Šta je novo?

Jedno pitanje :), koji vam je rekord u ovom windows fliperu?

ajde bre dajte rezultate pa da vas smorim malo :)
 
Pa ja sam jedno dva-tri puta igrao dok me oci i ruke nisuizdale... Nekoliko desetina miliona, j***m li ga.
P.S. Nije da se hvalim al sam pre nekih dvadeset i kusur godinica bio profi na PRAVIM fliperima, tako da...
 
Drugarica zaglavila na nekih 57 mil, pa posle se smorila i izasla :)
 
Jedno vrem sam se peglao sa caletom,koji obozava flipere,i on je uspeo da premasi 50miliona,cini me se 52-53, a ja sam ostao na 47mil.Posle toga me je toliko smorio da ga ni do dan danas nisam upalio.
 
mislim da ga nisam palio od kad sam batalio win 98...
 
U Windowsu 98 ne postoji fliper o kom se ovde prica.
 
Evo ovako :), nisam u pitanju ja, već moj ćale :). Često mu je fliper, komp, šta li već, blokirao na nekih 300, 500 miliona. Da sada ne ureknem, evo ovu partiju igra već 10-15 dana (s vremena na vreme, recimo par sati dnevno) i zadnji put kada sam slikao (fotoaparatom :)) imao je 830 miliona... Stigao je do 999 miliona pre neki dan i fliper je nakon toga pokazao 3 miliona. Još uvek igra tu partiju, na cajgeru piše 300 i kusur miliona, što će reći da ima ~1.300.000.000 :). Eto, toliko :)...
 
Bane® je napisao(la):
Evo ovako :), nisam u pitanju ja, već moj ćale :). Često mu je fliper, komp, šta li već, blokirao na nekih 300, 500 miliona. Da sada ne ureknem, evo ovu partiju igra već 10-15 dana (s vremena na vreme, recimo par sati dnevno) i zadnji put kada sam slikao (fotoaparatom :)) imao je 830 miliona... Stigao je do 999 miliona pre neki dan i fliper je nakon toga pokazao 3 miliona. Još uvek igra tu partiju, na cajgeru piše 300 i kusur miliona, što će reći da ima ~1.300.000.000 :). Eto, toliko :)...

E sad si nas dokracio... Ode pritisak... :zgran:
 
Bane® je napisao(la):
Evo ovako :), nisam u pitanju ja, već moj ćale :). Često mu je fliper, komp, šta li već, blokirao na nekih 300, 500 miliona. Da sada ne ureknem, evo ovu partiju igra već 10-15 dana (s vremena na vreme, recimo par sati dnevno) i zadnji put kada sam slikao (fotoaparatom :)) imao je 830 miliona... Stigao je do 999 miliona pre neki dan i fliper je nakon toga pokazao 3 miliona. Još uvek igra tu partiju, na cajgeru piše 300 i kusur miliona, što će reći da ima ~1.300.000.000 :). Eto, toliko :)...

Tvoj ćale ima džedaj reflekse :)

Koliko se sećam, svojevremeno sam uspeo da napravim rezultat od ~25 miliona.
 
Hahahah lol ali DŽEDAJ reflekse :) hahaha de se toga seti.... naravno bravo za tvog matorog izuva fliper ja sam slabo igrao... mozda nekih 20-tak miliona sam napravio i to je to... :)
 
Nikada nisam ni igrao fliper. Bilo mi je kao smorno...ali posle ovoga...brateeee...definitivno krecem da palim dugmice na"fliperu"..hehe
Naravno pozdrav za caleta, svaka mu cast...
 
Evo ja sam sada probao i ne mogu ni milion da izvucem, pa ni da me pucas...

@Bane: "May the force be with your cale" :)
 
Leba ti, postuj tu sliku da vidimo cjalca u akciji...
 
Bane® je napisao(la):
Evo ovako :), nisam u pitanju ja, već moj ćale :). Često mu je fliper, komp, šta li već, blokirao na nekih 300, 500 miliona. Da sada ne ureknem, evo ovu partiju igra već 10-15 dana (s vremena na vreme, recimo par sati dnevno) i zadnji put kada sam slikao (fotoaparatom :)) imao je 830 miliona... Stigao je do 999 miliona pre neki dan i fliper je nakon toga pokazao 3 miliona. Još uvek igra tu partiju, na cajgeru piše 300 i kusur miliona, što će reći da ima ~1.300.000.000 :). Eto, toliko :)...

Neka obrne mine na expertu za 41 pa nek mi se javi...
 
Bane® je napisao(la):
Evo ovako :), nisam u pitanju ja, već moj ćale :). Često mu je fliper, komp, šta li već, blokirao na nekih 300, 500 miliona. Da sada ne ureknem, evo ovu partiju igra već 10-15 dana (s vremena na vreme, recimo par sati dnevno) i zadnji put kada sam slikao (fotoaparatom :)) imao je 830 miliona... Stigao je do 999 miliona pre neki dan i fliper je nakon toga pokazao 3 miliona. Još uvek igra tu partiju, na cajgeru piše 300 i kusur miliona, što će reći da ima ~1.300.000.000 :). Eto, toliko :)...

da se tvoj cale ne zove mozda Tommy :) svaka mu cast :banana:
 
Poslednja izmena:
42 miliona

Bane :A kako tvom caletu nije dosadilo tolko mene preko 30 pocinje da smara
 
_Weasel_ je napisao(la):
42 miliona

Bane :A kako tvom caletu nije dosadilo tolko mene preko 30 pocinje da smara
Pa ko što rekoh... igrao je danima... Malo igra, pa ostavi i sve tako...
 
NSX je napisao(la):
Neka obrne mine na expertu za 41 pa nek mi se javi...

a kako!!
cuo sam neke price da moze za manje od 100, ali 41!? ma daj...
meni nikada nije uspelo za manje od 150
 
Hehehe ako dodjes do Podgorice ili ja dodjem do Beograda pokazacu ti :wave:

Sve je to stvar vjezbe, naravno 41 se desi jednom-dvaput a u okviru od sat vremena mogu skoro svaki put ispod 50.
 
Nazad
Vrh Dno