Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Video sam to danas. Postavio sam pitanje na gearbest da slučajno ne valjaju tu turu, videćemo šta kažu. Mada mi se iskreno nešto i ne čeka telefon iz HK. Do 10. je presale posle dok se nakane da pošalju pa dok stigne ima da zastari :D. Kako cenite Huawei honor 4c u poređenju sa ovim tcl-om? Vidim kod nas ima za 185€, na koliko bi približno i ovaj iz Kine izašao kad se doda carina i pdv. Plus nema čekanja i kudikamo ostvarivija garancija, valjda.
 
Pozdrav za sve kinezoljubce. :wave:
Naime jurio sam neku dobru repliku SGS6/S6 Edge za devojku i nešto slaba ponuda, tj. ili je bezobrazno skupo ili im ne valja hardwer.Najbolje što sam pronašao je ovo:



E sad da vam dam i ostavim i po neki link na koji sam naleteo_Ovaj Francuz koji živi u Kini daje povremeno dobre recenzije njihovih gadgeta i to baš u najsitnije detalje, tj. šta je dobro a i tačno šta fali testiranom modelu.Ja vam savetujem da pročešljajte njegov kanal malo:http://www.youtube.com/channel/UCCUlTcDhcn72O8TiNfFJWWA
A evo vam i ovaj link sa frenkfekcijama za mobilne telefone koji važe u svim zemljama sveta, da ne bude što mi ne radi 3G na mom ljubimcu: http://www.fastcardtech.com/Mobile-Phone-Frequency.html
P.S. Ja kada bih sada kupovao telefon za sebe, u obzir bi došao samo "Xiaomi Mi4".Naravno jel poseduje dual boot, pa ga prebačiš na Windows i koristiš ko čovek. :D
 
Dobre replike S6 postoje i zovu se Dubai replika ima da se kupi kod nas za ok kintu, da ne reklamidam sajt sa kog moze da se kupi to su ti najbolje i najkvaltetnije replike sajt je jako poznat ovde, pa potrazi ili mogu na private da ti napisem ako te mrzi da trazis.
 
Replike su cisto bacanje para, vise se isplati kupiti one odron brendove, bar znas sta si kupio.
 
koliko vidim, te dubai replike obicno imaju bedne specifikacije, a kostaju vise nego neki normalan, cak i brendiran telefon tih specifikacija
 
A cemu replika? Vec smo pricali i zasto je tema otvorena kao clones free?
Mi smo ovde hipsteri i volimo da pricamo kako ne upadamo u vecinu koja se lozi na velike brendove vec smo kul uzimamo nesto drugacije :D

Realno, zna se cemu kopije sluze i zasto su bacanje para.
 
Ja sam mislio da te kopije niko ziv ne kupuje svojom voljom nego samo kada ga neko prevari i proda kao pravi s6,s5,s4 itd
 
To kupuju isti oni koji kupuju 1:1 kopije AirMax patika - da bi se hvalili nečim što nemaju i pumpali svoj ego.

My two cents...
 
Da li neko mozda ima iskustva sa fastcardtech.com ? Kakva su prodavnica da li su pouzdani?
 
Stigo Mlais M52 Red Note, prezadovoljan
 
uff koliki bezeli sa strana jooj! 150e ?
 
Poslednja izmena:
Slazem se, covek pitao za replike pa da mu odgovorim.
Ja to ni lood ne bih kupio.

Isto sto bi rekao i za ljude sa fake satovima.

Fake watch for fake people.

Jedino ako si prevaren pa nemas izbor. Svesno kupovanje fake garderobe , sata , telefona nema komentar
 
Pa naravno da cu u srbiji kupiti fake nike patike za 2500na pijaci jer necu da dam za 'original ' iz radnje 15000 kod derikoza nasih koje ce traju isto kao i ove prve. Dok ovo za telefon je druga stvar. To ipak treba da radi ko svet s obzirom koliko kosta
 
A cemu replika? Vec smo pricali i zasto je tema otvorena kao clones free?
Mi smo ovde hipsteri i volimo da pricamo kako ne upadamo u vecinu koja se lozi na velike brendove vec smo kul uzimamo nesto drugacije :D

Realno, zna se cemu kopije sluze i zasto su bacanje para.
Ja nisam ni pitao za "china clones", a i znam da za to ima posebna tema na forumu.
I klonove i replike, a i vaše "hipsterske" orginale, proizvode ama baš iste firme, (čast izuzecima).U Srbiji je i onako sve fake.Počevši od Rolexa, dijamanata od cirikona, pa do silikonskih grudi... :d
I zašto bi molim te tehnika bila izuzetak, kada ona to nije ni na bogatom Zapadu.Pustite vi te vaše bajke za malu decu, znate vi vrlo dobro gde živite...:trust:
P.S. Ako kupujem nekom poklon, ja ga sam biram. :wave:
 
Isto sto bi rekao i za ljude sa fake satovima.

Fake watch for fake people.

Jedino ako si prevaren pa nemas izbor. Svesno kupovanje fake garderobe , sata , telefona nema komentar
A sta si ti sad hteo da kazes ja ne razumem.
 
Pricam u pravcu trosenja odredjene kolicine novca da nikad svesno ne bih kupio fake starke ,samsung , rolex. Uvek bih radije izabrao manje poznati brend koji ce vise pruziti za isti novac od kopije originala. Na primer odem u deichmann i izaberem njihove starke od 10 euro. Izaberem meizu ili xiaomi izaberem steinhart itd.
Sve je to istog ili boljeg hvaliteta od kopije originala sto je meni dovoljno da opravdam kupovinu , a ne zavaravam ni sebe ni druge da imam nesto sto to nije i pritom ne potrosim ogromne kolicine novca. Za to je i ova tema stvorena , da nadjemo najinteresantniji kineski brend .

Takodje mog burazera interesuje , a ja nisam pratio temu neko vreme , gde i sta je trenutno dobra kupovina za sledece.
dual sim
Do 5 inci max
Do 100 e pre troskova
 
Poslednja izmena:
A dobro pa i ja tako mislim, ja nikada ne kupujem kopije samo te ne razumem sta je problem.
 
Lenovo K3 ima na Aliju za 105€.
Nije problem da ima, ima svasta na AE, mozes i S6 za 100€ da nadjes, nego je bitno da je prodavac iskren i ozbiljan a to se vidi po broju prodaja i feedbackova.
Daj ti link.
 
Pa dobro ja sam mislio da se podrazumeva da ovde pisemo svi o wcdma verziji.
 
Ja nisam ni pitao za "china clones", a i znam da za to ima posebna tema na forumu.
I klonove i replike, a i vaše "hipsterske" orginale, proizvode ama baš iste firme, (čast izuzecima).U Srbiji je i onako sve fake.Počevši od Rolexa, dijamanata od cirikona, pa do silikonskih grudi... :d
I zašto bi molim te tehnika bila izuzetak, kada ona to nije ni na bogatom Zapadu.Pustite vi te vaše bajke za malu decu, znate vi vrlo dobro gde živite...:trust:
P.S. Ako kupujem nekom poklon, ja ga sam biram. :wave:

Postoji razlika izmedju fake sata, patika i telefona.
Lm ovi prvi ce ispuniti svoju svrhu i pokazivati tacno vreme i neces biti bos i ako je neoriginalna roba u pitanju, dok u slucaju fake telefona dobices jedva upotrebljivu spravu koja nema ni priblizne karakteristike originala, za ne male pare.
 
Ja nisam ni pitao za "china clones", a i znam da za to ima posebna tema na forumu.
I klonove i replike, a i vaše "hipsterske" orginale, proizvode ama baš iste firme, (čast izuzecima).U Srbiji je i onako sve fake.Počevši od Rolexa, dijamanata od cirikona, pa do silikonskih grudi... :d
I zašto bi molim te tehnika bila izuzetak, kada ona to nije ni na bogatom Zapadu.Pustite vi te vaše bajke za malu decu, znate vi vrlo dobro gde živite...:trust:
P.S. Ako kupujem nekom poklon, ja ga sam biram. :wave:

svi klonovi su china i svi klonovi su losi i nekvalitetni
slobodno kupi klona, plakace ti se posle nedelju dana
 
Nazad
Vrh Dno