Šta je novo?

Kapacitet Blizzardovih fanova kod nas

Pretender

Čuven
Učlanjen(a)
16.02.2002
Poruke
576
Poena
620
Znaci zanima me koliko ljudi jos uvek odavde sa foruma igra neke od Blizzardovih igara (Diablo, Diablo 2, Lord of Destruction, Starcraft i expansioni, Warcraft 3 i Frozen Throne, itd)?!

Takodje zanima me koliko ljudi poseduju legalnu kopiju neke od pomenutih igara i koriste je na Battle Netu.

Ko je zainteresovan za neku igru ? Bilo preko Bneta ili prekoTCP/IPa... :mad:

Hajde javite se Blizzardovci ! :d


:wave:
 
Tja... ja imam ograniceno vreme za igranje, ali povremeno upalim Starcraft, Diablo 2 i War 3. Te igre jednostavno nikada ne zastare :)
Imam original Diablo II, ali nisam nikada mogao da ga probam na B-net-u zbog PCM-a :(
 
Pretender™ je napisao(la):
Znaci zanima me koliko ljudi jos uvek odavde sa foruma igra neke od Blizzardovih igara (Diablo, Diablo 2, Lord of Destruction, Starcraft i expansioni, Warcraft 3 i Frozen Throne, itd)?!

Takodje zanima me koliko ljudi poseduju legalnu kopiju neke od pomenutih igara i koriste je na Battle Netu.

Ko je zainteresovan za neku igru ? Bilo preko Bneta ili prekoTCP/IPa... :mad:

Hajde javite se Blizzardovci ! :d


:wave:
Redovno igram war3 v1.15,imam i original i crackovanu,vise igram na karambi nego na zvanicnim serverima.

poz
 
ovaj veliki sam fan sc i wc3!
dok je gprs pocinjao igrao sam ih na battl netu ali na nelegalnim serverima jer nemam original i ni ne nameravam da ga nadavim
 
ja sam toliki fan da je to sramota :)

ali, nazalost, nemam ni jedan original... :(
 
Ja povremeno pikam StarCraft. Ma kakav bre original...
 
Evo ja sam skoro tek uzeo legalnu verziju Warcrafta, tj. uzeo sam Bettlechest (War3+FT) i mogu vam reci da mi skoro nikada ne laguje sa 56k modemom (kako li tek radi ljudima koji imaju ISDN ili ADSL?! Jedino sto im brze malo ucitava mape ili pronalazi igre verovatno).

Inace imam ® Diablo, Diablo 2 i Lord of Destruction i igram na ladderima. Starcraft nikada nisam igrao preko interneta, ne znam ni sam zasto... :S:
Veliki sam fan

Ako je neko za okrsaj neka se javi
 
HA! Pozdrav svima! Nadam se da ove nedelje zavrsavam s ispitima pa onda malo :type:

@Pretender™: Gde si nasao Grandfather-a? :D
 
Poslednja izmena:
Gaming's not a crime !

NightVision je napisao(la):
HA! Pozdrav svima! Nadam se da ove nedelje zavrsavam s ispitima pa onda malo :type:

@Pretender™: Gde si nasao Grandfather-a? :D

Hajde vise, ne mogu da docekam svi su nesto batalili Diablo i Warcraft ?!

Grandfathera sam nasao na Battle Netu.....znas koliko vise ima unique itema tamo na ladderu (items that can only be spawned on the ladder games :d )

I vi ostali javite se pa da pikamo malo !

Btw, ima me i na:
karamba.ru, kani.hu, xpam.de...i na mnogim drugim ilegalnim :d ...a od skora eto me na Battle Netu, pa svi koji zele mogu da me kontaktiraju imam 2 naloga: pretender381 (klan AoV - nas; Avatars of Vengence) i drugi koji koristim kada se zezam :)
Mogli bi da napravimo tamo cak i novi klan koji bi se zvao Benchmark ;)



:wave:
 
Poslednja izmena:
Veliki sam blizzard fan imam original starcraft original war3 ROC i original war3 TFT
 
Nazad
Vrh Dno