Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

Ali izgleda ni kod njih to ne radi na TV aplikaciji. I (bitka na neretvi) ima 72h vracanje, ali samo na mag stb-ovima.
 
Instalirao sam na telefon Yatse, na HTPC mi je Windows 7 i Kodi 16, uspeo sam da Yatse, kad ukucam IP adresu, povežem sa Kodi-jem i sve radi OK, ali kada se restartuje IP adresa- kraj konekcije.
Pretpostavljam da treba da instaliram apple servis koji je @almoust evil665 pomenuo, pa ako može neko samo da kratko objasni koji i šta treba eventualno podesiti.
Hvala najlepše
 
Зар није једноставније да ставите официјелни даљински Коре?


Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Iskreno Kore nisam probao, po komentarima ovde svi kažu da je Yatse bolji, video tutorijal koji sam ja našao na netu se završava kada se ručno ukuca IP adresa, port i uspostavi konekcija. E sad kad sam se već odlučio za Yatse, ako može samo mala pomoć oko auto konekcije, koji apple servis i da li nešto u njemu treba podesiti, u Win Firewall-u .....
 
Iskreno Kore nisam probao, po komentarima ovde svi kažu da je Yatse bolji, video tutorijal koji sam ja našao na netu se završava kada se ručno ukuca IP adresa, port i uspostavi konekcija. E sad kad sam se već odlučio za Yatse, ako može samo mala pomoć oko auto konekcije, koji apple servis i da li nešto u njemu treba podesiti, u Win Firewall-u .....

Ako je Win u pitanju

Instaliras Bonjour applov servis ima ga za skinuti, verovatno trazi restart ...

U Kodiju ides u
Settings/General omogucis Announce service to other systems
i Settings/AirPlay Enable AirPlay support

Nakon toga omogucen je AirPlay kao i kontrola Kodija pomocu Kore/Yatse i drugih drangulija sa telefona.

Podesis Yatse/Kore IP Adresu, port ako ima user/pass i to je to.
 
Poslednja izmena:
kako ste zadovoljin sa green add-on i sportskim kanalima - kad god je neko bitno takmcenje live prenosi pucaju tj negledljivo je skroz - jel previse ocekujem od kodi-ija ili je to do nekih podesavanja?
 
Previše očekuješ od besplatne televizije a ne od kodija. Makar može da se gleda aba, to uvek radi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Koji je repo aktuelan za Genesis Reborn, Jesusbox repo i Kodil repo su ugašeni?
 
Зар није једноставније да ставите официјелни даљински Коре?


Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Ista podešavanja su potrebna i za Kore
Evo jedan tutorijal koji je meni pomogao
Od besplatnih addon-a ne treba previše očekivati kada su u pitanju TV kanali u vreme kada su neki veći događaji
 
Poslednja izmena:
Kako se rešava I šta znači Error 404, izbacuje mi samo tu grešku za live serbia/daily iptv list/ ex yu iptv 3 test.
Tu ima pinkovih kanala gledam. Kako da rešim problem? Ili ako ima neki add on za pinkove kanale da preporučite bio bih zahvalan.
 
Nema pomoći, ta lista je prestala sa radom, u Daily Iptv sekciji se ubacuju liste koje rade po nekoliko dana. U Green Addonu Pinkovi kanali rade bez greške.
 
Nema pomoći, ta lista je prestala sa radom, u Daily Iptv sekciji se ubacuju liste koje rade po nekoliko dana. U Green Addonu Pinkovi kanali rade bez greške.

Hvala, možeš li mi dati link za tutorijal za Green Addon. Hvala.
Našao sam hvala.
 
Poslednja izmena:
Pridruži se grupi ''Balkan Green'' na fejsbuku, na početnoj strani imaš link za repo, iz njega instaliraš wizard koji ti instalira ceo build, sve je lepo objašnjeno. Pinkovi kanali najbolje rade u sekciji TV Uživo - Denis Platinum.
 
Hvala mnogo.A da li znaš šta može biti da od danas ne mogu da uklonim tj slika bude preko celog ekrana nego se vidi donji taskbar sa ikonama. Evo slike.Kako da ponovo bude preko celog ekrana slika.
 

Prilozi

  • v.jpg
    v.jpg
    103.7 KB · Pregleda: 201
Ides u podesavanja pa u opciji video stavis ful screen umesto windowed. Ili pritisni slovo Ž na tastaturi da ti vrati pun ekran
 
Ides u podesavanja pa u opciji video stavis ful screen umesto windowed. Ili pritisni slovo Ž na tastaturi da ti vrati pun ekran

Uradio sam, hvala na pomoći. Ja sam za ovo saznao pre neki dan i sve mi je novo , i vidim da naši kanali malo malo pa ne rade ili buferuju.Imam live tv serbia i ona nick85.Da li ima još neki dobar add on za naše kanale / iptv koji ne seckaju,izbacuju često.Hvala.
 
Tesko da imas nesto sto ce duze vremena stabilno raditi. Jedino placene liste.

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
 
Cao svima. Imam pitanje - zasto na Vavoo cesto mi se desava kad gledam neki kanal sve ide kako treba i nakon 20tak minuta se sam ugasi pa treba ponovo da ga izaberem da bi poceo pa opet nakon 10 15 minuta (nekad i jos brze) opet se sam ugasi i tako sve dok gledam, ide pa opet se desi ovo?
I zasto na youtube applikaciju na tv boxu nemogu da otvorim da gledam livestream-ove sa youtube-a, a ostale videa otvaraju se normalno sve ok?
 
Cao svima. Jedno pitanje - zasto kad gledam neki kanal na Vavoo nakon 10- 15min, ponekad i duzeg vremena gledanja sam prekine da radi (kao da sam ja iskljucio) pa treba ponovo da pritisnem da bi pustio, nakon 5 - 10 minuta opet se sam ugasi, i tako sve dok gledam...
I zasto na Youtube aplikaciju na tv box-u (android 7.1) nemogu da otvorim da gledam livestream koj ide na Youtube, a ostale klipove otvara normalno?
Pozdrav
 
Koji addon valja za sport klub

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
На крају ћу и ја да тражим решење за СК, повремено погледам неки спорт али последњих дана све иде са хрватским коментаторима а сада само словеначки. Мука ми и да слушам и да их угасим. :(
 
Opensubtiteles ponovo divlja proteklih dana...ponekad iz petog puta uspe da vidi titlove... Ja imam neki add on koji ne traži logovanje, ali izgleda da se nešto pokvario, ili možda ima neki novi?
 
Do njih je, nisam ni ja mogao malopre. Ma kad neće, skinem titl i ubacim u kodi - sad sam za svaki slučaj skino za cijelu sezonu :D
 
Ne ubaciš titl u kodi nego u folder gde ti je film ili serija...
 
Skineš titl i nađeš ga ovde pod audio
gcsFsdF.png
 
Vrh Dno