Šta je novo?

Kako najlakse resetovati

proki

Čuven
Učlanjen(a)
22.10.2003
Poruke
703
Poena
619
A da nije komplikovano kao kod mene radi se normalno o fajlovima vecim od 100 MB.Imam MT 882 ADSL radi na USB i nemam opciju za diskonekt vec moram da ga gasim i onda ponovo konektujem. Ako ga samo safely remove (uklonim) on mi zapamti IP adresu i na Rapid shareu ne dozvoljava mi vise da skidam. I tako u nedogled za svakih 100 mb.
 
Moras da napravis PPPoE vezu na racunaru. Bilo je vec opisano ovde na forumu. Ides na podesavanja modema. Basic - WAN Settings - kliknes na olovcicu desno - Mode promenis u Pure Bridge. Kliknes na Save All.

Zatim na racunaru napravis novu konekciju, izaberes PPPoE, upises username i password koji si dobio od Telekoma. Sada se povezujes na Net slicno kao preko dial-upa. Imaces "dva, mala, svetleca monitora pored sata" i prekidas vezu na disconnect. Sacekas 2-3 sekunde pa se opet povezes.

Ovo naravno vazi ako nisi medju novim korisnicima Telekom ADSL-a koji nisu dobili username i password na papiru.
 
Pa izgleda da sam bas taj baksuz instalirao sam ga juce!!!
 
Da li je od znacaja,obzirom da sam na telekomu da ukljucim proxy server 80.80
 
Prikaci ga na Ethernet port, stavi ga u router mod. Skini rapid grabber, i tu imas Huawei Tool koji menja IP adresu!
 
Vrh Dno