
 
Kako se pokazala ova nova serija Olympusa DS-75, 65, 55 ili ovaj LS-10? Jel neko imao prilike da ih koristi ili da cuje snimak?
 
http://www.itsvet.com/proizvod/olympus-me-15/comp_comp_microphones/32/22
http://www.itsvet.com/proizvod/olympus-me-12/comp_comp_microphones/32/27

Nasao sam ove eksterne mikrofone pa ne znam da li bi ovo moglo da radi sa bilo kojim mp3 playerom koji ima mic ulaz?
Tek danas sam ukapirao da i obicnim mp3 plejerima moze da se nakaci eksterni mikrofon. Samo ne znam da li se i koliko povecava kvalitet snimka?
Ja sam ranije imao iRiver i solidno je snimao, za moje potrebe nedovoljan kvalitet, ali bas me zanima kakav bi kvalitet snimka bio sa ovim mikrofonima ako uopste mogu da se nakace.
 
Tesko da bilokoji MP3 player ima mic ulaz da povezes eksterni...
Mislim da je najbolja solucija da uzmes profi rekorder... Ako ti treba samo za snimanje...
 
Nazad
Vrh Dno