Šta je novo?

Kodi i addonovi za Kodi (za bildove postoji druga tema)

A imate i poene na uplatu ( 6 meseci = 800 poena), tako da dobijete 13 meseci godišnje (1000p= 1m besplatno)
 
Najbolja stvar je real debrid, probajte obavezno. Ima još takvih servisa, ali meni je RD najbolji zbog popularnosti (najviše sadržaja).

Alldebrid ima 7 dana trial, pa probajte, ista stvar, isto košta.

Ako plaćate, preporučujem RD.
 
Jel može da se deli nalog kao Netflix? :)
 
Možeš da koristiš jedan RD nalog na više uređaja koji izlaze na internet sa zajedničkom javnom IP adresom. Čim detektuju da se koristi sa više različitih javnih IP adresa blokiraju nalog.
 
Може на више ИП адреса да се има, али само једна истовремено да се користи.
 
Мени је од ажурирања шилда на Андроид 11 следеће стање са адонима:
  • Елементум - не ради иако сам га ажурирао на 0.1.86. Избацује грешку "Daemon error, permision..."
  • Нетфликс - на појединим филмовима има проблем са бојама - као да је пуштен Долби Вижн, иако је у очитавањима 1080р. У нетфликс апликацији је све нормално
  • ФЕН - ради најнормалније
  • Веном - ради најнормалније
Oš da kažeš da ga ne apdejtujem :D
 
Ko ima RD nek mi napise je l mogu da se gledaju i neki stariji filmovi i serije bez problema? Na Elementumu uglavnom noviji filmovi imaju vise seedova pa moze da se gleda dok je slabiji izbor starijih filmova.
 
Ima sve. Princip rada to omogucava vrlo lako, ljudi vremenom dodaju torrente i sve je tu. Kad se nesto doda, nije potrebno da vise bude dovoljno seedera kao na torrentima. I imas sadrzaj sa najboljih trackera, UHD bluray remuxove bez potrebe za seedovanjem i sve na tu temu.

Ukratko - nesto do cega ne mozes tako lako da dodjes, posebno starije stvari koje si pominjao, ovde ti je na izvol'te uvek u najboljem kvalitetu koji postoji.

Ljudi daju ogromne pare za NAS recimo, skladiste sve kod sebe i bave se slicnim stvarima, a sve sto ti treba je dobra internet konekcija i real debrid i mozes da strimujes sve sto postoji uvek u najboljem kvalitetu za smesnu cenu. Cak i da nemas dobru konekciju, uvek je tu adekvatan link, izaberes odgovarajuci fajl.

Zaprepastio sam se kad sam shvatio da postoji od 2009. godine :D
 
Poslednja izmena:
Ko ima RD nek mi napise je l mogu da se gledaju i neki stariji filmovi i serije bez problema? Na Elementumu uglavnom noviji filmovi imaju vise seedova pa moze da se gleda dok je slabiji izbor starijih filmova.
Ја скоро одгледао ,,Прохујало са вихором" -1939 год. Нисам проверавао има ли ,,Генерал"-Бастер Китон из 1926
 
Проверићу кад будем био при тв-у . 😄
 
krastavac, nema 4K.
 

Prilozi

  • IMG_20220113_195658.jpg
    IMG_20220113_195658.jpg
    312.5 KB · Pregleda: 88
Moze li malo vise o Real debrid kako se pravi nalog,koliko traje pretplata i sl.
Da li ovaj servis mora preko Kodi-a da ide?

Ne znam nista,prastajte.
 
E to i mene zanima.Kako se placa i koji addon je najbolji:Venom,Exodus...?
 
Nista nije komplikovano, napravi se nalog na njihovom sajtu i uplati. Najisplatljivije je 180 dana za 16e. Uglavnom se koristi preko Kodija uz Venom, Fen ili The Oath addon. Sve se ucitava gotovo trenutno jer su kesirani torenti, kvalitet je vrhunski uglavnom su remuxovi 4k ili 1080p od 50-60gb, naravno ima i manjih fajlova. Real debrid moguce je i koristiti na android aplikacijama tipa Cinema HD, Stremio itd, ali one ne pretrazuju torente nego hosting sajtove pa izlazi manje rezultata (ali svakako ima 4k za sve novije filmove).
Jos jedna prednost Real debrida jeste da otkljucava linkove sa hosting sajtova i omogucava download u punoj brzini.
 
@shamanNS,
има, @bbocko одговорио пре мене

@simmke поента мог одговора за старе филмове и серије је била да има малтене све, од Мапет шоу-а и Дип Троат-а до најновијег матрикса.
 
Tako je, ima bukvalno 98% snimljenih filmova ikada. Ja sam iz dosade pretrazivao filmove s pocetka 80tih B produkcije koje sam imao na VHS-u i to postoji kesirano. Potpuno neverovatno.
 
Tih 180 dana za 16e sto spominjete je max. period koji moze da se uplati?
 
Koji RD servis preporucujete
ili neki treci?
Sta znace "Fidelity points"?
 
Ja danas uplatio 3 meseca da vidim kako izgleda. Imam adsl 20Mb/s i radi korektno. Pusta filmove do 25GB bez kocenja, ucitava odmah, radi premotavanje. Korisno i na ovoj maloj brzini interneta, puno bolje od elementuma.
 
Uplatio sam za probu 3 meseca, ovo obesmišljava sve striming servise, osim ako ne koristite na više mesta istovremeno. Što se mene tiče, prava stvar.
 
Koji RD servis preporucujete
ili neki treci?
Sta znace "Fidelity points"?
Potpuno je svejedno, ja sam se odlucio za Real Debrid jer duze postoji od All Debrida. All Debrid daje probu od 7 dana besplatno, Real Debrid ne daje.
Fidelity points su kao neki nagradni poeni, sto se vise meseci uplati dobija se vise poena. Uglavno ako uplatite 180 dana pa jos 180 dana dobijate poena za mesec dana besplatnog koriscenja.
Sve kartice prolaze, od Intesa internet kartice do Rajfajzen debitne kartice za bankomat do PayPal-a.
 
Jel prolazi Intesina Visa kartica?
Platio sam preko amazom pay sa kojim mi je povezana upravo intezina visa, mada ne vidim zašto ne bi direktno prošla, još nisam naišao na servis gde ne prolazi.
 
I samo jos jedno pitanje.Je l uz RD treba i neki VPN ili ne mora?
 
Ne treba uopste. Sve je pod enkripcijom, ISP (npr.) moze da vidi samo da vuces NESTO sa RD-a. Odlicno su osmislili ceo sistem da mogu da plivaju u sivoj zoni. Nema fajlova na izvol'te, nema pretrage, sve je encrypted, TI si taj koji dodaje torente ili druge linkove u sistem (rucno ili preko aplikacija kao Kodi ili Syncler) i samo dobijes fajl kao povratnu informaciju.

Opstaje, ocigledno.
 
Nazad
Vrh Dno