Šta je novo?

Kako provaliti u Xiaomi Mi 5x, zaključen ekran šifrom...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

kosta10

Slavan
Učlanjen(a)
19.08.2007
Poruke
4,492
Poena
440
Dobar dan dobri ljudi. Hitno mi je potrebna pomoć iskusnog čoveka ili bilo kog ko bi mogao da mi pomogne.

Naime, moja žena je zaboravila šifru na svom Xiaomi Mi 5x telefonu... Da li postoji neki nacin da se telefon otključa, a da se ne uradi hard reset?

Jer ona ne bi želela da izgubi sve podatke, a backup nema...

Sifra nije pin kod, već ono što se crta na ekranu umesto pin koda.


Hvala unapred na svakoj pomoći!

Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
 
Posle nekoliko neuspešnih pokušaja bi trebalo da traži šifru gugl naloga, valjda.
 
Posle nekoliko neuspešnih pokušaja bi trebalo da traži šifru gugl naloga, valjda.
Ne traži ništa.....nema google veze sa time. Već je to ugrađeno u softver Xiaomi telefona

Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
 
Kao zaboravljena sifra,trte mrte a u stvari hoces da saznas pomocu kog alata najlakse provaliti u zenin telefon da bi krisom dok ona spava pogledao poruke,emailove,viber,msg,pozive..Jos jedan od ljubomornih muzeva/momaka,nista novo..Pazi zaboravila zena sifru na telefonu koji uredno koristi,haha,malo bezveze i nerealno sa tom pricom da izlazis ovde..
 
E neka si ti njemu rekao...

Sent from my Mitsubishi Trium using Tapatalk
 
Kao zaboravljena sifra,trte mrte a u stvari hoces da saznas pomocu kog alata najlakse provaliti u zenin telefon da bi krisom dok ona spava pogledao poruke,emailove,viber,msg,pozive..Jos jedan od ljubomornih muzeva/momaka,nista novo..Pazi zaboravila zena sifru na telefonu koji uredno koristi,haha,malo bezveze i nerealno sa tom pricom da izlazis ovde..
Ne poznajete me uopšte da bi ovako nesto odvratno tvrdili... Sramota zaista!

Prvo, telefon nije redovno koristila, jer ga je skoro kupila. Drugo, nisam ljubomoran i takve igre ne igram.


Molim ljude za pomoć. Hvala unapred.

Gesendet von meinem Redmi Note 4 mit Tapatalk
 
Ne mozes nikako. Ako ne trazi google nalog, trazice miui nalog, ako je uopste napravljen.
Cak je jako tesko odraditi i hard reset na MIUI. Ja sam morao da se zezam preko sajta i find my phone miui opcije, pa kao da je ukraden i da zelim da ga resetujem da lopov ne bi video moje podatke....
 
Ne poznajete me uopšte da bi ovako nesto odvratno tvrdili... Sramota zaista!

Prvo, telefon nije redovno koristila, jer ga je skoro kupila. Drugo, nisam ljubomoran i takve igre ne igram.

Nisi privi a ni poslednji koji pita kako uci u email ili u telefon,zaboravio sam sifru,ili devojka zaboravila sifru..I gle cuda sve pitaju muskarci za devojke ili zene,haha..A uvek se iza toga krila znatizelja ili ljubomora doticnih,pa hoce potajno kad zena ili devojka ne vide ili dok spavaju da kontrolisu postansko sanduce ili telefon i tako provere vernost istih..Koliko sam ja upucen do sad jer sam naletao na ovakve teme,doticni nisu imali uspeha na hakovanje telefona a da vlasnik telefona ili email naloga ne vidi to i ne sazna da neko pokusava da mu "provali" stigne mu obavestenje kao sistemska poruka..To kako si ti zamislio da udjes tek tako u telefon nece da moze..Smesno je kad kazes da je zena zaboravila sifru na telefonu koji koristi,a sad navodno retko kad koristi a skoro kupila telefon,zasto bi neko kupovao telefon a da ga ne koristi :)..Ali tvoja stvar,nosi telefon u servis neka ga flesuju..:type::exploder:
 
Poslednja izmena:
Sve se moze, samo ovakve teme nisu za ovakav forum i mislim da je ova tema zrela za lock...Da ne bi dolazilo do prepucavanja, bolje da se brise ili ode pod katanac.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kide napisi coveku na PM kako da provali zeni u telefon a da ona to ne zna,da mi periodicno mogao da proverava njenu iskrenost i vernost.. :)
 
Ne bih o tome ni javno, ni na PM.Ja zelim svakome da pomognem ako mogu...nije problem...ali sumnja uvek postoji da je u pitanju neka zloupotreba.Koliko ja znam, ovakve stvari nisu dozvoljene ovde na forumu.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
 
Ovakve stvari i policija sankcionise jer svako ima pravo na licnu privatnost..:smash:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno