Šta je novo?

Kingston hyperX SSD 3K 120gb - Slabe performanse?

Kako mislis stabilnije, nemam nikakve bagove, bsod jos nijednom nisam imao..na sta konkretno mislis stabilnije?
Trebao bih da predjem na neki noviji socket, ne znam bas dal cu na naslednika (1366 na 2011)...msm da cu pre da sacekam ovog novog i5-4570K, i neka fina plocica :)
 
rekao sam mozda, ja sam samo jednom kratko vozio neki sata3 na marvelu i imao sam neke skucove, ne bsodove, nego kochenja, mozda i nije bilo do njega,
al eto, ostalo mi to u secanju kao loshe iskustvo.
najbolje je shto ti kazu ili turi na sata 2 radije, da je intel controler, a ne te budzevine, ili predji ko cho'ek na noviju platformu.
 
ili predji ko cho'ek na noviju platformu.
Ako si mi rekao :D ..probacu u medjuvremenu ovaj ssd na novijoj nekoj ploci, takodje cu da probam jos neki ssd kod mene..cisto da vidim koja je razlika...
 
Da li su kontroler u Z77 nešto usavršili u odnosu na kontroler iz P67? Nigde na intenetu ne uspeh da pronađem neko poređenje u benchmarcima ili realnim uslovima. Ok, ima neke dodatne funkcionalnosti (ssd caching, smartresponse itd), ali što se brzine tiče ne bi trebalo biti razlike? Ili grešim?
 
Kako mislis stabilnije, nemam nikakve bagove, bsod jos nijednom nisam imao..na sta konkretno mislis stabilnije?
Trebao bih da predjem na neki noviji socket, ne znam bas dal cu na naslednika (1366 na 2011)...msm da cu pre da sacekam ovog novog i5-4570K, i neka fina plocica :)

a zasta ti sluzi komp?
ti treba HT?
 
Za gaming uglavnom, po neki render..pa treba, sto?
 
Vrh Dno