Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

MX4 ako se pojavi u Telenoru biće na nivou ostalih flagship uređaja. Čitaj - 90.000din. bez ugovorne obaveze...

A i ova firma ako ga bude distribuirala, veorvatno će biti na nivou cena WinWin/Lenovo kombinacije.
 
Po cemu je ovaj Meizu MX4 dobar? Gledajuci specifikacije, ovo je jadno u poredjenju sa trenutnom visom srednjom klasom u cijem rangu ce verovatno i njegova cena da bude.

Greska sa moje strane, gledao sam neki drugi model, izvinjavam se :)
 
Poslednja izmena:
Meni je nekako ,bar za moje potrebe , favorit thl 5000. Ima li neko iskustva sa njim jel su tacni podaci o trajanju baterije?Kod nijednog drugog baterija nije sa takvim specifikacijama.
 
ne znam u dilemi sam dal redmi note(cini se prevelik)coolpad f1(dobar al ruzan)p780 (naj baterija al ruzan i 1 gb rama)jiayu 4gs mozda i najbolji al je predebeo i ka igracka je...il bolje se malo ispruzit za MI4 i imas najbolji,najljepsi tel za 300 okruklo.
 
Ima li neki 4.7" telefon sa dobrim GPS-om i solidnom baterijom.
Ne mislim da "budzim" nista, samo da pouzdano radi i da mu uglavim nekoliko aplikacija ?

p.s. moze i 4.5"
 
Poslednja izmena:
Mozda Xiaomi Hongmi 1S 2000 mAh je baterija ima ja mislim tema na forumu pa pogledaj.
 
A carina i pdv.. ?
Edit:
Iz cg si,sorry..
 
Poslednja izmena:
xiaomi m4 je trenutno naj tel po svim parametrima.samo mi nije jasno zasto ajfon drzi tako jaku cijenu a duplo je manji ,losiji recimo od m4.
 
Hm ... danas sam guglajuci naleteo da iOcean imaju prodavnicu (dobavljaca) u Madjarskoj u Budimpesti, tako da ako nekome bude trebalo da zna. Verovatno imaju i drugi proizvodjaci, samo treba proveriti. I jos ako vam se posreci da preko onih kupona uhvatite put do tako za 1k dinara, to je pravi posao :d
 
xiaomi m4 je trenutno naj tel po svim parametrima.samo mi nije jasno zasto ajfon drzi tako jaku cijenu a duplo je manji ,losiji recimo od m4.
Imas li iskustva sa THL 5000, po onom sto su napisali ako je tacno baterija je bolja od m4 samo baterija ostalo je bolje na m4 ili mislis da oni nisu za uporedjivanje tj.nisu iste klase,po ceni
bi se i reklo m4 skuplji oko 100 e.Vredi li te razlike u odnosu na THL 5000?
 
A onda fora sa gift i cenom od 60 dolara ne prolazi vise?

Kakva fora? :S:

Inače u dilemi sam da li da sačekam da se pojave malo jeftiniji sa ovim novim mtkom ili da uzmem neki od sledećih:

Coolpad f1

THL T100s

Redmi Note

Blackview Crown

Jiaiyu g5s+ (mada, ovo mi deluje sumnjivo, pošto bi trebalo da bude od 4.5inča displej)

Po vašim preporukama i reviewvovima po netu uzeo bih coolpad, ali mi je prilično ružan i nije KK :S:. Alternativa njemu je ovaj Blackview, koji ima iste spec. sličnu cenu i mnogo mi je lepši, ali nemam feedback kakav je fon zaista. Kao i za Newman K1S,

Ovaj t100 mi deluje najbolje ali malo izlazi iz budžeta. G5S+ bi trebalo da ima 4.5inča, a u slučaju da ima neka plus varijanta sa 5inča i cenomo oko 150e uzeo bih njega. I na kraju ostaje ovaj Note, koji je tačno onoliko bolji od coolpada koliko je skuplji.

Ah, kid in a candy store :(
 
Samo da napomenem da su NS dileri sa kp sajta poceli da uvoze xiaomi telefone. Eno mi3 kosta 245e.
 
Ako hoćeš thl, onda ovaj (ako ti se svidža)
http://www.aliexpress.com/store/pro...ne-5-0-Inch-HD-IPS-2GB/609089_1739077952.html
A za ostale, ostani u istoj prodavnici i pogledaj ponudu.Lepo piše china brand phone 1, to je prva klasa, pa onda 2 i tako dalje, ja bih se zadržao na 1.

Da i taj THL deluje lepo, bar meni, što se dizajna tiče. Podseća na T100s. Jeidno što ima lošije kamere, a i cenovno je sa Redmi Note-om tu negde, a pre bih uzeo potonji. Kad smo kod toga, koliko su naplaćivali carinu na Note?

Ovo vec deluje realnije? Rekao bih da je ovo neka kopija dizajna iPhone 5S-a? Svidja mi se.

Jeste ajfonolik, al mi se sviđa metalno kućište, deluje telefon kvalitetnije (a i jeste kvalitetniji).
 
Jeste ajfonolik, al mi se sviđa metalno kućište, deluje telefon kvalitetnije (a i jeste kvalitetniji).

Slazem se sa tobom, ali ovaj sto sam ja okacio i onaj sto si ti okacio ne izgledaju isto. Tvoj ima napred home dugme kao iPhone, dok je ovaj sto sam ja okacio klasican touch sa tri dugmeta.
 
Ako je to ovaj 1, osim Xiaomija, koji jeste povoljan, svi ostali telefoni iz ponude su skuplji od konkurencije.
 
Slazem se sa tobom, ali ovaj sto sam ja okacio i onaj sto si ti okacio ne izgledaju isto. Tvoj ima napred home dugme kao iPhone, dok je ovaj sto sam ja okacio klasican touch sa tri dugmeta.

Đavo je u detaljima, nisam ni obraćao pažnju na slike već na specifikaciju koja se poklapa sa oficijelnom ;)

Kasno mi da čekam ovaj novi cpu, tako da ću najverovatnije coolpad uzeti.
 
Nazad
Vrh Dno