Šta je novo?

Izasao Serious Sam II ali...

Ma bre koga boli briga za fiziku u jednoj ovakoj igri :) Mislim da su hteli da naprave neko FPS_MEGA_delo tipa FarCry, napravili bi FarCry_copy. Meni se dopada sto je potpuno drugacija, obiluje humorom, odlicnom grafikom... vrlo je igriva i odmara, samo napred i ubijajte sve sto se mrda :)
 
Inace za sve kojima je mucnina od fps-a, trebalo bi da pod XP/2000 sredite problem sa refresh rateom, tj da stavite reforce (ftp://ftp.thecpl.com/reforce.zip), nakon toga da ukljucite Vsync da vam se slika ne "lomi" i resite i problem 60 hz i lomljnja slike.
 
mislim da nije problem do toga. Nego, za sve one koji hoce da probaju torture test na sebi samima :d , nek ukljuce npr. Quake 4 i onda sa kursorskim tasterima nek izaberu lijevo ili desno da se vrte, vrte vrteeee :D Posle 30ak sekundi, nisam imao bas prijatan osjecaj u zeludcu :p
 
Hmm, SS2 lepo izgleda sa HDR teksturama, al guta mnogo GPUa :( Posebno su mi se svidele teksture HDR na *SPOILER* onom velikom pauku, pa posle na velikim paucima :smoke: *SPOILER*
 
Odlicna grafika, zvuk isto dobar kao i opstali svetlosni-water-sound efekti:)
papagaj leteca bomba je kao med i mleko za neprijatelje. Sve radi perfektno :d
Za sada ocena posle dva nivoa(sad sam u mocvari) 4+. Igra je i dalje sedi i pucaj. To je glavna draz kada se hocete odmoriti od mozganja :p
 
jel' sam ja lud ili u ovoj igri ne mogu da se podese komande?
 
Imam problem u igrici.Kad namestim rez.1280x960,sve na max.,znaci i antialising na max. i dok se krecem, u daljini ivice drveca(kao i drugih objekata) vidim skroz nazubljeno,kao da antialising nije ukljucen uopste.Drajveri su najnoviji 81.85,a grafika 7800gt,u cemu je problem??
 
Ser Goxy je napisao(la):
Imam problem u igrici.Kad namestim rez.1280x960,sve na max.,znaci i antialising na max. i dok se krecem, u daljini ivice drveca(kao i drugih objekata) vidim skroz nazubljeno,kao da antialising nije ukljucen uopste.Drajveri su najnoviji 81.85,a grafika 7800gt,u cemu je problem??

Da nisi možda uključio i HDR, ako jesi nVidia ne radi sa AA i HDR zajedno dok nove Ati karte rade.
 
hmmm, dobra ideja, imam slican problem sa Far Cry-jem! ;) Porbacemo!
 
Igra je totalni ocaj. Iako se ne moze porediti sa q4 i fear, kao i upravo izaslim cod 2, ipak ne zasluzuje trosenje vremena. Posle 4 nivoa, uninstall.

Za izbegavanje.
 
pa to je samo jos jedan SS, izgleda niste igrali prvi deo i expansion...
 
Odlican je, igram ga od juce, stvarno ima urnebesnih scena. Npr. ime zatvora: "Kukulele prison" lol, pa komentari, sve je super. Prava igra za opustanje.
 
Hahahaaaaa,e jos ne mogu da dodjem sebi od smejanja.Deo kada Sam kuca na onu veliku kapiju u prvom svetu,kucne jednom.....nista,drugi put.....nista,treci put....nista a onda VILLLLLMAAAAA!!!!
 
Ser Goxy je napisao(la):
Hahahaaaaa,e jos ne mogu da dodjem sebi od smejanja.Deo kada Sam kuca na onu veliku kapiju u prvom svetu,kucne jednom.....nista,drugi put.....nista,treci put....nista a onda VILLLLLMAAAAA!!!!

A jes', to je mega provala :D
 
Presao sam Serious Sam 2 pre nekih nedelju dana. I nemam nameru da ga igram ikad vise. To je igra za jedno prelazenje.
 
S-man je napisao(la):
Presao sam Serious Sam 2 pre nekih nedelju dana. I nemam nameru da ga igram ikad vise. To je igra za jedno prelazenje.

Kada si u LANu sa drugovima, garantujem ti da to neces vise nikada reci ;)
Kec smo moji drugovi i ja presli X puta, i svaki put smo se smejali ko majmuni i bilo nam je interesantno :)
 
Nazad
Vrh Dno