Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Ja sam registrovan na jd.com al sad nece da me pusti u nalog dok ne unesem sms kod, koji nikako ne mogu da dobijem.
Kako to da resim?
 
Koji telefon mi preporucujete da uzmem, a da se ne bakcem mnogo oko roma i ostalih zavrzlama sa OS-om? Nisam bas vest puno oko toga, gledao sam razne tutorijale, ali nikad nisam flashovo fon.
Xiaomi bilo koji model koji je izasao u poslednja dva meseca redmi 3, note 3. Ili meizu m2, metal
 
Poslednja izmena:
^za bakaru

imao isti problem - dve strana pre pisao i na prosloj ljudi stavili svoja iskustva :d

Uspeo sam da dobijem kod - kako ?
reg sam se preko IE iz prve, na isti broj fona sa kojim sam pokusavao preko Hroma i Mozile
-> mozda glupo zvuci al mozda je bio problem do Ad blokera il nekog drugog dodatka koje koristim u Hromu/Mozili
dok je IE 'cist' tako da probaj pa mozda prodje/dodje sms
 
Menu dosao SMS sa kodom ali lad ga ukucam pogresan
 
Imaj u vidu da je Meizu Mx4 pro single sim telefon, uz to ima 16gb interne memorije bez slota za memorijsku, a uz to ima i izuzetno visoku rezoluciju ekrana na ne toliko jaku bateriju.

Sve zavisi sta želiš od telefona, daleko od toga da je ovaj model loš, naprotiv, samo je pitanje zadovoljava li tvoje potrebe.
 
Ja sam registrovan na jd.com al sad nece da me pusti u nalog dok ne unesem sms kod, koji nikako ne mogu da dobijem.
Kako to da resim?
Ja sam probao i uspeo, par puta mi izlazilo pogresan kod jedno 5-6 puta nakon toga sam uspeo ali mi je posle toga siglo jos 10 poruka sa kodom na svakih 5 min po jedna.
Eto cisto da znate kako sam ja uspeo da resim.
 
Imaj u vidu da je Meizu Mx4 pro single sim telefon, uz to ima 16gb interne memorije bez slota za memorijsku, a uz to ima i izuzetno visoku rezoluciju ekrana na ne toliko jaku bateriju.

Sve zavisi sta želiš od telefona, daleko od toga da je ovaj model loš, naprotiv, samo je pitanje zadovoljava li tvoje potrebe.

Milsim da ako cemo da idemo po tvom kriterijumu onda traba chipset da bude slabiji jer trosi manje struje,takodje ekran sa slabijom rezolucijom jer manje trosi,baterija ako moze 4000mah,nisam siguran da ljudi prave izbor tako sto pocinju od baterije,sa tobom se slazem da je 12gb prostora za nekoga mozda malo,za nekoga je to sasvim dovoljno ako.
Realno vecina prvo gleda hardver uredjaja,pa negde pred kraj dolazi duzina trajanja baterije,iskreno mislim da na mx4 pro uz normalno koriscenje izdrzava 1 dan.
Ovo je samo moje misljenje,naravno svkom telefonu mozemo naci neku manu,zato pogledas i prednosti pa vidis da li ima vise prednosti od mana pa se odlucis za kupvinu.
 
Ma ne valja ništa baterija na njemu :D

70745.png
 
Opasno sam se zagrejao za LeTV One Pro x800, strašan telefon...

 
Stvarno je dobar telefon. Mana je što se dosta greje i što brže troši bateriju.
 
Pa ne znam, svako ima neke svoje kriterijume. Ne vidim razlog čemu tolika rezolucija ekrana kao na mx4 pro, kad to može samo negativno da utiče na performanse i bateriju, a ljudsko oko ne registruje razliku...
 
Pa ne znam, svako ima neke svoje kriterijume. Ne vidim razlog čemu tolika rezolucija ekrana kao na mx4 pro, kad to može samo negativno da utiče na performanse i bateriju, a ljudsko oko ne registruje razliku...
Veruj mi, ne utice rezolucija nesto bas posebno na bateriju, kao sto sam i ja pre mislio da utice. I moj mob. ima 5,5 inca i 2k ekran i probao sam rezoluciju da spustim na 1080p i vozio sam tako nekoliko dana, ali nije neka razlika i ne oseti se to, cak ne mogu da kazem ni par odsto baterije... Moj mob. npr. ima 3k mAh bateriju i prosecan SoT mu je izmedju 4,5 i 5 sati sto je odlicno, ali retko kad igram igrice. Tako da 2k ekran je pun pogodak za moje potrebe i prezadovoljan sam sa njim.
 
Poslednja izmena:
Ne znam jeste li ispratili, ali bio je skoro na B92 tekst (verovatno benchmarkov) o najbržim telefonima, navodno je iPhone 6S plus trenutno najbolji telefon prema rezultatima Antutu benchmark-a, slede ga neki od flagship-ova najpoznatijih proizvođača, a ima i nekoliko Kineza na listi... Zaključak je bio da iPhone ne bi bio prvi na listi da ima rezoluciju ekrana kao i sledećih nekoliko na listi.

Čini se da je svako novo povećavanje rezolucije samo marketinški potez da se, eto, u nedostatku drugih ideja, proda kao neka inovativnost i novina.
 
Ne znam jeste li ispratili, ali bio je skoro na B92 tekst (verovatno benchmarkov) o najbržim telefonima, navodno je iPhone 6S plus trenutno najbolji telefon prema rezultatima Antutu benchmark-a, slede ga neki od flagship-ova najpoznatijih proizvođača, a ima i nekoliko Kineza na listi... Zaključak je bio da iPhone ne bi bio prvi na listi da ima rezoluciju ekrana kao i sledećih nekoliko na listi.

Čini se da je svako novo povećavanje rezolucije samo marketinški potez da se, eto, u nedostatku drugih ideja, proda kao neka inovativnost i novina.

E to jeste, antutu benchmark mi je bolji skor na manjoj rezoluciji tj. 1080p za oko ~1-2k... ali to meni nista ne znaci.
 
Koliko je ovih 176.99$ u dinarima(meizu mx4 pro)? Imam oko 21 ipo hiljade na racunu i nece da prodje uplata. Koliko se računa $? Jel beše to ima na PayPal-u da se podesi?
 
Pa i ja msm ali neće da prodje uplata.

Edit: Prebacio sam sad da mi dolar bude "glavni" na PayPal-u i prošla je uplata...
 
Poslednja izmena:
Nadam se da si prebacio da ti banka vrši konverziju a ne PP
 
A gde se to podešava?
 
Ne znam sad ovako na pamet a pišem s mobitela pa mi teze pronaci. Potrazi na netu ima negdje uputstvo. Uglavnom znam da je negdje u podešavanju kartica.
 
Nasao sam, bilo mi je podeseno da banka konvertuje. Ne znam samo da li je bolje da mi bude podeseno na evro ili dolar kao primarno, u podesavanjima u Manage Currencies.
 
na isto ce da te izadje videces...
neka ti bude podeseno dolar..ili sta primas najcesce....
 
Vrh Dno