Šta je novo?

Kako pobeci sa Karaburme

shimeco

Slavan
Učlanjen(a)
27.02.2006
Poruke
139
Poena
319
Zanima me posto zivim na Karaburmi dali postoji mogusnost za brzi net od Dialup konekcije.Telefon mi je na staroj centrali pritom imam idvojnika,imam kablovsku tv mrezu.Dali neko zna na koji nacin bih mogao preci na nesto brze wirles itd.
:)
 
Hvala stupio sam u kontakt sa provajderom!
Mozete ugasiti thread.
 
Imas Ikom na Karaburmi npr.Patrisa Lumumbe(moja ulica) @!
 
Poslednja izmena:
bobiska je napisao(la):
A izvini, od kad to smradIKOM ima kablovski net na Karaburmi?

Imaju u svojoj ponudi, a da li je tehnicki i misaono ( po njima ) izvodljivo to je druga prica.
;)
 
Ja imam Wireless preko KBCnet-a. I radi ...
 
GEOM je napisao(la):
Imaju u svojoj ponudi, a da li je tehnicki i misaono ( po njima ) izvodljivo to je druga prica.
;)
Pa jel znas nesto o njhovom kds-u? Cisto da se ne zajebavam ako je budalastina!
 
Sta vam je bre ljudi, jel sam ja to spavao na casu? Ikom ima net koji radi na 2-3 zgrade na Dorcolu. Ostalo je u planu, sad ce za koji dan, i tako vec 3 godine.

@shimeco
Ovo ti je pretpostavljam sala mala.Ikom u Patrisu ima, ali ikom kablovski net...keine!
 
Poslednja izmena:
Sbb preuzima Jastrebacku, Marijane Gregoran, Patrisa i nudi se dzaba setup na net!
 
Daj neki kontakt radi informisanja sa Sbb-om!
:crash:
 
Poslednja izmena:
shimeco je napisao(la):
Daj neki kontakt radi informisanja sa Sbb-om!
:crash:

Imas kontakt na SBB-ovom sajtu, a link sam stavio u mojoj prvoj poruci.

Znaci bice opet seckanja kablova i nagrada za informacije o pociniteljima.
IKOM tv radi trenutno OK, za net nemam pojma jer imam adsl.
:p
 
GEOM je napisao(la):
Imas kontakt na SBB-ovom sajtu, a link sam stavio u mojoj prvoj poruci.

Znaci bice opet seckanja kablova i nagrada za informacije o pociniteljima.
IKOM tv radi trenutno OK, za net nemam pojma jer imam adsl.
:p
Isao sam na Maks net (link koji si stavio)jer ima merac louda pise na 33k je 45 sec. meni je trbalo 120 sec.Isto tako sam ostavio na sbb pitanje dali preuzimaju mrezu u mojoj ulici (pa cu da vidim sta ce da mi odgovore).A ako ne! Ne preostaje mi nista drugo nego moja Nokia koja je bar duplo brza od ovog bednog dial uuuupa i posrane Karaburme!
E hvala ljudi sto ste se trudili!
:crash:
 
Poslednja izmena:
SBB-ovi ljudi trenutno rade u Jastrebačkoj ulici pa ko je bilizu nek ih cima.
 
Da, ali skotovi ne zele da rade privatne kuce. Samo gde je lova na gomili.
 
Kazem privatne kuce. Ima i stambenih visespratnica koliko hoces i njih rade.
 
Pa imaju posebnu tarifu za kuće tako da im si sigurno isplati, a i ako imaju nameru da se šire neće valjda da ti prođe kabl preko kuće a da te ne priključe. :d . Iz iskustva znam da su vrlo spori, ali kad proradi radi kako treba. Evo ja sam na poslu platio jedan protok a u stvari je 2,5 puta veći, tako da se ne bunim ;). Ja sam u Jahorinskoj u poslao sam im zahtev i čekam odgovor.
 
U redu, ali sto bi smo pristali na posebnu tarifu, ako stamb. zgrade prelaze za dzabe? Dokle bre u ovoj zemlji treba stalno da budemo kaznjavani sto nismo dobili gajbu od firme, nego zidali sami svoju?
 
Dobio sam odgovor od IKOM-a! A on glasi.
Trenutno nismo u mogucnosti da ispunimo vase zahteve jer Karaburmu ne pokrivamo!
:smash:
 
Vrh Dno