Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Nece automatski da se updatuje.
Mora li da se ponovo instalira?
Није потребно, уђи у подаци, и ажурурај ручно.
@micicss ја га имам у понуди

573f87fc136ec86a89cd0877f3b60f49.jpg

Послато са Nova 5T
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, drugari.
Kupujem danas Tanix TX6 4K with Alice Android 9.0. Prvobitno sam uzeo to kako boh gledao Premijer ligu, tj sprotske kanale, jer iako imam neku Toshibu "smart", Tv nema android pa ne mogu da skinem EON app. Gospodin koji prodaje ovaj uređaj tvrdi u opisu da uz instalirane Kodi kanale lagano mogu da gledam, da mi čak i ne treba EON, a ukoliko želim, mogu da ga instaliram.
Da li je to tačno, ili ipak to neče biti to (lagovanje, kašnjenje slike u prenosu, loša sinhonizacija itd).
 
Ljudi, da li Kodi postoji i za PS4?
 
Ne postoji, nažalost.
 
Pozdrav, drugari.
Kupujem danas Tanix TX6 4K with Alice Android 9.0. Prvobitno sam uzeo to kako boh gledao Premijer ligu, tj sprotske kanale, jer iako imam neku Toshibu "smart", Tv nema android pa ne mogu da skinem EON app. Gospodin koji prodaje ovaj uređaj tvrdi u opisu da uz instalirane Kodi kanale lagano mogu da gledam, da mi čak i ne treba EON, a ukoliko želim, mogu da ga instaliram.
Da li je to tačno, ili ipak to neče biti to (lagovanje, kašnjenje slike u prenosu, loša sinhonizacija itd).

To sto ti on daje uz box su neke free liste koje mogu da rade jedan dan ili duze. Neces se nagledati televizije tako. Mozes na taj box Eon da instaliras ili da kupis neku stabilnu listu. Pogledaj u temi za to.
 
Može preporuka za neki addon gdje se mogu gledat filmovi van engleskog govornog područja? Na elementum ima dosta toga, ali linkova teško. Molim i za adresu addona ako postoji dobar

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Može preporuka za neki addon gdje se mogu gledat filmovi van engleskog govornog područja? Na elementum ima dosta toga, ali linkova teško. Molim i za adresu addona ako postoji dobar

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka

Ako nema na elementumu onda stvarno ne znam gdje ima. Daj neki primjer šta nisi na njemu našao.
 
Pa "na elementumu" ima ono što ima na trekerima koje izabereš. Obično ti evropski/azijski filmovi koji nisu mainstream ne mogu da se nađu na standardnim trekerima, već mora malo da se bunare.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Može malo pojašnjenje o tim trackerima, da najviše me interesuju evropski, azijski, turski i indijski filmovi

Poslato sa LYA-L29 pomoću Tapatoka
 
Nema tu puno mudrolije. U elementumu imaš ovo na dnu- settings provajder https://i.imgur.com/TPfxB04.png
Kad ga otvoriš imaš hrpu javnih - uključiš koji hoćeš. Brzo ćeš shvatiti koji su bezvezni i ugasi ih. Od ovih private trakera ako imaš user i pas upišeš.
 
Ili da juri azijske, indijske i turske trakere ako ih ima.
 
Ili da juri azijske, indijske i turske trakere ako ih ima.
Ili da se u pretrazi pokusa sa originalnim nazivom filma. Ja sam tako azijske (najvise juznokorejske) uvek pronalazio.

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Samo ne znam šta tu ima gledati :smoke: poznatiji filmovi još se i može naći titl ali šta ćeš sa ostalima ako nema prevoda.
 
Za one koji koriste elementum a nemaju filelist, imam jednu pozivnicu. Ovo nudim zato sto FL moze opusteno da se koristi za elementum jer ono sto gledas ne ide u h&r.

Zn da nije tema za to, ali rekoh da ponudim i ovde jer vecina ljudi koji koriste kodi koristi i elementum....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za one koji koriste elementum a nemaju filelist, imam jednu pozivnicu. Ovo nudim zato sto FL moze opusteno da se koristi za elementum jer ono sto gledas ne ide u h&r.

Zn da nije tema za to, ali rekoh da ponudim i ovde jer vecina ljudi koji koriste kodi koristi i elementum....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
pusti meni jednu
 
Za one koji koriste elementum a nemaju filelist, imam jednu pozivnicu. Ovo nudim zato sto FL moze opusteno da se koristi za elementum jer ono sto gledas ne ide u h&r.

Zn da nije tema za to, ali rekoh da ponudim i ovde jer vecina ljudi koji koriste kodi koristi i elementum....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Može i meni ako ima

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Trenutno nemam, ako dobijem nije problem.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pa mozete da namestite Elementum da se ponasa kao utorrent klijent, tj. da seeda to sto skinete. Ja dok sam koristio Elementum koristio sam i Torrentleech i HD-Torrents i UHDBits bez problema, naravno i Filelist. Ujedno samo ta 4 sam i koristio jer tu nema da razmisljas. Brzine ogromne cak i na torentima gde ima 1 seeder. Imao sam i IP Torrents, ali IPT ima onu cloudflare zastitu i zbog toga provajder nije mogao da radi na Elementumu, tacnije nije mogao da uzima rezultate sa tog takera.
 
Ja imam 6 pozivnica za Filelist, ali mi pise da samo VIP clanovi mogu da ih dele.
 
@pumba1
Dobićeš pozivnicu popodne od mene
 
Javite jeste uskočili.Pozz
 
Vrh Dno