Šta je novo?

Kineski tableti

batokall

Cenjen
Učlanjen(a)
17.01.2013
Poruke
73
Poena
159
http://www.focalprice.com/CE0277W/A...RK3066_16GHz_Tablet_PC_with.html#.USnGsO6-la_
gledao sam na ovom sajtu kakve tablete imaju u ponudi, skoro svi modeli su totalno nepoznati za nas, ali sam konkretno za ovaj model citao komentare i utiske, kupio je jedan covek iz hrvatske ovaj model (negov komentar je pozitivan).. pa me interesuje da li je jos neko imao iskustva sa necim slicnim? :/

moj komsija je narucivao neku opremu za svoj google nexus 7 sa ovog sajta, sve sto je narucio je i dobio pa sto se tice sigurnosti narudzbe to je ok! (on je narucio robu vrednu oko 50 us dolara- postarina je bila oko 8 evra)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja ovde definitivno ne bi nista narucivao... Izaberem quad core tableti i on mi izbaci tablete 4.8GHz, i onda dole citam : "Each core is 1.2GHz, so together is 4.8GHz", ovo ili je za glupe ili su oni glupi...
 
Ja ovde definitivno ne bi nista narucivao... Izaberem quad core tableti i on mi izbaci tablete 4.8GHz, i onda dole citam : "Each core is 1.2GHz, so together is 4.8GHz", ovo ili je za glupe ili su oni glupi...

Hahhahahhahahaahah... :D nzm sta ti nije jasno 4 x 1.2 je = 4.8ghz . . . :D hahahahhahaahahahahah
 
Nazad
Vrh Dno