Šta je novo?

[Kickstarter] Project Awakened

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720
image-209388-full.jpg


Studio je sacinjen od bivsih clanova Midway Games-a (Psi-Ops, Stranglehold Mortal Combat). Ova igra je u izradi od 2006. i slike i klipovi okaceni ovde su uradjeni u Unreal 3 engine-u. Medjutim, oni ce predji na Unreal 4 engine, tako da je ovo jos jedna od UE4 igara u najavi. Zanr igre nije lako odrediti, jasno je da je u pitanju hibrid. Meni lici na X-men igru da budem iskren.

Project Awakened @ Kickstarter



Developer: Phosphor Games Studio
Genre: TPS
Release date: TBA

image-208747-full.jpg


image-208751-full.jpg


image-208752-full.jpg


image-208753-full.jpg
 
Hmm, zanimljivo ....
 
Izgleda stvarno cool.
I kickstarter im je dobro kreno'
Narodu trebaju malo cudnije ili nekonventiolne igre.
 
Psi ops je bila dobra igra, Stranglehold takodje, nadam se da ce i ovo da ispadne solidno...
 
Meni deluje vrlo zanimljivo i primamljivo.
 
http://www.destructoid.com/awakened-is-a-game-that-may-very-well-be-brilliant-192797.phtml

Project Awakened is a genre-defying game that lets you answer the question: "Who do you want to be?" For the first time in a modern AAA action game, you will have the opportunity to completely define your dream videogame character, from abilities to aesthetics, all while playing in an action-packed world that responds to your personal playstyle.

- Modular (not class or skilltree) a-la-carte ability system
- Incredibly customizable character visualization
- Characters that are as unique as the player who created them


Project Awakened contains a modular powers and skill system that allows players to select from a huge number of abilities and combine them in unique ways. Unlike other games which use a class system or skill trees, Project Awakened leaves every choice and ability up the player. Likewise, players will have the opportunity to completely customize the appearance of their characters. Comical or serious, rough or polished, nearly any character imaginable can be created using the Project Awakened Player Creation system. The result is a game with seemingly limitless gameplay and replay potential based on which abilities players choose.

While Project Awakened allows for players to make typical videogame heroes such as Ninjas, Snipers, or Urban Warriors, what makes Project Awakened truly unique is the potential to craft gameplay experiences and challenges that have never existed before. An invisible hero who can charm enemies to fight for her. A non-violent hero with super speed and agility racing past enemies to the goal. A man who spontaneously combusts at will and touches everyone to incinerate them. The possibilities are endless, and allow players to craft a gameplay challenge unlike anything anyone has ever seen before. The only limit is the player’s imagination.
 
Dat bloom!
 
Prilicno usko. Josh 4 dana.
 
Ovi momci ne odustaju. Kickstarter je propao ali poceli su kampanju na njihovom sajtu. Samo mislim da imaju jedan ozbiljan problem, tehnologija koju imaju je super ali niko ne zna kakvu oni igru zapravo prave i o cemu se tu radi. Ocigledno je neki Prototype/superhero fazon ali su to slabo prezentovali i to je razlog sto im je propao Kickstarter.



Ja da sam na njihovom mestu kontaktirao bih Joss Whedon-a, a on dalje glavonje u Marvelu/Dizniju i da im lepo iskesiraju za taj EU4 sto im treba da prave igru sa pedigreom ko ljudi, ne da se mlate sa svojim scenarijom koji ce verovatno biti bezveze. Ako moze Batman da ima krstenu igru, mogao bi i Avengers serijal. Dvojka izlazi za dve godine, sasvim dovoljno vremena za pristojnu igru.
 
Ovi momci ne odustaju. Kickstarter je propao ali poceli su kampanju na njihovom sajtu. Samo mislim da imaju jedan ozbiljan problem, tehnologija koju imaju je super ali niko ne zna kakvu oni igru zapravo prave i o cemu se tu radi. Ocigledno je neki Prototype/superhero fazon ali su to slabo prezentovali i to je razlog sto im je propao Kickstarter.

Ja da sam na njihovom mestu kontaktirao bih Joss Whedon-a, a on dalje glavonje u Marvelu/Dizniju i da im lepo iskesiraju za taj EU4 sto im treba da prave igru sa pedigreom ko ljudi, ne da se mlate sa svojim scenarijom koji ce verovatno biti bezveze. Ako moze Batman da ima krstenu igru, mogao bi i Avengers serijal. Dvojka izlazi za dve godine, sasvim dovoljno vremena za pristojnu igru.

Ne odustaje se tek tako kad stvari imaš dovedene do ovog nivoa. Koliko se meni čini oni imaju već sada sve što im treba da kompletiraju igru. Znači da im samo to i ostaje. I odakle ti to da im je scenario bezveze? Ja ne bih takve zaključke donosio dok ne vidim prvo igru. Inače radnja je upravo ono o čemu igrači i ne treba previše da znaju dok igra ne izađe u promet. Šta smo mi napr. znali o Crysis-u dok igra nije izašla po ovom pitanju! Skoro ništa jer Crytek nije ništa ni objavio osim što je prikazao mogućnosti odela i lepu grafiku, odsnosno mogućnosti endžina. Dakle to se ne radi druže nikada, nego se objavi ono najosnovnije i naravno prikažu se najefektnije stvari vezano za grafiku i izvođenje i to je to... A koliko vidim to su ovi ljudi već uradili.

Pusti ti Marvel i ostalu kompaniju... U svetu igara nije ti to nikakva garancija danas... ;)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno