Šta je novo?

Just Cause 2

evo predjoh igru.....30% sredjeno za 17h. jedan od boljih naslova u poslednje vreme
 
Jel ti proradilo snimanje pozicije kada si instalirao windows live?
Deinstalirao sam igru, pa da je dzaba ponovo ne instaliram ako neradi.

Nije ni tako uspelo, razmisljam sta jos da isprobam, fora je sto ja i kad se vratim u XP onaj folder od igre gde mi je instalirana ne mogu da menjam. Svi folderi su na read only a ja to ne mogu da unstikliram pise access denied pa cu videti preko nekog programa da ih otkljucam...Jer ovako ja cak igru ne mogu ni da izbrisem pise acces denied :S Ni iz viste ni iz XP-a
 
Poslednja izmena:
Kako vam radi ova igra?Meni radi ocajno sa podesavanjima koja su mi automatski namestena,jedva oko 20 fps.Kada smanjim sva podesavanja na low dobijem 30.Tu mi nesto nije jasno,konfiguracija mi nije bas neki krs da bi tako lose radilo."Kupio" sam i drugu verziju ali nista se nije promenilo.Da li neko zna sta da radim?
 
Probaj sa novim drajverima, na toj gtx260 bi trebalo da leti. Kod mene na 8800 je radila dosta bolje samo sto nisam mogao da snimim poziciju.
 
Kako vam radi ova igra?Meni radi ocajno sa podesavanjima koja su mi automatski namestena,jedva oko 20 fps.Kada smanjim sva podesavanja na low dobijem 30.Tu mi nesto nije jasno,konfiguracija mi nije bas neki krs da bi tako lose radilo."Kupio" sam i drugu verziju ali nista se nije promenilo.Da li neko zna sta da radim?

Ugasi onu opciju za vodu, to je nesto vezano za CUDA sto ubija performanse
 
Ma probao i drajvere i nista.Igrao bih igru ali ona ocigledno se ne voli nesto sa sistamom ili zeza neki gremlin,ko ce ga znati.
 
kod mene je ~40fpsa(AAx2,vsync-off,ssao-off,point light specular-off ; sve ostalo na maxu i full hd)
 
Blago vama,probacu da se mucim ovako ali cisto sumnjam da cu uspeti dugo da izdrzim
 
Imam jedan *****ni problem, naime, samo sto sam poceo da igram i stigao sam do pistolja i sad' kao moram da se naoruzam i pridjem kutiji, ona se otvori, vidim pistolj i pise mi da biram da li cu levu ili desnu ruku i kao za levu je DUZE DRZE "E" a za desnu PIPNI "E" . Problem je u tome sto je meni E skok i kada ga pritisnem lik naravno skoci a na bilo koji drugi taster ne reaguje.

Kako da uzmem prokleti pistolj?
 
Proveri u kontrolama koji ti je taster za uzimanje predmeta, posto si menjao kontrole. Mozda si ostavio prazno mesto za tu opciju, pa zato ne reaguje ni na jedan taster.
 
Probaj vrati kontrole na defolt pa probaj sta se onda desava.
 
Neki je bag u pitanju, kada namestim E da bude skok kao sto sam navikao a F interact onda nece, kada ostavim E da bude interact kao sto je po default-u onda radi. Tako da cu morati da se naviknem na drugacije kontrole.
 
Jel ti proradilo snimanje pozicije kada si instalirao windows live?
Deinstalirao sam igru, pa da je dzaba ponovo ne instaliram ako neradi.

Proradilo mi konacno snimanje igre :) Ona prva instalacija mi se mozda sjebala zato sto sam nasilno iskljucivao igru preko task managera kad bih kupovao nesto iz black marketa iz zajebancije pa tako gasio da ne bi mi se potrosile pare. I tu prvu instalaciju od igre ne mogu da izbrisem ni rucno ni nikako fajlovi se nekako zakacili za hard jedino ce moci kad budem formatirao D disk ovako i kod komsije sam nosio nije mogao iz svog windowsa da izbrise. Proradio mi save tako sto sam reinstalirao igru na novu lokaciju i sad je sve ok oce da sejvuje.
 
Kod mene je normalno mogla da se uninstalira ali da sejvuje jok. Sada sam i ja probao da instaliram na drugu particiju i radi :D
 
Proradilo mi konacno snimanje igre :) Ona prva instalacija mi se mozda sjebala zato sto sam nasilno iskljucivao igru preko task managera kad bih kupovao nesto iz black marketa iz zajebancije pa tako gasio da ne bi mi se potrosile pare. I tu prvu instalaciju od igre ne mogu da izbrisem ni rucno ni nikako fajlovi se nekako zakacili za hard jedino ce moci kad budem formatirao D disk ovako i kod komsije sam nosio nije mogao iz svog windowsa da izbrise. Proradio mi save tako sto sam reinstalirao igru na novu lokaciju i sad je sve ok oce da sejvuje.

Probaj iz safe moda dal' 'oce ;)
 
Probaj iz safe moda dal' 'oce ;)

Ma ne mogu nikako da izbrisem prvu instalaciju folderi su zasticeni nekako ne mogu uopste da udjem unutra a imam dva windowsa vistu i xp. I te foldere cak ne mogu ni iz XP-a ni da otvorim ni da izbrisem. Kad pokusam da ih otvorim pise access denied. Uspem da ih otvorim tako sto ukucam na primer Just Cause 2\sounds i opet te fajlvoe u sounds na moegu da izbrisem ni bilo koje druge, a direktno kad dva puta kliknem na Just Cause 2 nema sanse da udje u taj folder Acess Denied.
 
Da li moze u igri da se promeni tezina odnosno tokom igre?

Igram i igra je zanimljiva ali na normal nivou potpuno neizazovna, stanem ispred neprijatelja a oni pucaju nesto bez veze, niko da me pogodi...

I da li ona kockica koja "lock-uje" protivnike moze da se iskljuci jer mi se cini da bez obzira gde pucam, kada ih ona "uhvati" ja ih pogadjam... ?
 
Sta se desi kada neku bazu "odradim" 100 % ? Za sada ne uspevam nijednu, unistim sve ali ocigledno mi ostane jos nesto...

Dalje, odradjivao sam misiju kada treba da provedem inzenjera Reaper-a s obzirom da sam se sa njima udruzio i kada sam je zavrsio nista, nema animacije, ne snimi mi poziciju, nista... i uvek mi krece sa tog postrojenja kad' pocnem ponovo igru... isao sam nekako malo dalje, ulazio u neke baze, zaginem tamo i igra me vrati skroz na pocetak ove misije sa inzenjerom... uopste ne znam kojim putem bi trebalo da idem, sta da radim, jedino od baze do baze...
 
Mozes li malo preciznije da nam objasnis taj 'izlazak na desktop'
Jel ti izbaci neku gresku ili nesto?
 
Sta se desi kada neku bazu "odradim" 100 % ? Za sada ne uspevam nijednu, unistim sve ali ocigledno mi ostane jos nesto...

Dalje, odradjivao sam misiju kada treba da provedem inzenjera Reaper-a s obzirom da sam se sa njima udruzio i kada sam je zavrsio nista, nema animacije, ne snimi mi poziciju, nista... i uvek mi krece sa tog postrojenja kad' pocnem ponovo igru... isao sam nekako malo dalje, ulazio u neke baze, zaginem tamo i igra me vrati skroz na pocetak ove misije sa inzenjerom... uopste ne znam kojim putem bi trebalo da idem, sta da radim, jedino od baze do baze...

To je kod ona 4 veca grada, panau, kako se vec zovu igrao sam odavno. Na njima ti ima vise od 100 delova, za svaki deo ti npr racuna 0.7% mape ili tako nesto. To znaci da si kompletirao 99.3%, ali igrica zaokruzuje na ceo broj pa ti pise 100%. Tako je meni bio ostao onaj propaganda tower, ubio sam se bio dok ga nisam nasao.
 
To je kod ona 4 veca grada, panau, kako se vec zovu igrao sam odavno. Na njima ti ima vise od 100 delova, za svaki deo ti npr racuna 0.7% mape ili tako nesto. To znaci da si kompletirao 99.3%, ali igrica zaokruzuje na ceo broj pa ti pise 100%. Tako je meni bio ostao onaj propaganda tower, ubio sam se bio dok ga nisam nasao.

Ovo je moj post, shebez bio ulogovan na kompu :)
 
Kako poterati igru da radi u dx11 modu? Jel treba skinuti neki patch?

Poz
 
Just Cause 2 je DX10 igra sa primesama CUDA simulacije vode i bokeh filter efekta zamucenja. Ne znam zasto se svud spominje pa i u bench testovima ovde da je dx11...
 
Vidim da i na stranim testovima pominju DX11. Vec neko vreme nisam u toku sa igrama pa reko mozda se pojavio neki patch ili sl. :)

Poz
 
Nazad
Vrh Dno