Šta je novo?

Izasao ISS 3 za PC !!!

Baphomet

Čuven
Učlanjen(a)
09.03.2003
Poruke
36
Poena
604
...ajmo fudbaleri :happy: cheers (D) :boom:



poz B :twisted:
 
zezash ili stvarno? gde ima da se nabavi? ajde brzo brzo brzo :)

i kakav je ako si igra??
 
IJAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

izvinjavam se!

ali ovo sam cekao dugo dugo!
 
ma sve je to super, ali daj neki link da vidimo? ili gde ima da se kupi?
 
osecam da nas Baphomet lozi :( :(

dajte ljudi, jel ima josh neko ovu informaciju?!
 
O boze a jel sme na PM da neko posalje link mislim ono LOL
 
a jel smemo uopshte da prichamo o igricama ovde? :D
 
Anubis je napisao(la):
O boze a jel sme na PM da neko posalje link mislim ono LOL
PM je licne prirode, vide ga i za njega su odgovorni samo posiljalac i primalac...pa sad ti zakljuci sam ! ;) :D
 
kmeee
ljudi preteraste ga sa tom politikom :\

enivej javljamo vam misha i ja utiske za nekih sat ipo :)
stay tuned
 
Alarm Alarm Udba Db Cia Fbi Bia

drapin je napisao(la):
...


Linkovi cencurisani ! O:)

Procitaj sticky !

...paaa neverovatno :cuss: ,ostavio sam linkove ka public sajtovima na kojima mozete SAMO procitati sta je kad izaslo, znaci ne i Download-vati ili bilo kako ugroziti "autorsko delo" type;

a sto se tice cenzure postoji ZAKON o ljudskim pravima i slobodi misljena
pa mozda bih mogao i da te tuzim :hump: " Staljine" :beat:

P.S. http://www.helsinki.org.yu/serbian.htm ctp; :boom: cheers
 
nabavili smo azda' i ja iss3 i prvi utisak je poprilichno dobar... dodushe samo smo malo igrali nekih 15-ak minuta ali do vecheras cu imati josh vesti :)

btw. josh jednom da se zahvalim leksi ... tnx man! :)
 
Misha je napisao(la):
nabavili smo azda' i ja iss3 i prvi utisak je poprilichno dobar... dodushe samo smo malo igrali nekih 15-ak minuta ali do vecheras cu imati josh vesti :)

btw. josh jednom da se zahvalim leksi ... tnx man! :)

No prob...
 
Re: Alarm Alarm Udba Db Cia Fbi Bia

Baphomet je napisao(la):
...
...paaa neverovatno :cuss: ,ostavio sam linkove ka public sajtovima na kojima mozete SAMO procitati sta je kad izaslo, znaci ne i Download-vati ili bilo kako ugroziti "autorsko delo" type;

a sto se tice cenzure postoji ZAKON o ljudskim pravima i slobodi misljena
pa mozda bih mogao i da te tuzim :hump: " Staljine" :beat:
Da, tacno, moze se samo procitati sta je izaslo, ali - nelegalno ! :mrgreen:

Potpuno je jasno o cemu se radi kad vidis da pise recimo 50x15MB by DEVIANCE - radi se o warez-u, a to na forumu nije pozeljno...

Izraz "cenzura" sam upotrebio vise u sali, mogao sam i da obrisem ceo post...ovako je situacija barem jasna: direktno ili indirektno - warez OFF sa foruma ! :rtfm:

...a kao sto vidim, snalazite se i na druge, manje "ocigledne" nacine, tako da nema problema. NHF. :)
 
ja sam razocaran sorry pipl
ali tek kuci sam video mnogo propusta :\

nije lose ali to nije to jebga
 
Re: Alarm Alarm Udba Db Cia Fbi Bia

drapin je napisao(la):
...


Da, tacno, moze se samo procitati sta je izaslo, ali - nelegalno ! :mrgreen:

Potpuno je jasno o cemu se radi kad vidis da pise recimo 50x15MB by DEVIANCE - radi se o warez-u, a to na forumu nije pozeljno...

Izraz "cenzura" sam upotrebio vise u sali, mogao sam i da obrisem ceo post...ovako je situacija barem jasna: direktno ili indirektno - warez OFF sa foruma ! :rtfm:

...a kao sto vidim, snalazite se i na druge, manje "ocigledne" nacine, tako da nema problema. NHF. :)
____________________________________________________________

...zapravo,mislim da vi malo preterujete sa tim "legalno-nelegalno"

...linkovi koje sam postovao NISU WAREZ !!!

...no comment :whip

... O:)


poz B. :twisted:
 
takodje, cini mi se da je bolji na PS-u. Jeste odlican, 30x bolji od fife.

Nego...

1. Svaki put mi da zuti karton kada napravim faul, BILO koji start
2. Gde je promena rezolucije? Fino je to sto su uradili obican port igre, ali mogli su da se potrude za neku rezoluciju, 640x480 je isuvise malo za danasnje standarde. Ne mozemo svi da igramo na TV-u (ja mogu al' necu iz principa :) )
3. Treba mi novi joypad! :D
 
slazem se ...

1. da isto
2. da isto
3. da isto :)


dao sam mu sansu iako mi ruzno radi i bolji je od fife ali ipak mu malo fali onoga ne necu biti cepidlaka :p
 
dobra je igra, nemo' vas dvojica da zezate ... uostalom nijedan bolji fudbal od ovoga trenutno ne postoji na pc-u a da kupujem konzolu samo zbog toga ne pada mi na pamet :)

anyway:

1. hah, i mene je to strashno nerviralo ... znachi samo sam govorio "sudija pede*" i tako to... i onda sam sluchajno danas provalio kako da uzmem loptu a da ne napravim napravim faul i dobijem karton... dakle, probajte da uzimate loptu sa kombinacijom tastera action+pass provereno radi ... btw. probajte sve kombinacije tastera sa action dugmetom, ima opasnih fora kakve fifa nece nikad imati :)
2. /me agrees
3. i ja se razmishljam o kupovini dotichnog... koji je dobar ali da ima dosta dugmica, tj. dugmica koliko ima i ps2, chisto da mi neko ne zafali za fudbal :) ...
 
misho, pa rekao sam da je 30x bolji od fife :) ima neke stvari koje nerviraju, ali oprosticu im posto im je ovo prvi "izlet" na pc trziste.

sto se tice gamepada, ja sam razmisljao o logitech rumble padu. ima i analog i digital, skoro je isti kao onaj za sony. onda sma video da ima i cordless, pa sam se nalozio na njega. ako sam vec uzeo mx7000, nek ide zivot! na sajtu stoji cena od 49e

ima li neko neku preporuku za joypad?
 
ja ne mogu da verujem da neko za ovu igru kaze da je bolja od FIFE, ocajno optimizovana grafika, neigrivost, ma kao da igrate nesto pod emulatorom, ni blizu kao na konzoli :(
 
neigrivost? LOL :D

ok, ne bih da ovaj thread pretvaram u neki flame sa ljubiteljima fife, ali ljudi shvatite da ima i boljih fudbala od dotichnog ...

anyway, miroslave, i ja sam video taj rumble, ali na logijevom sajtu se nigde ne spominje cordless verzija ... a i malo me nervira shto ima 9 dugmica a sony-jev ima 10 pa ne bih da mi neshto zafali od komandi :)
 
pitanje za gorang-a: zasto ti je ISS neigriv u odnosu na fifu?
 
e probali azdaja i ja 1vs1 kod mene, on igrao sa svojim genius gamepad-om g-09d (ima 10 dugmica) i sve je super ... tek tada se vidi koliko je igra super ...

inache i ja se razmishljam da kupim gamepad (mora da ima minimum 10 dugmica) pa sam video ovaj http://www.compland.co.yu/logitech/gamepadovi/wingman_extreme/wme.html

ima li neko iskustva i jel zna koliko koshta poshto ga nema u cenovniku :(
 
da znaci bez gamepada sa 10 dugmica (moj je prvobitno kupljen za iss na epsx-u)
ne moz' da se 'gra...
osim na keyboardu...

igra je ok

ali losija je nego port
 
Tako je! Bez dobrog gamepada nista. Treba imati neki sa najmanje 9 dugmica. Ja imam Genius MaxFire 08 USB koji ima 8 i ako prikljucim, tastature ne reaguje, pa ne mogu preskakati video sekvence i replay opciju.

Pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno