Šta je novo?

[Kickstarter] Legends of Dawn

ABET

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
14,009
Poena
720


Na prvi, drugi i svaki sledeci pogled jos jedan klon Diablo serije. Ima samo jedna interesantna stvar a to su slovenska bozanstva: Perun, Veles i Svarog. Skupice lovu sigurno jer im treba 25k dolara a igra je skoro pa gotova, izlazi u februaru sledece godine. Samo singleplayer, osim ako ne skupe 150k dolara.

Eh da, tu je Drinka, producent igre. Drinka je inace kao i ceo tim iz Hrvatske. Drinka je hot a to je najnoviji trend na Kickstarteru (hot chicks in pitch videos). Nisam siguran da li je Drinka pisala engine sama ili joj je neko pomagao :d:p

Legends of Dawn @ Kickstarter

Mi cemo valjda kao prave patriote ovo da bojkotujemo zar ne? Mada me zanima koliko bi vas bojkotovalo Drinku da vam se nudi :eyebrows:
 
:D
Sad sam pogledao pitch Vid...i moze se reci, da je chick hot, i da sam imao impulz da joj dam money.
A onda sam primetio da game nije moj stil. lol

Aniwej, stvarno se polako najavljiva trend za hit-chicks-pitch.
 
Samo da se ispravim sada, posto ne mogu da editujem post.

Zenska se zove Zrinka a ne Drinka, ako nekog zanima :D
 
Ne znam kako neko moze i iz zezanja da pomisli da je neka ovakva riba strastveni gejmer rpg igara na PC-u ? Masta radi svasta ali opet ... ;)
 
Kroacija je to, zapad :p

Salu na stranu, cela stvar me podseca na onu emisiju sto se davala na TV Politika, odakle je izletela ona Roksanda...

Mada sama igra zaista deluje ok. Fina grafika, svet deluje zanimljivo. Problem je sto vec sada ima a tek ce biti Diablo kopija koliko hoces. Da je ovo izaslo kada i prvi Torchlight, igra bi bila hit.
 
Ne znam kako neko moze i iz zezanja da pomisli da je neka ovakva riba strastveni gejmer rpg igara na PC-u ? Masta radi svasta ali opet ... ;)

A meni, opet, nije jasno kako bilo ko, (osim strastvenih gejmera, ocigledno...), moze doticnu komsinicu da smatra dobrom ribom, al' ajd'... :p
 
Pa u tome i jeste poenta, da se pojavila bilo gde drugo bila bi obicna cura a ovde je riba jer su, jel te, igrice u pitanju i tako to ;)
 
A meni, opet, nije jasno kako bilo ko, (osim strastvenih gejmera, ocigledno...), moze doticnu komsinicu da smatra dobrom ribom, al' ajd'... :p

Jel trolujes ili sta ? Losa riba, to hoces da kazes ? Jel nosis naocare i ako nosis koja je dioptrija u pitanju ?
 
^ Nit' trolujem, nit' nosim naocare, samo, ocigledno, izlazim u grad "malo" vise od tebe. :)
 
^ Nit' trolujem, nit' nosim naocare, samo, ocigledno, izlazim u grad "malo" vise od tebe. :)

A sto to doticnoj ribi fali? Ajde posto si ti ocigledno neki strucnjak za ribe ajda nama seljacima ukazi na to gde mi to gresimo i sto je smatamo dobrom a ti losom ribom.

Sto se tice same igre ne izgleda lose i bice pravo osvezenje je igrati posle D3 jer D3 je toliko vec smorio da je to strasno.
 
^ Zenska je sasvim prosecnog izgleda, nije uzas, ali je daleko od "dobre ribe". Nije mi bila poenta da bilo kome prozivam "ukus", vec sam na saljiv nacin hteo da stavim do znanja da je pomalo jadno komentarisati izgled neke tamo komsinice u traileru za igru. Mozemo li sad da se vratimo na temu?
 
Za sada užasni, igra je vreća buva. Mada rade dečki danonoćno na ispravkama.
 
Nazad
Vrh Dno