Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Redmi 5 all the way, bombonica telefon, baterija drzi 2 dana normalnog koriscenja.

Majci sam instalirao google fit koji drnda 24/7, ima mail, facebook i messenger (lite verzije), instagram, prognoza i drzi joj 3 dana baterija. Kao i vecina starijih osoba ne drnda telefon mnogo :)

Toliko je bolji od Redmi 6, kao da je druga klasa telefona.
 
Poslednja izmena:
Poslednjih četiri godine samo leeco telefone nosim. u decembru sam imao peh da mi jedan upadne u bazen, u servisu ga otvorili i on proradio sve normalno, al reko kad ga otvorili da mu stavim novu bateriju. I tu su ga nesto sjebali i sad se samo restartuje... To je bio x626, kupio x625 dok mi se taj x626 ne popravi, i ukradu mi ga dok sam bio na basketu u sali... Strasno...
Da skratim opricu vecina mojih prijatelja i njihove zene nose leeco telefone sve im ja narucivao, moji kuci svi nose le eco. Za te pare nema bolje. Mozda nisu po novim standardima po izgledu ali zavrsavaju pricu za sve. Imajuci u vidu da sam x625 kupovao za 8000 dinara ili 10000 ako bude carina, nema boljeg telefona.
Još 1 glas za Leeco :)
Imam cool 1 već 2 godine, za to vreme promenio sam 10-tak telefona samo on ostao :)
Fenomenalan!
 
Zar Note 4x nema 625 a ne 435, tako da je nekih 10-15% brzi od petice ako je to bitan faktor. Note 4x je i deblji i siri, tako da to obavezno uzmi u obizir posto ide u zensku ruku, oba su osetno veca od P8 Lite.
 
Poslednja izmena:
Ne prica o note verziji nego o 4x

Послато са Poco F1 уз помоћ Тапатока
 
Redmi 5 all the way, bombonica telefon, baterija drzi 2 dana normalnog koriscenja.

Majci sam instalirao google fit koji drnda 24/7, ima mail, facebook i messenger (lite verzije), instagram, prognoza i drzi joj 3 dana baterija. Kao i vecina starijih osoba ne drnda telefon mnogo :)

Toliko je bolji od Redmi 6, kao da je druga klasa telefona.
Nema sta da se porede ta dva telefona. MTK i SD, nebo i zemlja. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ma nije samo to, ekran je dosta bolji na Redmi 5, zvucnik je na normalnoj poziciji, bezeli su manji. Imao oba jedan pored drugog, prijatelj uzeo Redmi 6 bez mog znanja, nema veze jedno s drugim.
 
Meni je ruzan telefon bas. Ali verujem da je ok uredjaj.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
qHD sa 2730 baterijom? Najbolji telefon?

Sent from my Cool1 C106 using Tapatalk
 
Pa ima ona ledja da dokupi sa baterijom.
Nego koliko vidim samo zlatni za ove pare?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste Best Buy. Ali ko je vec jednom imam Moto Z nikad više neće uzeti Moto u razmatranje. Tako da bezite bolje od Z i Z2. Baterija je krš.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Pozzz, imam problem sa punjenjem telefona. Uzeo sam zeni leeco x526, u pocetku je punio normalno, medjutim zadnjih par dana jako sporo puni, sat vremena 20% otprilike. Probao sam nekoliko punjaca, ukljuceno je u opcijama brzo punjenje...?
 
Da li si probao sa drugim kablom?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Па ако је пробао неколико пуњача, ваљда је мењао и каблове?!?!

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Kod mene je kabla bila problem iako je pisalo na njoj da podržava brzo punjenje a punila je brzo svaki deseti put,čim sam vratio original puni bez problema.

Послато са Le X820 уз помоћ Тапатока
 
Па ако је пробао неколико пуњача, ваљда је мењао и каблове?!?!

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
Nekom logikom, jeste. Nije na odmet pomenuti

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Vratio na fabricka i opet radi. Nesto softverski je bilo u pitanju. EUI, baguje, moracu da ubacim neki custom ROM.
 

Proguglaj da li ima problema sa pre-instaliranim adawareom odnosno da li se lako uklanja. Leagoo je poznat po tome. A ostalo je low-class chi-fi. Imao sam jedan budget (Kiicaa power) primerak gde je prednja kamera slikala bolje od zadnje - tačnije softver za slikanje je bio užasno loše implementiran. Možda ima neki dobar stock ROM za ovaj model.

***

Nego da dodam pitanje - da li neko ima info da li se plaća carina/PDV sa aliexpressa ako se poručuje u EU i koliko i od kog iznosa okvirno? Kažem okvirno jer razumem da može da varira od zemlje do zemlje.
 
Poslednja izmena:
Za telefone imas onu varijantu DHL-om CN-GB GB-EU i garantovano nema carine (isprobao pre 2 3 meseca) a stizalo mi je i par komada direktno CN-DE ali su bili oko 200$ i nije bilo dodatnih troskova

Sent from my MI MIX 3
 
Ali se plaća dhl poštarina, pa za jeftinije modele izađe na isto.

Послато са LEX820 уз помоћ Тапатока
 
Naravno da se plaća pa ko hoće brzo i sigurno ima tu varijantu, ja sam tako poručio Mix 3 pošto je koštao malo više pa nisam hteo da čekam i rizikujem a ove ostale sam slao klasičnom poštom i prošli su a da li će proći svaki pojma nemam

Sent from my MI MIX 3
 
Sa Brexitom može da pukne ova varijanta. Danas slušam na radiju da je širom EU carina sprema da procesira pošiljke iz GB.
 
Nazad
Vrh Dno