Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)




v20.4 NEXUS ARMv7A (32BIT): https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-20.4-Nexus-armeabi-v7a.apk

v20.4 NEXUS ARMv8A (64BIT): https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm64-v8a/kodi-20.4-Nexus-arm64-v8a.apk
Ovo bi trebalo samo da povuce preko auto update?
 
Ko ce sve iz pocetka podesavati 😁
 
Pa ne moraš iz početka, samo će ažurirati na tu najnoviju Kodi 20.4 Nexus verziju :)
 
Ja sam na Raspberry Pi 5…
 
Do juče Fen radio okej, sad otvori dijaloge i foldere, ali kad označim film da ga pustim i pritisnem "ok", zamrzne mi Kodi. Pri tome mu ništa nisam dirao, nego tek tako...

Jel imao neko isto iskustvo i zna li se šta sad?
 
Do juče Fen radio okej, sad otvori dijaloge i foldere, ali kad označim film da ga pustim i pritisnem "ok", zamrzne mi Kodi. Pri tome mu ništa nisam dirao, nego tek tako...

Jel imao neko isto iskustvo i zna li se šta sad?
Kod mene Fenlight i Fen rade normalno.
 
Koja je razlika izmedju ta dva?
 
Zna neko da mi protumači ovaj debug log? EON PVR... učita kanale, vidi se programska šema ali izbaci grešku po puštanju konkretnog kanala. Na svom sam internetu. Probao 4 većine Kodija i dva na uređaja (Android TV i Fore Stick 4K), uvek ista priča.
1000028920.jpg
1000028916.jpg
 
Stvarno da brišem ili me ložiš?
Samo ovde je prijavio greške a ne znam kako da okačim ceo online?
 
@milkobgd

1) to nije debug log vec običan Kodi log. Plus nije ni ceo log već samo screenshot.
2) status code 403 za zahtev za master playlistu ti vraća Eon server, zato ne kreće video. Najčešći razlog za 403 je geoblock kanala ili "blackout" pojedinačnih emisija (tipa sport na Hrt 1 i 2). Mada može da bude i iz drugih razloga. Detalju oko razloga se mogu videti na nekom HTTP header-u a da bi to bilo vidljivo u Kodi log treba da bude uključen i debug logging i u component logging da se aktivira detaljnije logovanje za cURL komponentu.
 
@milkobgd

1) to nije debug log vec običan Kodi log. Plus nije ni ceo log već samo screenshot.
2) status code 403 za zahtev za master playlistu ti vraća Eon server, zato ne kreće video. Najčešći razlog za 403 je geoblock kanala ili "blackout" pojedinačnih emisija (tipa sport na Hrt 1 i 2). Mada može da bude i iz drugih razloga. Detalju oko razloga se mogu videti na nekom HTTP header-u a da bi to bilo vidljivo u Kodi log treba da bude uključen i debug logging i u component logging da se aktivira detaljnije logovanje za cURL komponentu.
Pokusacu da nadjem uputstvo. Je l treba da se brise onaj ss sto sam kacio ili ne (ima li nekih podataka koji ne treba da se vide)?
 
Na slici nema ništa bitno.
Kako se na tom istom internetu i istom MojSBB nalogu isti TV kanal ponaša kad probaš na kompu u browser-u da pustiš?
 
Poslednja izmena:



v20.4 NEXUS ARMv7A (32BIT): https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/kodi-20.4-Nexus-armeabi-v7a.apk

v20.4 NEXUS ARMv8A (64BIT): https://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm64-v8a/kodi-20.4-Nexus-arm64-v8a.apk
Update, 11 Feb 20:55 UTC


We're aware of some (at this time) non-specific "input issues" on Android - buttons not working properly, for example - so we've halted the deployment for now until we understand more. We would also advise against anyone installing manually unless you know how to roll back. Please bear with us while we isolate and squash the offending bug.
 
  • Like
Reagovanja: gec
Pozdrav drugari, imam jedno pitanjce, da li Youtube addon na kodiju radi bez reklama?
 
Jel ovo Kodi ima problema sa VC-1 kodekom? Jedino gde sam video da se koristi je za remukse starijih filmova (pre 2010. godine). Ali sam sve do sada mislio da moj android boks uredjaj (Tanix TX5) ne podrzava ovaj kodek i da je zato reprodukcija negldljiva (seckanje/stucanje slike). Kad ono na VLC-u ide slika bez problema. Pustim opet nesto u Kodiju i negledljivo.

Jel ovo neki poznati Kodijev problem sa ovim kodekom? Jel radi vama ovaj kodek na Kodiju?
 
Lethal weapon i Firewall rade sa vc-1 kodekom kod mene na Kodi 21 beta 2.
screenshot00011.png
 
Jel ti Kodi na Androidu? Mozda to ima neke veze 🤔

Meni je prosto negledljivo, toliko secka da nema smisla gledati.
 
Kod mene na Rpi5 radi glatko
 
Sta pronadjose ovi sto drze ovaj Coco Scrapers. Bilo je azuriranje i ubacili su neki Elfhosted torent skrejper, prvi put cujem sad za njega. Uzeo malo da ga istestiram, obavezno da stklirate tamo njega. Cini mi se da se radi o nekom francuskom torent sajtu, ali sve remukse i enkode visokog bitrejta vadi. Bruka koliko je dobar.
 
Poslednja izmena:
Daj primer filma pa da se isproba.
 
Sta pronadjose ovi sto drze ovaj Coco Scrapers. Bilo je azuriranje i ubacili su neki Elfhosted torent skrejper, prvi put cujem sad za njega. Uzeo malo da ga istestiram, obavezno da stklirate tamo njega. Cini mi se da se radi o nekom francuskom torent sajtu, ali sve remukse i enkode visokog bitrejta vadi. Bruka koliko je dobar.
To je jedan lik što drži Coco čini mi se. Ažurirao sam juče ali nisam gledao šta je promenjeno.
Možda nekome bude od koristi što se tiče prebacivanja fajlova sa boksa/tv-a(sa android/tv os). Koristim Syncthing aplikaciju za sinhronizovanje sadržaja na različitim uređajima i tek sad provalio da postoji syncthing fork za Android tv. Tako da kome treba jedna vrsta automatske sinhronizacije između uređaja ovo lepo radi za sada. Podesio ".kodi" folder da sync-uje ka NAS-u i eksternom hdd-u. Ne moram više ručno da se zezam.
1000029759.jpg
 
Poštovani forumaši,
imam problem sa KODI-jem.
Elementum odbija saradnju, izbacuje poruku "One or more items faild to play. Check the log.....".

Pomislio sam da će update na 20.4 doneti rešenje, ali nije. Reinstalirao sam, i ponovo instalirao, opet isti problem.

Ima li neki drugi addon za KODI za besplatno gledanje serija i filmova?
 
Nazad
Vrh Dno