Šta je novo?

Ko god voli System Shock...

Poslednja izmena:
@Kudtihaex: jesi li probao da ga pokrenes pod novim WMWareom ?
Na Macu radi sa CrossOverom ali jedino sto, pazi sad, na svakih pola sekunde ekran pocrni pa ponovo prikaze grafiku... :( i tako stalno... mada probacu i ovo sto kaze Gorth! :wave:

Skinuo sam novi WMWare pa cu probati sa njim da poteram SS2.
 
Poslednja izmena:
Plasim se da ce igra postati laka kada se iskljuci respawn.

Probao danas na poslu i lepo radi, na samom pocetku biras jedan od 4 nacina spawnovanja protivnika. Igra nije nista laksa, namestis na najteze i uzivas, vise nema onih naoruzanih i dobro organizovanih grupa :d koje se pojavljuju niotkuda i smaraju do besvesti.
 
Da li neko iz BG moze da ja nareze na novi CD jer pretpostavljam da je stari iz 98-99 bas izgreban pa bi ja doneo CD i castio pivom u kafani ... ?
 
Blah... Instalirao Patch, stavio XP fix, uneo onu liniju koda u .cfg i... nista!

Pojavi se skala da je ucitao do 100%, i onda crn ekran. Ali na ESC se bar lepo vrati u Win

[EDIT]
Upravo sam hteo da odustanem, kad naidjoh na ovaj EXE:
http://www.sshock2.com/files/shock2fixed.zip

Za divno cudo proradilo je, jedino mora pri pokretanju da se ugasi drugo jezgro.
 
Poslednja izmena:
Jos oko 30% i skinut ss2, pa vam se pridruzujem:p
Sutra uvece pochinje pakao, bar se nadam:p

Extra je sto je thread ziv i pun informacija, nego kako je pokrenuti samo na jednom jezgru?
 
^Pokrenes igru, pa Ctrl+Alt+Del, pa izaberes SS proces, pa desno dugme, pa "set affinity". Tu ugasis (uncheckiras) drugo jezgro, i to je to
 
@spirit:Thx, josh uvek se navikavam na dual core.
 
Instaliran, patchovan, ubachen ovaj spiritov fix http://www.sshock2.com/files/shock2fixed.zip
afinitet na jedno jezgro.
OK.
Iskreno, par puta su me prepali, chak i ubili:)
Grafika jeste ochaj za danasnje igre, ali je nekako simpa.
Kako ovo nisam igrao ranije?!?!
Nazad u PC gaming school!

Sedi socom, 1!
 
Ovo je bolesno, sa ovako jadnom grafikom napraviti ovakav trip!!
Znachi zaraza i to ona jadna!!
Ko nije igrao, zaista je propustio jedinstveno iskustvo.
 
Nazad
Vrh Dno