Šta je novo?

Kako dodati sekundarnu mail adresu Google Account-a?

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,300
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ljudi,
Kako na Google Account-u dodati sekundarnu adresu uz pomoć koje se mogu logovati na nalog i primati mejlove? Naime imam neku adresu koju sam pravio još kao klinac i užasno je retardirana da me je blam da nekom pošaljem nešto sa tog mejla. Mene zanima jel moguće napraviti novu mail adresu, ali i da ova stara ostane. Nekako da je linkujem sa ovim nalogom?
Na Outlook-u sam to mogao da uradim, pa imam jednu staru hotmail.com adresu i napravio sam novu koja se završava sa outlook.com i ima novi pseudonim. I tamo sada u okviru jednog Inboxa primam sve poruke bez obzira na koji nalog se šalje. Takođe obe adrese mogu koristiti za logovanje.
Bilo bi takođe idealno da te dve adrese mogu da se spoje i da sve pristiže u okviru jednog Inbox-a, a ne da se prave da potpuno odvojena foldera. Pošto već imam na fonu u Gmail aplikaciji odvojen folder za Outlook, a odvojen za Gmail. Pa ako se doda treća adresa, ne bih još jedan odvojen Inbox, već da on bude spojen sa Gmail Inbox-om, a da Outlook bude odvojen.


Nadam se da ste shvatili šta mi treba.
 
Nisam siguran, ali mislim da to sto zelis nije moguce.

Najlakse resenje ti je prosledjivanje (forwarding) poruka, napravis novi mail i u starom podesis da se poruke prosledjuju na novi.
 
Nazad
Vrh Dno