Šta je novo?

Kakva je vaša soba u kojoj vam je komp (2013) ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene zanima da li crvena boja iritira oči previše. Čini mi se da ja ne bih izdržao višečasovni boravak u takvoj sobi. Sledi mi krečenje, opet uskoro pa ne zameri na komentaru :)
 
Mene zanima da li crvena boja iritira oči previše. Čini mi se da ja ne bih izdržao višečasovni boravak u takvoj sobi. Sledi mi krečenje, opet uskoro pa ne zameri na komentaru :)

Nema zamerki, i mojoj zeni a i prijateljima se kada sam im prvi put pokazao odradjeno u sketch up-u kako ce izgledati soba, da ce boja biti nezgodna za oci i da nije za sobu, ali kada je konacno odradjeno svi su se iznenadili koliko ne smeta i prija, pogotovu sa svim osvetljenjem koje je uradjeno, a zena je cak porucila crveni tepih i fotelje koje ocekujemo za koji dan. u drugoj sobi imam jos tamniju boju i zanimljivu kombinaciju, mogu ti poslati slike ukoliko si zainteresovan da pogledas
 
:d
8456513242_ee32f24d68_b.jpg
 
Neki novi momenti... :)

img1292l.jpg
 
036.JPG
Iver ne pada daleko od klade, tatin mali gamer:)
 
Mnogo mi dobar digitalac :)

soba%202013.jpg
 
PSDCUDx.gif
 
au bezobrazluka

ajde sad malo detaljniji opis, koji sto koje sluske koji monitori :)
 
Poslednja izmena:
@ Jericho, tnx :)

@ Uriel,extra gif :D

@ taba, sto je custom made,sluske su AKG K272 HD,monitori 3x Dell U2311H :)
 
Samo jos da tastatura nije takav kiceraj :p
 
Savrseno :)
 
bi bilo da je ispred monitora volan a na njima neka trkacka simulacija :p
 
@midgard
pretpostavljam da ovo nije setup samo za gejming?
sluzi za neki posao? 3d, programiranje....?
 
@Midgard

Extra. :)

Evo i mog radnok kutka. :D

dsc0028.jpg
 
Vizuelno 10/10, izutetno lepo, samo mi sto deluje malko potesan.
 
4x3.5 m je soba, tako je kako je, ne mogu rušiti zidove xD Kad prođe zima dobiću dodatnih 30cm prema prozoru, jer ne mogu da primaknem skroz sad zbog radijatora.
 
Poslednja izmena:
Nije, vec sve boje sem bele umanjuju prostor

Tačno, s tim što radni sto meni i dalje deluje blago skučeno, nevezano za boju. Radni prostor na površini stola je nešto veći od tastature/monitora, a vidi se da i kućište prelazi ivicu stola.

Mada, pošto je radna površina stola iz dva nivoa, ondak OK. I dalje stojim pri oceni da prostor sveukupno fenomenalno izgleda.
 
Kuciste je CM690 i verujem da dizajneri stola nisu planirali da cu ja staviti njega u ovaj sto :)
Audio rack je DIY TNT Flexy - http://www.tnt-audio.com/clinica/flexye.html i u njumu su PS3, Yamaha RX-V397 (za 5.1) i Harman Kardon HK3490 (za stereo).
 
Poslednja izmena:
Ninoslave, pravi mali raj! :)
Samo, nemoj se nikad zaliti na rts pretplatu! :D
 
Fala, kume, fala :) Javljam ti se ovijeh dana da svrneš/te da popijemo nešto :)
 
...da te pitam, kako ti se drzi ova gornja polica, iznad tv-a? kapiram sa leve strane moze da se oslanja na vertikalnu plocu, al desno ide neki skriveni drzac? Ako znas i e ima se nadje tako nesto, ako jeste...

Imas ovde to sto te zanima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno