Šta je novo?

Ko god voli System Shock...

filipenko

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
16.12.2001
Poruke
11,720
Poena
1,020
...neka obavezno poseti http://perso.wanadoo.fr/etienne.aubert/sshock/sshock_rebirth.htm

Potpuno restilizovani SShock 2, Beta1 ovog moda je objavljena, jedina mana je sto ne moze do kraja da se igra sa njim, to ce biti u Beti2 koja je na pomolu ! Fantasticna grafika i potpuno restilizovani neprijatelji, u skladu sa danasnjim hardverskim zahtevima.

Inace meni licno je ovo fenomenalno dobrodoslo posto sam ionako zeleo da ga ponovo predjem, ovaj put ne sa gruntom vec sa special ops momkom :)Dobri su ovi novi fpsovi ali bre dosade vremenom kad igras nekoliko uzastopce... ctp;
 
Da li si ti probao ovo? Ja ću ti samo reći da je meni osnovni razlog što sam vratio WIN '98 taj što pod XP nisam mogao da igram SS2. Šta će ti takav sistem na kome ne možeš da igraš SS2.

Inace meni licno je ovo fenomenalno dobrodoslo posto sam ionako zeleo da ga ponovo predjem, ovaj put ne sa gruntom vec sa special ops
momkom

Ček, ček...jel to znači da si svoju omiljenu igru prešao...SAMO JEDNOM?!

Sa "špijunom" mi je bilo najbolje igranje. Najjezivije...
 
Lurdusami, sad skoro sam drugaru nabavljao SS2, i instalirao sam kod mene na XP-u chisto malo da poigram, i igra radi, ali tek sa instaliranim patch-om... eto chisto da znash da moze da radi na xp-u ;)
 
Lurdusami je napisao(la):
Da li si ti probao ovo? Ja ću ti samo reći da je meni osnovni razlog što sam vratio WIN '98 taj što pod XP nisam mogao da igram SS2. Šta će ti takav sistem na kome ne možeš da igraš SS2.

Probao, nego sta. Nisu neke extra-mega spektakularne promene, ali protivnici su totalno redizajnirani i izgledaju 100x bolje, detaljnije, poneke teksture su detaljnije, sredjenije, itd, medjutim kao sto rekoh ne ide tako do kraja, moze samo da se dodje donekle...

I da, presao sam je samo jednom, sa misicavkom. I to jedva, tek sam pocinjao da igram rpg-ove. Kad sam izvalio da maintenance i repair skill nisu isto hteo sam da razbijem svoj tadasnji Acer 14" :d Eh, to su bili dani...
 
SystemShock je mnogo opaka stvar. Meni lichno "opakija" i od DeusEX, ali samo zbog lichnih afiniteta...
Znachi izashla beta, ajd probacemo...
 
Misha je napisao(la):
Lurdusami, sad skoro sam drugaru nabavljao SS2, i instalirao sam kod mene na XP-u chisto malo da poigram, i igra radi, ali tek sa instaliranim patch-om... eto chisto da znash da moze da radi na xp-u ;)

A gde da najdem crak posle? Jel može neki link na PP? Biću ti zahvalan, a i vratiću XP.

I da malo trolujem. Jel igraš bejzbol, gledaš ili je palica samo ukras. Za koga navijaš? Ja za Vovjode.
 
AHHH, VOJVODE ! :twisted:

Sad necu da ti pomognem :mrgreen:

Inache, vidi ka kojoj stranici vodi palica u signaturi, pa cesh znati za koga navijam, tj. za koga igram ;)

Shto se tiche patch-a i crack-a, mogu da ih okachim negde pa da ih skinesh ako si voljan... oba zauzimaju nekih 6,5MB...

pozdrav
Misha
 
:twisted: Ne treba mi pomoć!

Šalim se, naravno. Ako možeš da okačiš, bilo bi super.

(Da se kao držimo teme da nas ne oteraju).

Za Vojvode navijam zato što sam Kojićev drug. On me je doveo na domaću utakmicu tako da sam se primio. Možda smo se i upoznali.

P.S.

Ja sam, inače, hteo u okviru svojih mogućnosti da učinim nešto za domaći bejzbol, ali nikako nisam uspevao da pronadjem raspoložene saradnike. Radim u medijima i hteo sam da dajem domaće rezultate, ali nikako nisam uspeo da pronadjem nekoga ko bi me redovno obaveštavao. Sada ću te imati u vidu za sledeću sezonu.
 
Evo samo da jedem pa cu da okachim patch i ono drugo ;)

Shto se tiche saradnje, moze naravno... dogovoricemo se tamo negde u martu kad krene nova sezona :)

p.s. jesi gledao kojica i moje drugare sad u ponedeljak na ruskom ruletu? :)
 
E, hvala!

Skinuću ga u roku od dva dana, OK?

Gledao sam ih, naravno. Drugari su pravi drugari.

Sve po dogovoru! Fala još jednom!
 
A bash shteta shto ne izlazi novija beta...A bash su cool oni vanZEMLJACI......
A i volim da "dizem" mrtve thread-ove :beat:
 
Izvinjavam se shto (takodje) dizem temu iz mrtvih, ali, muchi me problem sa SS2 pa moram :(

Bash sam juche inst. SS2, nabavio patch (shkpatch.exe~5.4mb), zatim i Binsman SS2 crack, i igra shljaka, ALI, muku muchim jer mi zvuk ne radi valjano...

Tachnije - NPC glasovi, audio poruke i instrukcije se ne chuju :(
Efekti rade ok, ali sve ostalo = 0... Poshto ne mogu normalno da napredujem bez tih audio instrukcija, reshih da priupitam ima li ko reshenje za igranje SS2 na XP-u i ovaj moj problem??

Neko podeshavanje, fix, ili bilo shta slichno da preporuchi?
Please, anyone? :)
 
Da ti dam sejv sa samog kraja nakon uništavanja Shodan-a? :d
 
Nije merak videti kraj vec stici do njega ;)
Pre cu instalirati win98 nego koristiti tudji 'save' :)
 
jel izasao neki patch za igru koji daje ili vise municije ili ukida beskrajni spawning neprijatelja ? :) Malo mi je bilo "tesko" sa 6-7 metaka vracati se kroz deonice koje sam presao ranije i pobio sve tamo samo da bi ih ponovo sve nasao zive :)
 
ja kukam... ajde neka neko ponovo uploaduje negde taj xp patch i krek... stoji mi na hardu vec 100god, nikako da ga napravim da mi radi na xp-u... jednom sam uspeo, i toliko :)
 
Dajte i mene malo od toga :cigar:

zaboravih...ponovo sam cepao undying u medjuvremenu i opet sam skakao sa stolice na one tupave rogate kuc^ic'e...:)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ljudi molim vas okacite ponovo link, nijedan ne radi :(
 
Ovo je minimum sto je potrebno sa trouble free SS2 WinXP gaming.

1. Instalirati poslednji indeo 5.11 kodek pak:
http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=1686&s=188

2. Instalirati full verziju igre.

3. Instalirati poslednji patch:
http://files.filefront.com/System+Shock+2+Patch/;5088497;/fileinfo.html

4. Aplajovati WinXP fixed exe koji mozete naci na (ovo nije no CD fixed exe, pa moracete drzati "originalni" CD u tray dok igrate):
http://www.brave.net.nz/shock2_xp_2000_fix.zip

5. Posto ce te u 99% slucajeva imati gresku vezanu za los textrue management od strane drivera pri startu nove igre, u instal direktorijumu System Shocka 2, otovrite shock.cfg i skroz na vrhu liste kao prvi unos dodati liniju "safe_texture_manager" bez navodnika.

Igra izvorne verzije moze da pocne.

E sad sto se tice modifikovanja izvorne verzije...

Postoji mnogo vise modova pored Rebirth-a, najbolje mesto za modove System Shocka 2 je: http://www.strangebedfellows.de/index.php?board=2.0

Na ovom forumu ce te naci gomilu modova, ukljucujuci Rebirth, SHUTP, StrayLight, DeepFriedBeer, Arcaniac True Redux Graphics Pack (po mom misljenju bolji od Rebirth moda) i jos mnogo drugih modova ukljucujuci i one gde mozete privremeno apgrejdovatiti armor razlicitim karakteristikama tipa +25% radiation res. +10% damage res., spajati razlicite iteme da bi dobili neki novi, poboljsati municiju, recimo empowerovati energy prizme radijumom, pa fusion cannon pravi double damage ako se ove ispale u nejmu, neki modovi cak menjaju izgled levela, randomizuju raspored quest itema, dodaju nove neprijatelje...


Kad se samo setim prvog susreta sa SS2, tolko sam se isprepadao na Med/Sci nivou da sam deinstalirao igru i tek posle mesec dana sam poceo da je igram, kad sam sakupio hrabrosti :S: . Inace presao sam SS2 oko 4-5 puta i to uvek sa OSA likom, Marine i Navy varijanta saksaju big time.
 
Poslednja izmena:
mLaki ja instalirao onaj mod s'to sredjuje texture,koji jos' mod predlaz'es'..???
 
mLaki ja instalirao onaj mod s'to sredjuje texture,koji jos' mod predlaz'es'..???

Ja sam instalirao samo SHUTP i Rebirth beta, mozes npr instalirati onaj Redux pack (redux pack dodaje nove modele, textrue i menja nesto u gameplay - ispravlja neke nelogicnosti tako da nemoj da ga kombinujes sa Rebirth modom) + SHUTP (mada ne znam da li ce koegzistirati) i onaj mod za zvuk oruzija.
 
na SHUTP sam i mislio,nisam se izrazio,izvini...evo sad c'u da dodam zvuk,video sam s'ta menja Redux,modeli su ko iz HL1,ne svidja mi se,iako oboz'avam HL1,ovde ti modeli nemaju s'ta da traz'e..tnx
 
Ja uspesno pokrenem SS2 ali posle odredjenog vremena se samo zakuca usred igre.
Stavio sam poslednji patch, fixed EXE za XP i instalirao sam Arcaniac pack al' mi nije jasno sto se zakucava.
 
Je li moguce da rade zajedno SHUTP, DeepFriedBeer I Arcaniac True Redux Graphics Pack.
I je li neko imao iskustva sa Rebirthom i kakva? poz
 
Jao videh odgovor par postova pre :) :)
 
J****e koliko je ovo zarazno, nisam igrao SS2 kad je izasao pa sam podstaknut ovom temom krenuo pre par dana i od tad samo to igram, odlepio sam od onih zombija i kiborg-zena(imam ga odavno ali nije hteo da radi na Nvidi-ji). Igra je zlo, sad jos vise jedva cekam Bioshock :)
Izvinjavam se na spamu, bilo je jace od mene :p
 
Poslednja izmena:
Zygoptera's 'Ultimate' Spawn Mod - 1:07:25 PM EST - D`Arcy
Zygoptera has just announced his new mod, that will allow the player a choice between different spawn levels for SS2. Here's what the author has to say about this mod, as posted in the TTLG Shock Forum: This mod allows a choice of different spawn levels for SS2- normal, enhanced (doubled), no spawn and no spawn including cameras. The no spawn setting is designed specifically for those who use no_spawn in user.cfg per the patch readme instructions but find that spawning continues. Since the mod deletes the active ecologies spawning should be totally eliminated. The mod is divided into two chunks, which you can download here: File 1(http://thiefmissions.com/ss2/mods/SS2_Spawn1.zip) and File 2(http://thiefmissions.com/ss2/mods/SS2_Spawn2.zip). To install it, simply follow the instrutions in the Readme file (also included in the .zip files). Excellent work Zygoptera!

20MB, sutra cu da probam, ostao mi disk na poslu :wall: (SS2 leti na celeronu 2.4,256mb i s3 integrushom :d)
 
Poslednja izmena:
Plasim se da ce igra postati laka kada se iskljuci respawn.
 
Nazad
Vrh Dno