Šta je novo?

Ko je ovde lud? (ne, nije greška)

goxxxy

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.06.2010
Poruke
1,237
Poena
199
4400-evra.jpg
 
Ma, mi se u ovo ne razumemo. Pise: "Samo za ozbiljne igrace". Nije ovo za nas:d
Od svega je najbolji opis ploce, kratko i jasno, MSI :d
 
Poslednja izmena:
bitno je da ima "blauraj" i "logitec" kako mi je covek rekao kada sam ga pitao :)
 
msi veliki prasak tako mi je rekao za plocu, napajanje moze i za grejanje sobe da sluzi koliko je jako
 
Vidim da ti planiras da zaista i pazaris ovu zver. :-D
 
Jeste preterano, ali sta se sve pojavljivalo po oglasima sa tagom "zver", ovaj se svakako nije salio (osim sa cenom).
Grafika verovatno GTX690, koja je oko 900E, ploca 400, procesor 900, kuciste 200...uz ovoliko memorije mozda je dobacio do 3500 kad je ovo sve kupovao. Sad, to sto misli da su ljudi veverice pa ce iz oglasa da kupe polovan racunar za 4,5k, to je druga stvar.
 
Sta ocekivati od ljudi koji se ne razumeju u te stvari, kada se i ovde na benchmarku na oglasima prodaju "EKSTRA", super monitori koji nemaju ni full HD rezoluciju (video pre par dana).
 
što kažeš, i ovde na pijaci ima EXTRA, FULL, SJAJNE komponente kojima na primer fale samo 2 šarke što naravno ne utiče na performanse,
izuzetne komponente od pre 3 godine itd.
Kad ovde ima toga, baš me čudi ta ciganija na KP.
msi 4gb. :trust: Neko reče verovatno GTX690, ali nigde ne kaže da nije u SLI ili XFire upario neka dva dreka sa DDR3 ramom kakve sam vidjao u poslednje vreme.
Nesto poput 650gtx sa 2 GB ddr3 ili baš slično.
 
Sta ocekivati od ljudi koji se ne razumeju u te stvari, kada se i ovde na benchmarku na oglasima prodaju "EKSTRA", super monitori koji nemaju ni full HD rezoluciju (video pre par dana).

Think of it what you will, ali ima veliki broj ljudi kojima FullHD naspram 720p ne igra nikakvu ulogu vezanu za "kvalitet" i moze itekako da nosi naziv "extra".
 
Think of it what you will, ali ima veliki broj ljudi kojima FullHD naspram 720p ne igra nikakvu ulogu vezanu za "kvalitet" i moze itekako da nosi naziv "extra".
Tacno je to, ali si malo izvrnuo smisao moje recenice. Jer isto tako imas i FullHD koji sa svakim pravom mogu da nose epitet "extra" a onda ti sa nizom rezolucijom nikako ne mogu da nose isti naziv. Uostalom bila su dva razlicita oglasa a slicni epiteti za neku nizu rezoluciju, a treba videti model pa tek onda suditi :)
 
Ne verujem brate,ali stvarno ne verujem,jesam se i ja nagledao raznih stvari na kupujemprodajem,ali ovaj je pobedio,znaci ovaj je ***** tezak,i da se nadje neki ludi da ovo kupi,taj sigurno nije iz Srbije :D
 
Dobro, ali barem nije slagao, njegova masina je zaista odlicna, sad sto se precenio, druga je stvar. Ovaj car sto valja prasnjavu "zver od konpa" je tek legenda samoprecenjivanja.
 
ne kapiram sto otvarate nove, imate teme za ovo...
 
Ljudi, drzimo se mi racunara. Kopjutere, komjutere i komputere prepustimo pravim strucnacima i igracima. Nije lose ziveti u ne znanju :)

P.S. Je li onaj sto je dobio cepanicu odmah udario u dreku, kad se ne razume da je to zver od lap topa.
 
Poslednja izmena:
Ne verujem ja da je bilo sta u onoj masini vredno prezira, ako nista, to se vidi po kucistu od 200 evra. To u svakom slucaju ne umanjuje sizenje sa cenom.
 
Tacno je to, ali si malo izvrnuo smisao moje recenice. Jer isto tako imas i FullHD koji sa svakim pravom mogu da nose epitet "extra" a onda ti sa nizom rezolucijom nikako ne mogu da nose isti naziv.
Mogu jer ne nekima ne treba FullHD. I onda FullHD, bio tebi extra ili ne, je visak; ne u smislu da samo nije potreban, vec skodi, jer bi morao da skalira u nizu rezoluciju i onda izgleda gore kada se koristi nego ne-FullHD. U takom slucaju FullHD nije extra, vec je onaj "slabiji" u stvari extra.
Shvatite aman - nemaju svi dobar vid, cak 40% sveta ima probleme sa vidom, FullHD za obican rad je za vecinu ljudi u stvari problem a ne luksuz.
 
Mogu jer ne nekima ne treba FullHD. I onda FullHD, bio tebi extra ili ne, je visak; ne u smislu da samo nije potreban, vec skodi, jer bi morao da skalira u nizu rezoluciju i onda izgleda gore kada se koristi nego ne-FullHD. U takom slucaju FullHD nije extra, vec je onaj "slabiji" u stvari extra.
Shvatite aman - nemaju svi dobar vid, cak 40% sveta ima probleme sa vidom, FullHD za obican rad je za vecinu ljudi u stvari problem a ne luksuz.
Neznam cemu ta potreba za stalnim kontriranjem. Lepo sam rekao da treba videti model (modele jer sam video 2 pre par dana), pa onda suditi. Ne sta bi moglo da bude, nego sta jeste :)
 
mozda je storage od 5tb u stvari napunjen ssd-ovima :D
 
Neznam cemu ta potreba za stalnim kontriranjem. Lepo sam rekao da treba videti model (modele jer sam video 2 pre par dana), pa onda suditi. Ne sta bi moglo da bude, nego sta jeste :)
Ne moram da gledam, jer znam da ni na 21" FullHD je previse za neke. A preko 21" se dolazi u reon gde je ekran fizicki prevelik zbog razdaljine na koju se gleda.
Ne kontriram ti, imam iskustva ne samo ja nego znam jos ljudi - vi prosto niste izasli iz vaseg sveta i ne shvatate da drugi nemaju istu fiziku oka kao vi. Do tada, neces ni moci da shvatis - FullHD je za neek SHI* ma koliki monitor imao.

Tada bi cena bila 7400e. :D
A gde je marza :D
 
A gde je pecat :d
 
Ja samo znam da je meni na 22" ova rezolucija od 1680x1050 prava stvar.
 
Nazad
Vrh Dno