Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Jeste salje za holandiju coolicool meni je za tel stiglo smesno da platim valjda 2000 din ako se secam :)
 
Poslednja izmena:
Može mala pomoć.

Za iste pare (nekih 100 eur) mogu da izaberem Leagoo Lead 5 ilii Huawei g620s ?

Samo preporuka šta je bolje.
 
http://www.gizmochina.com/2015/06/01/oppo-is-partnering-up-with-fc-barcelona-for-the-coming-season/

Oppo poludeo :)

Po tracevima koji su skoro izasli honor 7 se predstavlja za 7 dana.

Both feature Kirin 935 chipset but will differ in terms of memory capacity. The high-end version comes with 4GB RAM and 64GB internal storage while the low-end model features 3GB RAM and 16GB storage. Other possible specs include a 3280mAh battery, 13MP camera with OIS, and Android 5.1 Lollipop version. There could be fingerprint sensor too, but at the moment, we are not sure of that.

Navodno full alu kuciste,svakako ozbiljan telefon. Ako bude bio oko 2000 kineza bice super
 
I ja sam ostavljao kupone javno mozda je neko iskoristio i platio manje.
Stavi mozda nekom koristi.
 
Nema cake, mislim da imas i recenziju na telekineza a mozda i zasebnu temu na nasrm forumu. Jedan od best bay telefona.
 
Ok, sad sam pogledao veci broj modela, uglavnom ovih preporucivanih. Dominiraju Coolpad F1 i ZTE Redbull V5.
Ono sto mogu da primetim da su uglavnom veci, 5 inca i veci. To je za moj ukus preveliko, pa sam mislio da velicina bude oko 4.5, 5 ako mora :). 2GB rama ekstra prica. E sad, imam neka pocetnicka pitanja jos: ovi raznorazni operativni sistemi njihovi, u zagradama pise da su bazirani na androidu, jel to znaci da mogu sve aplikacije da skidam kao i za android?
Takodje, vidim da ne podrzavaju svi telefoni 3g (ili nema na nizim frekvencijama), kapiram da to moze da bude problem?
Telefon bih koristio za standardne aplikacije WhatsApp, Viber, Facebook, Instagram, surfovanje, muziku i fotke (ali ne mora nuzno da ima dobru kameru), baterija da bude pristojna, i eto, da ne bude preveliki. Takodje, da ima update za softvere i po mogucnosti ne moram da diram nista oko sistema, vec da ga koristim tako kakav je kupljen :)
 
Poslednja izmena:
Ok, sad sam pogledao veci broj modela, uglavnom ovih preporucivanih. Dominiraju Coolpad F1 i ZTE Redbull V5.
Ono sto mogu da primetim da su uglavnom veci, 5 inca i veci. To je za moj ukus preveliko, pa sam mislio da velicina bude oko 4.5, 5 ako mora :). 2GB rama ekstra prica. E sad, imam neka pocetnicka pitanja jos: ovi raznorazni operativni sistemi njihovi, u zagradama pise da su bazirani na androidu, jel to znaci da mogu sve aplikacije da skidam kao i za android?
Takodje, vidim da ne podrzavaju svi telefoni 3g (ili nema na nizim frekvencijama), kapiram da to moze da bude problem?
Telefon bih koristio za standardne aplikacije WhatsApp, Viber, Facebook, Instagram, surfovanje, muziku i fotke (ali ne mora nuzno da ima dobru kameru), baterija da bude pristojna, i eto, da ne bude preveliki. Takodje, da ima update za softvere i po mogucnosti ne moram da diram nista oko sistema, vec da ga koristim tako kakav je kupljen :)

Oh, pa onda tebi treba nesto kao Xiaomi Redmi 2, on ti je izmdju 4.5 i 5 inca... 2GB ram, softverska podrska odlicna, veoma popularan model ;)
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-redmi-2-2gb
 
Ko bese ovde narucio Elephone? Postali su bas agresivni svuda sa njima. Javite kakvi su vam utisci.
 
Ok, sad sam pogledao veci broj modela, uglavnom ovih preporucivanih. Dominiraju Coolpad F1 i ZTE Redbull V5.
Ono sto mogu da primetim da su uglavnom veci, 5 inca i veci. To je za moj ukus preveliko, pa sam mislio da velicina bude oko 4.5, 5 ako mora :). 2GB rama ekstra prica. E sad, imam neka pocetnicka pitanja jos: ovi raznorazni operativni sistemi njihovi, u zagradama pise da su bazirani na androidu, jel to znaci da mogu sve aplikacije da skidam kao i za android?
Takodje, vidim da ne podrzavaju svi telefoni 3g (ili nema na nizim frekvencijama), kapiram da to moze da bude problem?
Telefon bih koristio za standardne aplikacije WhatsApp, Viber, Facebook, Instagram, surfovanje, muziku i fotke (ali ne mora nuzno da ima dobru kameru), baterija da bude pristojna, i eto, da ne bude preveliki. Takodje, da ima update za softvere i po mogucnosti ne moram da diram nista oko sistema, vec da ga koristim tako kakav je kupljen :)
To je sve android, samo sto ga proizvodjaci malo izmene i dsju mu svoje prefikse. Coolpad dolazi sa cool life prefiksom, to je u stvari android 4.2
Aplikacije skidas kao kod bilo kog androida, nema razlike.
Za tvoje kriterijume ti je covek dao savrseno resenje. Xaiomi redmi, 4.7", dobar hardwer, odlicna sofrverska podrska...
 
Inew V7, ni ikonice nisu promenili. Ne znam za ovaj v7, sećam se da je v3 bio težak krš.
inew_v7_5_inch_01.jpg
 
Poslednja izmena:
U hrvatskoj ga zovu Noa H4 :)
http://www.smartphonehrvatska.com/2015/01/19/noa-h4-recenzija/
https://www.youtube.com/watch?v=xRH-l95OF1s

A sto ti kazes iNew V7 moze da se nadje za 123e a mozda cak i jeftinije, a "tesla" ce kostati kod nas verovatno preko 200e u prodavnici.
http://www.kimovil.com/en/where-to-buy-inew-v7

Ali sto mi je mnogo smesno, citiram mondo tekst "Smartphone 6 je iskočio iz mora sličnih uređaja (telefon se pravi u Kini, ali se ne "štanca" po ustaljenoj šemi), jer je na njegovom izgledu i dizajnu radila ekipa domaćih ljudi, koja se potrudila da Tesla Smartphone 6 izgleda modernije, lepše i atraktivnije od konkurenata."
buuuuahahhahaha
http://mondo.rs/a800180/Mob-IT/Vesti/Tesla-Smartphone-6-cena-i-specifikacije.html

"Srce uređaja čine MediaTek procesor nove generacije", ako je MTK6582M procesor najnovije generacije, onda sam ja Hugo Barra...:)
 
Poslednja izmena:
Ko bese ovde narucio Elephone? Postali su bas agresivni svuda sa njima. Javite kakvi su vam utisci.

Ja sam naručio za devojku G7 Precious. Stigao pre 6,7 dana.
http://www.aliexpress.com/item/Orig...5-inch-Octa-core-8MP-13MP-HD/32247159512.html
Nisam neki poseban poznavalac ali moji lični utisci totalno pozitivni, sasvim korektan telefon. Sve radi bez bilo kakvih problema. Video sam po netu da neki kritikuju kameru kako je loša, na ovom je sasvim ok(možda postoji neka falična serija). Pravi dobre fotke, laički rečeno možda za nijansu lošije od Jiayu S3(i to samo u mraku). Izgled...odličan! Ovaj je GOLD pa normalno više je za žene. Što se kaže odaje utisak luksuza, metalni okvir, plastika prilično kvalitetna, led svetla na home tipkama... Za bateriju isto ima nekih komentara da nije stvarni kapacitet kao na specifikaciji, da li je tako ili ne, nemam pojma :p ova gura solidno, dan ipo lagano(možda i dva, nisam siguran) sa stalno upaljenim wifi, surfovanje, slikanje, viber i ostale standardne zanimacije. S' obzirom da nisam zahtevan korisnik i da nisam skoro uzeo S3 ovaj telefon bi bio moj prvi izbor(naravno crni).cheers
 
Ekipa Vesinih stručnjaka je očigledno vredno radila na dizajnu natpisa na poklopcu. Komedija.
 
Bravo mitre :)

Predpostavio sam da je neki takav levi model. Ali zaboravih na inew :)
 
Kako ga je iskopao mitar, svaka mu cast! ;)

hahahaha vredno su radili na dizajnu natpisa "Tesla", bas kao sto kazes komedija :)
 
Poslednja izmena:
Samo da javim da sam u februaru uzeo devojci inew v7 u Nemackoj kad sam bio(efox shop),koristio sam ga nedelju dana dok sam tamo bio,telefon izgleda skroz ok,tanak,lagan,ekran jako lepo radi,na njemu je stock android koji ni jednom jos nije zakucao(imao sam zenfone pre njega i mogu reci da me je ovaj odusevio kako radi),baterija sastavi dan uz dosta neta,kamera na ok svetlu pravi dobre slike dok sa blicom malo vise daje plavkastu boju,devojka koristi od tada i prezadovoljna je,fb,instagram,vesti,viber,retrica sve radi momentalno,jedino sto se meni nije svidelo a to je da mi je zvuk u slusalici malo tisi(pokusao sam preko mtk engineer moda da pojacam ali tek tek se poboljsalo),mene je izasao 123 eura i mislim da za te pare kad smo uzeli je bio odlicna kupovina...
 
Nista od mog xiaomi mi4 narucenog kod Pandawill-a. Prvo su rekli da ce ga poslati maximalno danas. Danas ih pitam u cemu je problem, kad nemaju ga , pitam za drugi, ni taj nemaju, tek za 3-7 radnih dana. Odustao sam od kupovine, vratit ce mi pare u roku od 24h.
ima kod nas negde pouzdan da prodaje xiaomi telefone? ne mislim na tehnomaniju
 
Pa sačekaj malo. Verujem da ti se nigde ne žuri.
Što reče stara Srpska: "Strpljen-spašen".
 
@ Slavisaj Ma uzmi lepo Meizu MX4 16GB kod nas sa oglasa oko 280 , 290 e i cao !
 
Nazad
Vrh Dno