Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

sta tacno predlazete? imam oko 70e za uredjaj + troskovi. zanima me ako moze 5", 1GB, quad, dual sim
http://www.pandawill.com/mobile-pho..._ram=162&price=-100&resolutions=187&sizes=109

Ovaj nije loš ako bi mogao još malo da se isprsiš. Ako ne, nije ni ovaj loš ako je suditi po utiscima, samo ne znam kako radi sa ovakvom baterijom, rezolucija jeste slabija, ali dijagonala je velika:

http://www.pandawill.com/doogee-voy...-1gb-8gb-50-inch-wake-gesture-otg-p91887.html
 
Thl T6s 90 USD. Sa carinom ispadne oko 90 e.

nisam bas cest sa komentarima na forumu, ali ne mogu da stojim po strani! vezano za ovaj THL t6s! kupio sam taj fon pre 2 meseca (ili vise), velika ocekivanja, jeste da nije skup (89 usd), fon je totalno los!!! do sada sam kupio nekoliko telefona (iocean x7 hd, elephone p7 mini, doogee dg310, umi c1..), prvo da se ogradim od misljenja drugih ljudi i njihovih iskustava (ovo je moje iskustvo sa t6s). telefon je loseg izgleda (uzivo ostavlja los utisak), kamere su skoro neupotrebljive, gps mi nije radio uopste!! ekran je nekako preostar za gledanje, zamara oci, vibracija se jedva oseca. jedino sto je radio prilicno glatko (kod mene se zadrzao cela 3 dana), i baterija je terala ceo dan sa prosecnim koristenjem! uspeo sam ga utrpati nekom liku po nabavnoj ceni. hvala bogu!!! za razliku od njega ovaj doogee 310 mi je veoma lep fon, radi ok, gps locka za 20-ak sec, vibracija razvaljuje, kamere su lose i kod njega, al generalno za te pare je mnogo bolji od t6s..
 
prvi mi je skup a u poredjenju sa drugim bolji ovaj Cubot. veca rez, dobija se obloga i folija. Jedino sto sad primetih 2-point touch screen? koliko to moze biti problem? vise od 2 se i ne koristi osim u igrama zar ne?

edit: @batokall: sa ovakvim informacijama trebao bi cesce biti aktivan :)
 
Poslednja izmena:
nisam bas cest sa komentarima na forumu, ali ne mogu da stojim po strani! vezano za ovaj THL t6s! kupio sam taj fon pre 2 meseca (ili vise), velika ocekivanja, jeste da nije skup (89 usd), fon je totalno los!!! do sada sam kupio nekoliko telefona (iocean x7 hd, elephone p7 mini, doogee dg310, umi c1..), prvo da se ogradim od misljenja drugih ljudi i njihovih iskustava (ovo je moje iskustvo sa t6s). telefon je loseg izgleda (uzivo ostavlja los utisak), kamere su skoro neupotrebljive, gps mi nije radio uopste!! ekran je nekako preostar za gledanje, zamara oci, vibracija se jedva oseca. jedino sto je radio prilicno glatko (kod mene se zadrzao cela 3 dana), i baterija je terala ceo dan sa prosecnim koristenjem! uspeo sam ga utrpati nekom liku po nabavnoj ceni. hvala bogu!!! za razliku od njega ovaj doogee 310 mi je veoma lep fon, radi ok, gps locka za 20-ak sec, vibracija razvaljuje, kamere su lose i kod njega, al generalno za te pare je mnogo bolji od t6s..

Ako si imao neispravan uređaj trebao si ga vratiti a ne "utrpati ga nekom liku". Imao sam oba, i dg310 i thl t6s. I, kako ti kažeš, iz mog iskustva thl ima bolji ekran, vrlo dobru kameru u srednjoj klasi (pravih 5 Mpx), gps radi odlično. Doogee dg310 je sličan uređaj u svemu osim jednom - kamera mu je neupotrebljiva, ali stvarno neupotrebljiva. Mislim da je to vga camera "dignuta" na 5 Mpx. Uostalom, evo primjer:
http://www.pohrani.com/?1u/5m/2XDRwjuo/img20140924130734.jpg
Slika s drugog Doogeea:
http://www.pohrani.com/?i/UN/wEh45y0/img20140906001616-snimi-.jpg
 
Ako si imao neispravan uređaj trebao si ga vratiti a ne "utrpati ga nekom liku". Imao sam oba, i dg310 i thl t6s. I, kako ti kažeš, iz mog iskustva thl ima bolji ekran, vrlo dobru kameru u srednjoj klasi (pravih 5 Mpx), gps radi odlično. Doogee dg310 je sličan uređaj u svemu osim jednom - kamera mu je neupotrebljiva, ali stvarno neupotrebljiva. Mislim da je to vga camera "dignuta" na 5 Mpx. Uostalom, evo primjer:
http://www.pohrani.com/?1u/5m/2XDRwjuo/img20140924130734.jpg
Slika s drugog Doogeea:
http://www.pohrani.com/?i/UN/wEh45y0/img20140906001616-snimi-.jpg

Imao sam i jedan i drugi i tvrdim da je i kod jednog i drugog kamera neupotrebljiva. Inače GPSim je radio odlično.
 
Bukvalno,pogotovu sto ovaj novi midrange mtk ima ozbiljnog potencijala,cak bih smeo da napisem da ce pojesti s615 od Qualcomm-a.

Prve naznake su da izvlaci preko 36k na antutu sa 5inca i full hd rez.
 
Poslednja izmena:
Zasto proizvodjaci to rade sami sebi? Ima vec nekoliko sjajnih telefona kojima nesto mora da fali. Ista prica sa Umi Zero. Uopste ne kapiram kako je moguce da se toliko potrude oko telefona i skockaju sve super i onda dozvole glupost.
Mali off,

Samo da se javim coveku, Twisted Mindu <3 :*
 
;)
 
Dvoje su se tako smuvali [emoji2]

Uzgred, meni stigao još jedan Jiayu G4S danas, naručih ga 11.11. sa Pandawill-a, baš ćemo da vidimo kako ide ovo sa povraćajem carine...
 
naručih polovan Lenovo A680 sa kupujem prodajem. 75 eura u garanciji. Ovo sa kinezima je čist mazohizam. naježio sam se od ovih boljki. mislio sam da je to blizu brandiranih samo dosta jeftinije ali ni izbliza.
 
garancija, sve radi itd

znam sve i hteo sam da uzmem ali da čekam da stigne pa da ne radi gps na primer, pa platim povrat do kine, čekam poravke, itd.
75 e je daleko bolja varijanta
 
Poslednja izmena:
naručih polovan Lenovo A680 sa kupujem prodajem. 75 eura u garanciji. Ovo sa kinezima je čist mazohizam. naježio sam se od ovih boljki. mislio sam da je to blizu brandiranih samo dosta jeftinije ali ni izbliza.

Jesi siguran da nije kopija? Sa 1GB rama, i MT6582 bi morao da radi pristojno.
 
Koja je garancija(vrlo diskutabilno) na polovno i sta je taj radeo sa telefonom a svašta mi pada na pamet. Mene je coolpad F1 izašao sa carinom ispod 150e a za te pare takav telefon teško kod nas
 
winwin garancija na još 18 meseci. mirna bačka što bi rekli :)
 
naručih polovan Lenovo A680 sa kupujem prodajem. 75 eura u garanciji. Ovo sa kinezima je čist mazohizam. naježio sam se od ovih boljki. mislio sam da je to blizu brandiranih samo dosta jeftinije ali ni izbliza.

A jesi ti uopste citao neki tred BILO KOG proizvodjaca i modela a da nije bas kineski kineski (sto inace Lenovo jeste, i vlasnik i fabrika), pa tvrdis da kinezi imaju ovoliko boljki i bolje kupiti... Kineza!?
I ne znam kako nije ni izbliza jeftinije a da su blizu brendiranih, navedi mi neki brendirani model sa octacore procesorom, fino jakom baterijom (5 i kusur sati OST, rista 1 izvukao sa novim romom i preko 6h), kvalitetna izrada i ekran 720p a da kosta NOV 150€, i da garancija nije "moz' da obrises doope s'njom" tipa (znas vec, flesovanje unedogled dok po 2-3 nedelje cekas da ti ga vrate po x puta, ako menjaju plocu onda i do 2 meseca)!?
 
ne pričam o kategoriji 150e. raspitivao sam se do 90e sa svim troškovima. benefit garancije sam iskusio u svom njenom pozitivnom svetlu. brzo, efikasno bez ikakvih troškova. naravno da je to lutrija ali bolje kad je imaš.
 
Poslednja izmena:
Dvoje su se tako smuvali [emoji2]

Uzgred, meni stigao još jedan Jiayu G4S danas, naručih ga 11.11. sa Pandawill-a, baš ćemo da vidimo kako ide ovo sa povraćajem carine...
Ja ih cimah danas na chat i na fb. Kako im trazis povracaj? Imas li nekakvu mail adresu?
 
I, sta sad nabavio si losiji telefon za maltene iste pare star bar pola godine, opet ne vidim kako je to bolje jer nisi dobio bolji HW a imaces iste probleme kao i mnogi njihovi proizvodi (mnogim modelima brlja baterija stanje, nece da udje u neke aplikacije pa trazis dok ubodes dobru verziju...)!? Sve se opet kako god obrnes svodi na to da kod kineza mozes da kupis recimo telefon specifikacija SG4 a da ne platis 350€ nego upola manje...
 
Ja ih cimah danas na chat i na fb. Kako im trazis povracaj? Imas li nekakvu mail adresu?

[email protected]

btw ne isplati se više plaćati osiguranje, sad kad su digli na 15%. Ja ću im tražiti za burazerov fon refund u vidu keša a ne kupon koda, i polako se preorijentisati na druge prodavce (Merimobiles, Ali, itd.).
 
Poslednja izmena:
[email protected]

btw ne isplati se više plaćati osiguranje, sad kad su digli na 15%. Ja ću im tražiti za burazerov fon refund u vidu keša a ne kupon koda, i polako se preorijentisati na druge prodavce (Merimobiles, Ali, itd.).

Kako se ne isplati care, ovde su ti dazbine 32%, sve dok je osiguranje i do 25% se isplati!?

Lol. Ni puska mu ne moze nista :)

Huawei Honor 6 Plus Durability Test via Gun Shoot

[YOUTUBE]S4KbCi5sLzs[/YOUTUBE]

Vazdusna puska ipak, biiiiig difference! ;)
 
Poslednja izmena:
Huawei Honor 4X Hands On Review,

[YOUTUBE]HQ6qmX9ovdI[/YOUTUBE]

predstavljen je i 4x. Dobar telefon ali po meni prevelik. Bolje da je bio 5 incha

Edit:

Huawei Honor 6 Plus Hands On Review With Dual Cam

[YOUTUBE]Ft0HJl_8hro[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Budzet 130-140$ mozda i malo preko.

Obavezan dual sim,sto vise ram ekran 5-5.5.

Bacite neku preporuku.
 
Nazad
Vrh Dno