Šta je novo?

Jagged Alliance 2!?

ZeeGerman

Čuven
Učlanjen(a)
05.01.2002
Poruke
2,390
Poena
725
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400F & MASTERAIR G100M
Matična ploča
GIGABYTE B460 DS3H
RAM
32GB Kingston KF426C16BBK2/32 DDR4-2666 DIMM CL16 Dual Kit
GPU
GeForce RTX 2060
Storage
Samsung 980 PRO 1 TB Heatsink + 2x500GB old, crap SSDs
Zvuk
on board
PSU
600W
Kućište
NZXT H510 Flow
Monitor
DELL 27" VA S2722DGM
Miš & tastatura
Redragon M913 & Redragon K569
Ostale periferije
Synology DS 220+
Laptop
DELL Latitude 5410
Tablet
Samsung Galaxy Tab S7+
Mobilni telefon
Honor Magic6 Pro
Pametni uređaji
Usisivač!? Jesam učestvovao u diskusiji, ali baš da koristim tako nešto.... :D
Pristup internetu
  1. Optički internet
Pre 2-3 meseca sam pročitao negde (ne sećam se da li je net bio u pitanju ili pak neki časopis) da neka firma (meni nepoznata) planira da napravi, odnosno da su radovi uveliko u toku, rimejk ove čuvene strategije. Zna li neko nešto o tome i ima li izgleda da se to stvarno dogodi? Koliko se sećam, igra bi bila maltene identična, samo što bi tehnički bila do džadža :banana: unapređena.
 
Mislis na Jagged Alliance: WildFire ? To je vec stiglo (ako na to mislis, a verovatno je to). Tehnicki bas i nije mnogo toga unapredjeno, ali neki detaljcici su izmenjeni. Uostalom, igra je izvanredna po difoltu.
 
OptiPlex je napisao(la):
Mislis na Jagged Alliance: WildFire ? To je vec stiglo (ako na to mislis, a verovatno je to). Tehnicki bas i nije mnogo toga unapredjeno, ali neki detaljcici su izmenjeni. Uostalom, igra je izvanredna po difoltu.

Pa šta je to izmenjeno? Mislim, vredi li je kupiti ako već imam original?
 
ima vec jedan thread o tome... promene su nekom minorne a nekom dovoljne da ponovo odigra ja2... ako si neki freak ili si skoro zavrshio igru ne bi ti doneli skoro nishta novo al ako si igru zadnji put igrao pre godiu dve kao recimo ja mislim da cesh biti zadovoljan...storyline je isti.. zimenjeno je oruzije izbalanisrano je ubacheno novo i izmenjeno je nekoliko gradova... za detalje na google pa cev videti i sam...
 
G!!! je napisao(la):
ima vec jedan thread o tome... promene su nekom minorne a nekom dovoljne da ponovo odigra ja2... ako si neki freak ili si skoro zavrshio igru ne bi ti doneli skoro nishta novo al ako si igru zadnji put igrao pre godiu dve kao recimo ja mislim da cesh biti zadovoljan...storyline je isti.. zimenjeno je oruzije izbalanisrano je ubacheno novo i izmenjeno je nekoliko gradova... za detalje na google pa cev videti i sam...

Au bre, ala si na kraj srca. Pa ja i pitam ovde da ne bih morao da se smaram tražeći na netu. Uostalom, iskustva ljudi ovde su mi merodavnija od iskustva "nekih tamo nepoznatih" i onih koji su samo opisali igru (ipak poznajem dosta ljudi na benchu).

BTW. kada je ova igra u pitanju, jesam freak :cigar: :S:

edit da, tek sad sam video da je luka.l otvorio topic vezano za ovu igru, pa se izvinjavam što sam bio neoprezan
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno