Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Interesuje me jos koliko moze da izdrzi baterija na JIAYU S3, i koliko vremenski se puni baterija?!
 
Koliko citam recenzije, p3 nije narocito unapredjeniji model..jedino po kvalitetu zvuka na medium nivoima tj nema "masnog" tj naglasenijeg basa koji je bio karakteristican za p2 u tom opsegu zvuka sto ja licno volim. Inace, danas na trcanju mi rikne kabl od sluski i bas mi padnu p2 na pamet i najverovatnije cu njih da pazarim. Mada ne bi bilo lose da ako ih kupis, kazes utiske.. cisto po tvome razliku izmedju modela.
Ja imam p1 jer ne mogu da podnesem p2 boje.
Takodje,nisam jos kupio jer su u drugom krugu popusta bile 22 umesto 25 sto je jadan popust. Sacekacu nesto veci popust ili uzeti uz novi telefon jer je na ovome prilicno los zvuk.
 
http://blog.gsmarena.com/huawei-honor-4x-review/

The Honor 4X has a 13 megapixel camera on the back with single LED flash. The camera consistently produced astonishing shots; you generally don’t expect this level of quality at this price but Honor 4X somehow manages to do that. The images from the rear camera aren’t just good for the price, they are good period. Even the front facing 5 megapixel camera is quite good and takes some impressive shots.

Ako 4c bude imao ovakvu kameru to ce biti super.
 
Pozdrav za sve forumase :).Ja sam ovde nov pa bih teo par pitanja da postavim mada sam dosta citao o telefonima iz kine tako da mi sa te strane nije strano sa kojih sajtova narucivati.Narucio sam JIAYU S3 3g ram preko coolicool-a da napomenem (sa osiguranjem) ,a trenutno mi je na putu ka srbiji :) tj u holandiji je trenutno.
1.Ako je neko kupio ovaj fon iskustva i koliko je placena carina i pdv (nije toliko bitno ali odprilike da znam sta me ceka)
2.Nadam se da nisam pogresio oko izbora telefona :)

Srdacan Pozdrav

Imas otvorenu temu od par postova bas za Jiayu S3... http://forum.benchmark.rs/showthread.php?352634-Jiayu-S3
Takodje, gore imas Search Thread (bas pretraga za celu ovu temu - thread), tu ukucas Jiayu S3 i ima toga dosta pa listaj... ;)
 
Prelep telefon (iako je Elephone)



256x256xsku49989.jpg.OwFINOvKFy4eLk3yT+Gu020o6.jpg



256x256xsku49991.jpg.OwFINOvKFy76YnVlTseq020=x.png
 

Prilozi

  • sku49989.jpg
    sku49989.jpg
    179.8 KB · Pregleda: 190
Ako se narucuje sa Pande na Hrvatsku adresu i odabere tj doplati za holandsku postu tako da paket ide preko Holandije da li ima carina na uredjaj (u Hrvatskoj)?
 
Ja koliko znam preko Pande ne može ta fora sa isporukom iz "EU skladišta"
 
Koliko Coolicool naplaćuje osiguranje na pdv i carinu? Jesu li povoljniji od Pandawill-a?
 
Osiguranje nije obavezno!

Ja, sebi, naručujem telefona od kraja 2013te i nikada nisam imao nijedan peh što se isporuke samog fona tiče (tj. njegovog stanja).
 
Osiguranje nije obavezno!

Ja, sebi, naručujem telefona od kraja 2013te i nikada nisam imao nijedan peh što se isporuke samog fona tiče (tj. njegovog stanja).

Ne pitaju za osiguranje od razbijanja, vec od carine.
 
Sta kazete na Lenovo K3 Note? Koliko vidim specifikacije su skoro pa iste kao kod Jiayu S3, sa tim da mi se Lenovo vise svidja, ima 2gb verzija samo i dolazi sa Android 5 cini mi se. A cena je nesto preko 170$.
 
Telefon se cini super, a moja iskustva s markom su odlicna. Moj telefon je vrlo kvalitetna sprava, verujem da ce i taj valjati.
 
Ne pitaju za osiguranje od razbijanja, vec od carine.
Da i ja sam tako razumeo za carinu mada je sve objedinjenu na coolicool-u.
Na 257$ meni je osiguranje ispalo 12.5$ i za carinu i za razbijanje, gubljenje paketa.
 
Mislim da je taj Gionee greška kupiti, uprkos ludačkim specifikacijama i dobroj ceni. Prastari model, koji dugo stoji negde u magacinu. Verovatno ostecena baterija od stajanja a inace slaba za te specifikacije. Nikakva podrska zajednice uz verovatno nikakvu podrsku prozivodjaca za rezervne delove i slicno.
Zaobisao bih kupovinu tog telefona u sirokom luku. Ima boljih kupovina u tom cenovnom rangu.
 
Poslednja izmena:
A najbolja se ceka. Huawei Honor 4c. Ima da vas nalozim na njega kao na meizu note :)

Nadam se da na aliju nece ici mnogo preko 170$..
 
Poslednja izmena:
Ja danas tek skontao ovaj K3 Note i iako nisam planirao da menjam telefon nesto me mnogo vuce da narucim :d
 
Sto bi bio fejk ? Mini odavno postoji.. Ubija ga 1gb rama
 
A najbolja se ceka. Huawei Honor 4c. Ima da vas nalozim na njega kao na meizu note :)

Nadam se da na aliju nece ici mnogo preko 170$..

Ispolirani 3C, vrlo sličan po karakteristikama. Lošiji je od M1 Note, da bi bio tako popularan, jedino ako cena bude oko 150-160 USD. 3C se pokazao kao sjajan telefon, sa Kitkat je dobio dobio sistem koji maltene nema nikakve bubice, a hardverski je svakako bez greške.
 
Da.. Veoma slican sem kamere. 4x ima odlicnu kameru a 4c bi trebao da ima istu. Bice to bomba u najavi
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Steta sto marka tek ulazi u mobilnu industriju.. Ali svakako su zaninljivi telefon. Sva 3 dolaze sa OIS na kamerama.
 
Letvs-Le-Superphone_1.png


LeTv Max: Display: 6.33-inch Quad HD (1440 x 2560-pixel) display
System chip: Qualcomm Snapdragon 810
RAM, storage: 4GB LPDDR4 RAM and 64GB internal storage
Cameras: 21-megapixel main camera f /2.0 with OIS, dual-tone flash, Sony IMX230 sensor, ‘Ultrapixel’ (4MP) front camera, 3400mAh battery
Extras: rear fingerprint sensor, WiHD connectivity, USB-Type-C

Deluje dobro (kao htc one/M) samo baterija deluje malo jadno za toliki 2k displej i S810.. imace taj najnovoji sony 1/2.4'' senzor sa phase detect. fokusom, naprednim foto/video hdr a cudi me da su uspeli da spakuju ois u tanko kuciste bez grbe. Upix kao prednja kamera je odlicno resenje, posebno za low light (mada koga jos interesuje prednja kamera a da nije hipster-pozer ili starleta :d)
 
Poslednja izmena:
Ako bude ta cena od preko 900eur, mora da moze da sve stane u tako tanko kuciste.
 
Vrh Dno