Šta je novo?

Jedi Knight II tweak guide

RamOne

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
28.11.2000
Poruke
1,615
Poena
650
Brate, ti gajdovi su za neke frikove... Tipa: ako vam igra secka, probajte da smanjite kvalitet tekstura ili spustite rezoluciju.... Uvek ih citam da bih se zabavio... Pa ako hoce, nek daju neku skrivenu komandu, custom dll, koji sam svojevremeno ja radio za Quake 3 (pitajte VGA i Lucky-ja) i koji je ubrzavaju, ili neki poseban konfig... a ne ono, idi u opcije i smanji geometriju, znas tako ces ubrzati igru....

Debilizam...
 
Ma napravi bre neki tweak onda pa da im posaljemo da vide kakve smo baje ovde, da pocnu ljudi da nam salju igre na probe i jos da nas placaju za to ;)
 
Ima li reci Game, u reci Benchmark? Mi smo Hardware, a ne "zasvakogaponesto" sajt...!
 
byMaX je napisao(la):
Ima li reci Game, u reci Benchmark? Mi smo Hardware, a ne "zasvakogaponesto" sajt...!
Ma zar mislis da sam bio ozbiljan ;) ... mada im nista ne bi falilo da nas caste, onako bez veze, lepe nam oci hrkk
 
Ajde Ivane... idi hrkk malo, ali ne za kompom...
 
byMaX je napisao(la):
Ajde Ivane... idi hrkk malo, ali ne za kompom...
:p evo me posle do sinoc 2 dana nespavanja, sad sam cio oran i veseo, dakle gde smo stali :D samo ti zezaj, vidimo se na sledecem LAN-u (D)
 
E samo vas posmatram ovde, siti se ljudi napricali, i pitam se samo cemu vam sluzi onaj forum za moderatore ??? ;) :)
 
drapin je napisao(la):
E samo vas posmatram ovde, siti se ljudi napricali, i pitam se samo cemu vam sluzi onaj forum za moderatore ??? ;) :)

hoce da nabudze postove po svaku cenu
 
Nazad
Vrh Dno