Šta je novo?

Kineski manje poznati brendovi, clones-free (FAQ u prvom postu)

Postoji odvojena tema za coolpad, nisam pogledao ali ako niko nista nije rekao za bateriju evo ja cu svoju pisu odseci...
 
xiaomi redmi note jel koristi velike sim kartie ili micro sim kartice?jel zna neko?
 
i hoce li neko da mi kaze kakva je baterija na coolpad f1 ?
Evo ovakva:
548f40937e25d3f8e79cffca1ef6a8bf.jpg


:D
 
THL je kao proizvodjac skroz ok,sto mozes da vidis i po komentarima drugih koji imaju neki THL telefon,ako ti je baterija prilicno vazna,onda taj telefon bez razmisljanja... ;)

Baterija mi je manje vise na prvom mestu, a posto vidim da ovaj ima i ostale specifikacije jace od P780 mislim da cu ozbiljno razmisliti..hvala na preporuci.
 
Не бих да коментаришем о копији телефона, већ би да скренем пажњу људима. Немојте гледати телефоне које достављају шпедитерске службе! Само њихова услуга је преко 6000 динара, па плус царина, па плус ПДВ.
Избегавајте такву доставу за износе преко 50 долара. Добићете релативно брзо телефон, али се то и плаћа.

Већ пар пута сам видео линкове према таквим понудама, па да посаветујем људе.

Ja mislim da si ti mislio 50 EUR, ne $.
 
Nisam bio tu pa nisam stigao da se pohvalim da mi je stigao Newman K1S. Opsti utisak za sada i nije bas odlican, ali sta je tu je.
Da krenem od problema:
1. Slabo sam cuo sagovornika u razgovoru. Otvorim ga i rastavim, sve kontakte otkacim, pa ponovo zakacim i sada je zvuk u razgovoru fenomenalan. RESENO
2. Imao sam problem sa podesavanjem interneta preko kartice. Medjutim to je bilo moje ne znanje. MTS naravno da nema moj telefon u bazi pa nije mogao da mi posaje podesavanja. Rucno sam to odradio (pratio uputstvo sa MTS sajta) i net sada radi, prebija. RESENO
3. E ovaj treci problem je i najveci. Cim ga malo vise koristim (zagrejem ga), Ekran poludi. Kao da pritiskam po njemu. Kad sam na netu on sam otvara stranice, ide na linkove... E sad, mozda sam i ja nesto zajebao kad sam ga otvarao, mozda mu trebam zameniti zvake na cipovima, ali to cu probati kad me ne bude mrzelo ili kad me mnogo iznervira. NIJE RESENO

Brzina kojom radi je fenomenalna, internet razvaljuje kako brzo otvara, kamerica nije losa, uz dodatna podesavanja siguran sam da bi bila i bolja (postavio na auto, a u odredjenim situacijama siguran sam da bi bilo bolje kad bi se malo podesavalo).
Dual sim radi super, baterija drzi dobro. Izdrzi mi 3 dana bez poblema (razgovor sa obe kartice, povremeno net da procitam vesti, za igre nemam vremena).


P.S. Dajte neki sajt gde mogu skinuti rom za tablete. (Vivax i prestigio)
 
E da, zaboravih da dodam:

Carina sa porezom i prevozom me kostala oko 2470 dinara. Ocarinili su na cenu koju je Pandawil naveo 83.99 USD iako sam ga platio malo vise :D
 
To sto nije reseno se zove "ghost touches" i koliko sam video, neresivo je.
Mnogi low-cost telefoni pate od toga i to je dobar razlog za reklamaciju telefona.
E sad, to sto si ga sam otvarao ti sigurno nece pomoci pa pokusaj sa Pandom da ispregovaras da taj aparat zadrzis takav kakav je a zauzvrat da ti oni daju vaucer u vrednosti 50% njegove cene ili tako nesto. Samo da ga ne saljes nazad jer ce te glatko odbiti.
 
P.S. Dajte neki sajt gde mogu skinuti rom za tablete. (Vivax i prestigio)

Za Vivax nema. Prestigio stavlja ROM-ove na svom sajtu. Ako nema nijedan za konkretni model, onda nema nigde (osim u ovlašćenom servisu).
 
kazu za coolpad f1 da mu je losa baterija i da kamera nije bas najbolja,e sad...
 
To na ovoj temi nećeš čuti :)

On u najmanje ruku šije S4, a tu se negde kida i sa S5/N3 :D :D :D
 
Šalim se ja malo, naravno.

Sigurno da nije merodavan kad svaki malo veći proizvođač šteluje te rezultate.
 
bitno je pogledat i taj SAR kod tih kineskih stvarcica,za sve postoji standard mada je tesko naci to u vezi njih i onda imas macku u dzaku,pa kad se ozracis dzabe ti i antutu bodovi i sve :)
 
Poslednja izmena:
Ima masu od točno 50g, a rusi su nas naučili da
je 1g = 50mAh
Dakle, ima točno 2500mAh koliko i piše
na bateriji.
 
E da se javim I ja Newman k2s stigao pre jedno 20 dana,zadovoljan sam brz je ne baguje,kamera za moje pottrebe zadovoljava.Imam jedan problem pa da pitam iskusnije kolege kineze posto mi Je ovo tek drugi kinez.Elem u about phone stoji slobodna memorija 5.8gb available 4.8 GB,a u file manager 28.96 free 24.9 GB a I javlja mi se problem da ne mogu da instaliram apk insufficient memory a ne bi trbalo sa 32gb RAM a I 8gb mem.karticom.Kako ovo resiti?[
IMG]http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/08/22/85800949547d0c90cb13c5dfe2f16941.jpg[/IMG]
4181cb0d5fb3fdd12aad5db7846f0892.jpg
 
Da li je neko koristio ili zna kakov je telefon star Z2. Lici mi.na neki klon Expirie Z2?
 
Jel moze mala pomoc? Kupio sam Chuwi VX8 tablet i pokusavam vec sat vremena da instaliram viber, ali bezuspesno. Prepozna sam zemlju i trazi broj telefona, upisem, trazi da potvrdim i posle OK klika, izbaci mi novi prozor koji ima neku reklamu na vrhu na kojim je sve platformama dostupan i ispod Sign In dugme. Ako kliknem na Sign In vrti me ponovo u krug do 101 i ponovo. Jel ima neko ideju sta se desava??
 

ne opet! svaki dan po hiljaditi put odgovaramo na pitanja za fake lenovo telefone...da li ti je palo na pamet da upises u google lenovo a830 i da nakon par sekundi ustanovis da ni malo ne lici na ovaj telefon sa linka? da ne pricam da original ima potpuno drugacije specifikacije...ili su ovo neke namerne provokacije na ovoj temi?
 
Evo ako neko hoce da kupi bilo sta na coolicool-u evo mu coupon code -3$ ili u EUR 2.24
Nije nesto veliki ali eto bar malo nece da skodi :)

COUPON CODE: likeus
 
Nazad
Vrh Dno