Šta je novo?

Jos 23. dana...

Milan82bh

Čuven
Učlanjen(a)
20.09.2003
Poruke
1,273
Poena
649
do... ;)
Nadam se da ce HalfLife2 poboljsati situaciju koju je (ne)opravdano poremetio ID sa svojom gluposcu zvanom Doom3,na polju FPS-a.Zivi mi bili pa videli zasto se igra odlagala 2-3 puta...
poz
 
1. doom3 nije glupost, ako nesh da je igrash niko te ne vuche za nos. Ako do sada nisi skapirao koja je poenta igre, nemoj svoje nezadovoljstvo i lose raspolozenje da shirish :d kad nisi ni malo relevantan da dajes takve komentare. Realno. Mislim, neko ko uporedjuje bilo koji FPS sa nekim tamo RPG-om po bilo chemu...
2. HL2 je valjda (zvanichno) odlozen zbog onog 'curenja' bete
3. HL2 ce da rula jednako koliko i FarKraj i dum3 (a i Painkiller) a tek ce pravi bum biti sa modovima za isti :)
 
3. HL2 ce da rula jednako koliko i FarKraj i dum3 (a i Painkiller) a tek ce pravi bum biti sa modovima za isti
Tj sa CS:Source :D
 
uopste ne razumem sta ste ocekivali vise od doom3 (kao da niste igrali pretheodne delove, amozda i niste :) )... upravo je ono shto je doom i trebao da bude... sad od jednom fps treba da bude i avantura i rpg i strategija i simulacija letenje voznje etc :) malo mnogo zar ne?

nekim neprirodnim tokom je doshlo do toga da se hl2 i d3 porede shto nikako nije moguce

d3 je pure firs person shooter u onom oldschool maniru a hl2 ce biti vishe akciona avantura sa FP izvodjenjem... u tehnichke karakteristike uopshte ne vredi zalaziti jer je svaki engine okrenut razlichitom pristupu igrivosti... u d3 svakako nije zamishljeno da zastanesh i razgledash texture vec da jurcash hodnicima dok ti adrenalin udara u glavu a monsteri prshte na sve strane...

eto :) p.s. i ja jedva chekam hl2 ali onako opusteno ;)
 
Ji 4Tze je napisao(la):
3. HL2 ce da rula jednako koliko i FarKraj i dum3 (a i Painkiller) a tek ce pravi bum biti sa modovima za isti :)

HL2 ce da rula isto koliko i Far Cry i DOOM 3 ???.......Painkiller ???????..........
da li postoji ista dalje od istine.......HL2 ce prosto da pocepa svaku od ove 3
nabrojane igre u svakom pogledu,a pre svega u gameplay i lepoti grafike.
btw stvarno ne znam sto si pominjao Painkiller i D3 ovde,ajde Far Cry...donekle
konkurencija.....ali D3 i painkiller smejurija......poredis proste idi i pucaj igre,sa
apsolutnim savrsenstvom HL2............
 
Ovih "nalozenih" nikad da nestane, uvek isplivavaju novi i novi....
 
Mozda je covek programer valvea :)
Dosadno je vec.
 
ja za 22. dana ocekujem jos jedno odlaganje :d mislim ne daj Boze...
 
Ji 4Tze je napisao(la):
1. doom3 nije glupost, ako nesh da je igrash niko te ne vuche za nos. Ako do sada nisi skapirao koja je poenta igre, nemoj svoje nezadovoljstvo i lose raspolozenje da shirish :d kad nisi ni malo relevantan da dajes takve komentare. Realno. Mislim, neko ko uporedjuje bilo koji FPS sa nekim tamo RPG-om po bilo chemu...
2. HL2 je valjda (zvanichno) odlozen zbog onog 'curenja' bete
3. HL2 ce da rula jednako koliko i FarKraj i dum3 (a i Painkiller) a tek ce pravi bum biti sa modovima za isti :)

U HL2 nece preovladjivati grafika,zvuk...ili nesto trece vec iskljucivo atmnosfera i "IGRIVOST"...to je ono sto fali svakom naslovu koji si naveo.
Realno...doom3 moze biti zanimljiv samo teletabisima(glupim amerima)!!! :)
 
@milan82 & damirbaj:

mislim stvarno kako ne primecujete da ste dosadni sa tim HL2 ce biti najbolji, sve ce da ih pocepa....!!!!!!!!!!! - ma druge igre nece ni da se igraju kad bude izasao HL2!!!!!...
Ne kazem da ja ne iscekujem da izadje HL2, ali brate siguran sam da za mene nece biti bolji od DOOM-a, kao ni za dosta drugih gamera!!!
Doom 3 je do sada najbolja igra koja je napravljena i to ne moze niko da porekne!
E sad ako neko ne voli sto je mracna ili sto nema palmi to je vec drugo. Da nije tog mraka igra bi izgubila smisao i ne bi bila zanimljiva, a isto tako je fenomenalno uradjeno da ne moze da se drzi i puska i lampa u isto vreme!
Sta da kazem, sve pohvale DOOM-u i igra je u potpunosti onakva kakvu su je najavljivali, a ko se plasi mraka ne mora da je pljuje.

Poz!
 
Allagros je napisao(la):
@milan82 & damirbaj:

mislim stvarno kako ne primecujete da ste dosadni sa tim HL2 ce biti najbolji, sve ce da ih pocepa....!!!!!!!!!!! - ma druge igre nece ni da se igraju kad bude izasao HL2!!!!!...
Ne kazem da ja ne iscekujem da izadje HL2, ali brate siguran sam da za mene nece biti bolji od DOOM-a, kao ni za dosta drugih gamera!!!
Doom 3 je do sada najbolja igra koja je napravljena i to ne moze niko da porekne!
E sad ako neko ne voli sto je mracna ili sto nema palmi to je vec drugo. Da nije tog mraka igra bi izgubila smisao i ne bi bila zanimljiva, a isto tako je fenomenalno uradjeno da ne moze da se drzi i puska i lampa u isto vreme!
Sta da kazem, sve pohvale DOOM-u i igra je u potpunosti onakva kakvu su je najavljivali, a ko se plasi mraka ne mora da je pljuje.

Poz!
Kad neko kaze neistinu vezanu za HL2 moram da reagujem...
btw svako ima svoj ukus...svidja vam se D3? igrajte ga...meni je svejedno...
ali nemojte praviti od njega nesto sto nije...niti sramotiti HL2 time sto ga
uporedjujete sa totalno drugacijim igrama.
 
damirbaj je napisao(la):
Kad neko kaze neistinu vezanu za HL2 moram da reagujem...
btw svako ima svoj ukus...svidja vam se D3? igrajte ga...meni je svejedno...
ali nemojte praviti od njega nesto sto nije...niti sramotiti HL2 time sto ga
uporedjujete sa totalno drugacijim igrama.
Damire,Bajo ;-) doom je za doom,a hl2 je za hl2,nemoj da poredis babe i zabe.
 
damirbaj je napisao(la):
Kad neko kaze neistinu vezanu za HL2 moram da reagujem...
btw svako ima svoj ukus...svidja vam se D3? igrajte ga...meni je svejedno...
ali nemojte praviti od njega nesto sto nije...niti sramotiti HL2 time sto ga
uporedjujete sa totalno drugacijim igrama.

e ako je ovaj normalan onda mi svi ostali nismo.
ovo je gore nego amd vs intel ili ati vs nV :d
 
ma ovo je bespotrebna tema...
 
Allagros je napisao(la):
@milan82 & damirbaj:

mislim stvarno kako ne primecujete da ste dosadni sa tim HL2 ce biti najbolji, sve ce da ih pocepa....!!!!!!!!!!! - ma druge igre nece ni da se igraju kad bude izasao HL2!!!!!...
Ne kazem da ja ne iscekujem da izadje HL2, ali brate siguran sam da za mene nece biti bolji od DOOM-a, kao ni za dosta drugih gamera!!!
Doom 3 je do sada najbolja igra koja je napravljena i to ne moze niko da porekne!
E sad ako neko ne voli sto je mracna ili sto nema palmi to je vec drugo. Da nije tog mraka igra bi izgubila smisao i ne bi bila zanimljiva, a isto tako je fenomenalno uradjeno da ne moze da se drzi i puska i lampa u isto vreme!
Sta da kazem, sve pohvale DOOM-u i igra je u potpunosti onakva kakvu su je najavljivali, a ko se plasi mraka ne mora da je pljuje.

Poz!

Ja uopste ne pokusavam da osporim kvalitet Doom-a,samo me iritira sto ste svi momentalni...Kako bre ne shvatate da je Doom sezonska "igrica",kao sto je bio FC.Igras,igras kad je predjes stavis je na policu(ili gde vec?)i tako povremeno bacis pogled na nju.
HL2 nece biti tako monotona frustracija,vec koren iz koga ce da nikne jos mnogo zanimljivijih modova...
 
Ji 4Tze je napisao(la):
1. doom3 nije glupost, ako nesh da je igrash niko te ne vuche za nos. Ako do sada nisi skapirao koja je poenta igre......................................


Ponta igre je da izreklamira i prezentuje engine, sto je za mene sasvim ok, ali ako ne kosta 50+$ i ne reklamira se unazad godinu dana, a kad dodje onda ispadne da je i sama igra ustvari reklama. To je po meni prevara naivnih. Znaci, nemam nista protiv da se na ovaj nacin reklamira i prodaje engine ali onda neka se deli besplatno brate, ili neka stoji na netu da se besplatno skine, pa ko voli nek' izvoli...
 
Jao bre od ovih CS-ovca ne moze da se zivi.. Njihova sreca sto je Quake 1/2/3 komuna mnogo oslabila a Doom 1/2 izumrela inace bi bilo pegli onko masa na masu :)

Sada se ID-u odbija o glavu sto je prodao "vunama" q1 endzen... ali to je zivot.

PS: for the record nisam ni kvejker ni vuna (cs igrac) vec utvara:) UT2004 for live (bar dok ne izadje 2005 :)
 
damirbaj je napisao(la):
Kad neko kaze neistinu vezanu za HL2 moram da reagujem...
btw svako ima svoj ukus...svidja vam se D3? igrajte ga...meni je svejedno...
ali nemojte praviti od njega nesto sto nije...niti sramotiti HL2 time sto ga
uporedjujete sa totalno drugacijim igrama.

Jos malo pa ces me i uveriti! Keep going! Jos samo maaallooo...
Ti kao da si obrnuo HL2 uzduz i popreko pa x 5 pre celog sveta pa ovako pricas.

Milan82bh je napisao(la):
HL2 nece biti tako monotona frustracija,vec koren iz koga ce da nikne jos mnogo zanimljivijih modova...

A koliko je to zanimljivih modova ili igara izaslo na HL1engine-u?
Upravo je u tome prednost Doom-a za koga su vec spremili baraz buducih naslova koji ce da izuvaju i po prici i po igrivosti, a sve to zapakovano u prelepu grafiku.


Ser_Zile, mislis da je ovo lose? Cek da HL2 stigne ... samo ima da pljusti "Sta sam vam rekao" plus varijacije na temu ...
 
Poslednja izmena:
MAD_MUzzY je napisao(la):
Ser_Zile, mislis da je ovo lose? Cek da HL2 stigne ... samo ima da pljusti "Sta sam vam rekao" plus varijacije na temu ...

U to budi ubedjen! :-devil-:
Ma sta ti oupste nekome pricas,prvi ces da zabalavis kad se bude pojavio. :D
 
eh.... vi se zalite kako je losa igirca... a ja se jedini zalim sto ne mogu ni da je igram :(
mislim probacu makar na najslabije da je igram ali ne znam da li ce raditi...


konfiguracija mi je.... 1.2 ghz, 256 ddr, ati radeon 9600 se.....
 
@damirbaj & Milan82bh:
Niste ni u jednom trenutku shvatili poentu mog posta, ali kad vec mora da se crta...
I Quake2/3, SeriousSam, Wolfenstain, MoHAA (sa svim expanzijama), SoF I/II, Jedi (oba dela), i CoD, FarKraj, Painkiller, Doom3, HL2, Stakler su/bice odlichne igre i za mene je to valjda normalno jer, zamislite imam svoj ukus i postoji odredjena aktivnost koja mene zabavlja ;). Mislim, ne znam shta vishe da ubacim, sigurno sam zaboravio bar jedan FPS naslov koji treba da stoji u gornjoj listi a neke sam sigurno i propustio, tj. nisam ni igrao. Ali sam se sit naigrao i ni u jednom trenutku se nisam smorio ili shta vec danashnja omladina radi/oseca. Zato sam i rekao da ce HL2 ce da rula jednako koliko i FarKraj i dum3 (a i Painkiller), ne obaziruci se na prethodne FPS SP naslove koji ne koriste blagodeti dx9 mogucnosti. I umesto da svoje subjektivno nezadovoljstvo zadrzite za sebe, vi palamudite ovde kako to, jel, ne valja, a mi kojima se igra dopada, mi smo teletabisi ili sta vec i dajete sve od sebe da subjektivnim utiscima charkate neistomisljenike i pritom im na ruzan nachin namecete svoje misljenje.
Jel sad malko jasnije? :)

edit: A jes' vala, sezonska je, ko i svi ostali FPS-ovi :)

@lekso, ima puno toga na IT trzistu, setimo se i nVidie, Intela, Tom'sHardware i ostalih, pa ih opet kupujemo/chitamo :)
 
Poslednja izmena:
MAD_MUzzY je napisao(la):
Ser_Zile, mislis da je ovo lose? Cek da HL2 stigne ... samo ima da pljusti "Sta sam vam rekao" plus varijacije na temu ...

pazi kad ja takav stav ne mogu ni da razumem (verovatno sam glup)

a sto se tice HL-a mogu samo da kazem da postoji veliki broj njih koji nisu ni probali igru kao ni ja, i u opste ne osecam da sam nesto propustio jer je tada Q3 palio i zario celim svetom i nije slucajno ta igra digla MP na najvisi nivo na kom je bio u ovoj kratkoj gaming istoriji, a oni koji igraju samo SP to rade ili zato sto nemaju vremena da posvete za MP ili zato sto nisu u stanju da konkurisu drugima pa im je smor :whip:


p.s.doom3 nisam igrao jer mi lose radi, a nisam ni hl2 ;)
 
2 damirbaj & milan82bh :

Stvarno mi niste jasni vas dvojica. Po meni nije normalno da se neko sa 20 i kusur godina toliko lozi na bilo kakvu igricu pa sve da je i od zlata napravljena. Branite je ko da vam je ona sve na svetu. A milan mi je posebno interesantan jer je u stanju samo na osnovu igre koju covek igra lepi etikete tipa glupi ameri (da te samo podsetim da si to vec jednom radio pa si tada ti ispao naivan i sto bi ti rekao "glupi amer"). A ne vidim zasto mislis da su ameri glupi ali ajde to je vec neka druga prica.Ajde malo ljudi opustite se i iskulirajte bezveze pravite flame. taman su se malo smirile strasti ati-jevaca i nvidia-evaca i amd-ovaca i intel-ovaca a vi opet pocinjete bezrazloznu svadju.
 
Poslednja izmena:
Stator je napisao(la):
...PS: for the record nisam ni kvejker ni vuna (cs igrac) vec utvara:) UT2004 for live (bar dok ne izadje 2005 :)
Pametno. Samo ja i dalje vise volim UT2003 i stalno ga igram (uz naravno online multiplay Vietcong-a). Nekako mi je ipak lepsi za oko UT2003 (iako je UT2004 noviji, meni je nekako "neodgovarajuci" i graficki i po igrivosti-atmosferi), pogotovo neke mape ... koliko god da sam se trudio da "predjem" na UT2004 - ne ide ... mnogo mi je drazi 2003, cudno ali je tako.
 
Poslednja izmena:
cholak je napisao(la):
Damire,Bajo ;-) doom je za doom,a hl2 je za hl2,nemoj da poredis babe i zabe.
procitaj moj zadnji post jos jednom,videces da sam lepo napisao da ne mogu da se porede te dve igre.
 
SnakeEyes je napisao(la):
2 damirbaj & milan82bh :

Stvarno mi niste jasni vas dvojica. Po meni nije normalno da se neko sa 20 i kusur godina toliko lozi na bilo kakvu igricu pa sve da je i od zlata napravljena. Branite je ko da vam je ona sve na svetu. A milan mi je posebno interesantan jer je u stanju samo na osnovu igre koju covek igra lepi etikete tipa glupi ameri (da te samo podsetim da si to vec jednom radio pa si tada ti ispao naivan i sto bi ti rekao "glupi amer"). A ne vidim zasto mislis da su ameri glupi ali ajde to je vec neka druga prica.Ajde malo ljudi opustite se i iskulirajte bezveze pravite flame. taman su se malo smirile strasti ati-jevaca i nvidia-evaca i amd-ovaca i intel-ovaca a vi opet pocinjete bezrazloznu svadju.

Hmmm....u pravu si!Ispao sam tad "amza",jeo sam *ovna.
Nisam hteo ovim thread-om da pravim bilo kakvo poredjenje sa doomom ili nekom drugom igrom,samo sam hteo da izrazim svoje(licno)odusevljenje zbog(nadam se)konacnog datuma izlaska igre.A sto se tice onog prvog,kakve veze ima sto imam 22g?Ima bre ovde ljudi koji imaju 30 i vise godina pa kad izadje neki naslov,raduju se ko mala deca!Ne vidim kakve to ima veze sa mojim godinama(verovatno zato sto sam "glupi amer")!!! :smoke: :beat:
 
MAD_MUzzY je napisao(la):
Jos malo pa ces me i uveriti! Keep going! Jos samo maaallooo...
Ti kao da si obrnuo HL2 uzduz i popreko pa x 5 pre celog sveta pa ovako pricas.

Ser_Zile, mislis da je ovo lose? Cek da HL2 stigne ... samo ima da pljusti "Sta sam vam rekao" plus varijacije na temu ...
Nemam je nikakve namere da tebe i ostale uveravam u bilo sta.....vec sam u zadnjem postu napisao da mi je svejedno.
btw imate svi da mi kupite po pivo,ako bude ispalo ovako kako sam ja pricao,a
ako se desi suprotno ja castim vas :smoke:
ah da ..... kad stigne HL2 imam samo da likujem u fazonu "Sta sam vam rekao"
and stuf...... :guitar:
SnakeEyes je napisao(la):
2 damirbaj & milan82bh :

Stvarno mi niste jasni vas dvojica. Po meni nije normalno da se neko sa 20 i kusur godina toliko lozi na bilo kakvu igricu pa sve da je i od zlata napravljena. Branite je ko da vam je ona sve na svetu.
Kao sto rekoh,kad neko kaze neku neistinu o HL ili HL2 ja jednostavno reagujem....zato i sluzi forum jel te ?
Ser_Zile je napisao(la):
e ako je ovaj normalan onda mi svi ostali nismo.
ovo je gore nego amd vs intel ili ati vs nV :d
ma ja sam lud :-devil-:
btw amd&ati rules :)
 
Poslednja izmena od urednika:
damirbaj je napisao(la):
Kao sto rekoh,kad neko kaze neku neistinu o HL ili HL2 ja jednostavno reagujem....zato i sluzi forum jel te ?


Ne, tome ne sluzi forum... :whip:



damirbaj je napisao(la):
ma ja sam lud :-devil-:
btw amd&ati rules :)

Ti pa kao znash shta rula...
 
damirbaj je napisao(la):
ma ja sam lud :-devil-:
btw amd&ati rules :)

bice da si lud jer amd&nV rulez :d :eyebrows:
 
Nazad
Vrh Dno