Šta je novo?

Jel koristi neko Xiaoxin (Lenovo) tablete

notsuapps

Zapažen
Učlanjen(a)
15.02.2023
Poruke
3
Poena
11
Obzirom da je na aliju trenutno velika rasprodaja razmišljam da uzmem neki od ovih Xiaoxin tj Lenovo tableta.

Cene su bas bas povoljne. A specifikacije top.

Npr 12.7 incha 144hz 8gb memorije i snapdragon 870 je oko 27.000, zatim 11 incha sa SD685 je 15.000.

Citao sam oko situacije sa China rom i global rom ali me zanima iz prve ruke. Da li je neko uzimao ove tablete i kako vas sluze?
 
Oтвори пет очију кад гледаш попусте. Ја сам гледао нешто, тек су у фебруару-марту имали реални попуст. Пратим робу од новембра и званично је увек на попусту а у реалности само имитирају попуст и пишу бројеве тек тако.
Како ћеш за гаранцију за таблет и који је софтвер у питању ?
Можда боље да узмеш нешто код нас због гаранције ?
 
Ja čekam da stigne Xiaoxin Pad Pro 2022, trenutno je na carini. Nisam mogao da odolim, 215$ za SD870 8GB rama i OLED 11.2in displej. Ideja je da ga koristim za emulaciju i Playstation remote play, možda i neki film ili seriju kada putujem, piše da podržava Dolby Vision. Javljam utiske kad stigne. IMG_1340.jpeg
 
Preko Holandije, LS__NL. Zadržan na carini. A u medjuvremenu stigle i futrola i memorijska kartica LA__HU koji su prošli bez carine.
 
Oтвори пет очију кад гледаш попусте. Ја сам гледао нешто, тек су у фебруару-марту имали реални попуст. Пратим робу од новембра и званично је увек на попусту а у реалности само имитирају попуст и пишу бројеве тек тако.
Како ћеш за гаранцију за таблет и који је софтвер у питању ?
Можда боље да узмеш нешто код нас због гаранције ?
u martu da , uzeh ga za 200$ , prezadovoljan sam, Android 13, MIUI 15. Carinu mi nisu naplatili a i bez garancije ne brinem, tablet mi nije crkao u zivotu imam ih 10 neke i iz 2015 :-D.

za ove pare o SD870 i 12.7 incha ekranu ovde kod nas mogu samo da sanjam.
 
Nazad
Vrh Dno