Šta je novo?

Kako skidati klipove sa YouTube-a?

domcale

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2009
Poruke
2,142
Poena
230
?!!
Isao sam na search, ali mi isti nije dao rezultata. Pitam se gde je moja tema od pre par meseci koju sam postavio i vise je nema? :trust:
Hvala na odgovorima i pozdrav :wave:
 
Meni najlaksi nacin je ako koristis FF kao pretrazivac da instaliras "Easy Youtube Video Donwloader" add-on.
A imas i gomilu sajtova preko kojih se skida, samo google pa youtube download.
 
@ Geble
Imao sam ja to pre par meseci, ali nisam mogao da se setim kako se zove. To je to sto sam trazio :) Hvala svima na odgovorima.
 
nije lose resenje ni ovaj:

YT Downloader

- Download videos from YouTube, Google Video, MySpaceTV and many others
- Allows you to download YouTube videos for which you need to be 18+ years of age
- Converts video for Ipod, Iphone, PSP, Cell Phone, Windows Media, XVid and MP3
- Provides the ability to cut and select the output quality of converted videos
- Uses the FFmpeg engine to convert the videos
- Plays videos downloaded in Flash
- Extremely easy to use
 
Real Player

ako kojim slucajem koristis real player, novije verzije imaju opciju da kada gledas neki klip na bilo kom sajtu samo ti izbaci malo dugme iznad klipa i pise download..
Radi sa Internet Explorerom ali ne podrzava Operu...

Gore navedeni programi su isto dobri pa ti odaberi sta ti se svidja..
 
Ako kojim slucajem jos koristis IE,Real Player ima funkciju downloada sa skoro svih sajtova sa
flash video sadrzajem a takodje radi i sa Chromom.
Za FF zna se DownloadHelper s kojim mozes birati na da li da downloadujes HQ ILI HD video
ako su dostupni.
 
Poslednja izmena:
Ja koristim JDownloader (inače ga koristim za download sa Rapida) i zadovoljan sam kako skida sa YouTub-a
 
Ako kojim slucajem jos koristis IE,Real Player ima funkciju downloada sa skoro svih sajtova sa
flash video sadrzajem a takodje radi i sa Chromom.
Za FF zna se DownloadHelper s kojim mozes birati na da li da downloadujes HQ ILI HD video
ako su dostupni.

Takodje.
 
Da ne skidam svaki, koji YT DL moze da skida da mu poubacujem samo linkove, znaci da ne idem na browser vac C/P u alat i da on to skida?
 
^Update: Gore navedena metoda, omogucuje i "skidanje" u HD formatu... :D
 
Ja mislim da je najednostavnije da se ukuca "kiss" ispred ytb linka, evo i objasnjenja http://www.kissyoutube.com ... A u vidu programa meni jedan od najboljih je Youtube Downloader HD ... E zna li neko neki da moze vise linkova da se stavi odjednom pa da ih skida jedan po jedan ?
 
e ljudi ovako.po meni je najbolje resenje mozilla,u kojoj imas ovo https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/3590 i kad se to instalira lepo ti stoji sa desne strane od video snimaka pa cak na nekim sajtovima ima ispod videa da pise flv,3gp,mp4 pa klikne se na koji kvalitet snimka hoce,mada doduse mp4 je najbolji snimak i lepo skines trazeni video.pored toga jos instalirani Internet Download Manager koji ce to skinuti u nastavcima jer na taj nacin prihvata resume,a drukcije nemozes nastaviti.nakacis video snimaka koliko hoces sa dugmetom download lather i pokrenes posle svega shedule download i radis ostale poslove u kuci, a ovo skida i skida.
mozda sam malo zakomplikovao ali to je najkvalitetniji i najbolji nacin skidanja sa youtube.nadam se da sam bio od koristi.
 
Nazad
Vrh Dno