Šta je novo?

Kardio pojas za 5800 xpress music

Ali ja koliko znam ne postoji jos zvanicna podrska sports trackera za 5800 :p...nema ga na listi podrzanih tel., ni njega ni n97... Mada na netu kruzi neka verzija kao za v5 verziju symbiana, koja je bila jedno kratko vreme i na zvanicnom sajtu, ali je povucena... (SportsTracker_50_v206.sisx) ;)
 
Ma ne bre, stavio sam ja taj sport tracker ali ne znam de pojas da nadjem i kako to radi
 
Aaaha :p..jel radi ok program, ne pravi neke probleme. Na kom principu radi... Jel koristi mape neke ili samo meri poziciju?

Jesi li probao za pojas u ovim predstavnistvima kod nas?
 
Program radi skroz ok.. upalis ga, i on ti kaze kolikom brzinom ides, iscrtava ti rutu kojom ides i svasta nesto.. moze live to da salje na net... i da meri puls ako imas uredjaj koji ne mog da nadjem de ima :)
 
Taj pojas (bluetooth pulsmetar) pravi Polar, ali koliko znam ne prodaje se odvojeno nego samo u paketu
 
...hmm... ja imam (u stvari dao sam klincu) onaj Samsung Adidas koji ima taj pojas sto meri otkucaje srca i neku malu dzidza bidzu ;) sto se kaci na patiku i meri korake i predjene kilometre ;) ... pitam se da li bi to radilo sa 5800 posto mi se cini da se kaci sa telefonom preko BT-a pa bi tako mozda i radilo sa 5800... moram to da probam kad se vratim za bg pa cu vam javiti ima li vajde...

Pozz
 
Vrh Dno