Šta je novo?

izaš`o Need for Speed Underground 2

Samo za*ebavaj! :d
 
Taman sam pomislio da je dosao kod nas kada sam video post,ali.. Ok barem cemo imati prilike da vidimo sta nas ocekuje.Jos samo valja skinuti 345mb.
 
Poslednja izmena:
Uhh kako me okinu :d ali ko ga skine nega obavezno kaze kakav je ...(mislim znam , ali ajde)...
Poz...
 
E, ovo se zove pravi nastavak igre...Sve je u igri promenjeno, i ne znam shta je bolje...Zvuk je neshto shto se nije nigde chulo, niti ce uskoro, a shto se tiche zahtevnosti, chini mi se da je blago zahtevniji, na TI4200 u 800 medium radi vrlo lepo...
U demou je 350Z u par vynil/neonke/spojleri kombinacija, ima free ride (grad je izgleda ogroman), a ima i single race obichan i drift...Postoji opcija da se iskljuchi traction control, pa auto bude nestabilniji, i priblizava ga boljem osecaju....Sada ima i pogled sa haube koji je odlichan (ne prenizak), tako da je pregledno i dobro za ludovanje...Ali zvuk, neverovatno.....I shto je najbitnije, nema vishe onog glupog osecaja da se vozi u studiju dok neko snima film...Nekako je slobodnije, niko te ne gleda :D:D
 
Poslednja izmena:
razor1900 je napisao(la):
sinko, grešiš, ovaj grdno grešiš, Need For Speed Underground 2 izlazi 19.11.2004, ako se nešto u medjuvremenu ne promeni....

p.s. datume izlazka igrica kao i naručivanje unapred možete izvršiti, saznati - na adresi www.amazon.co.uk


haha al ti je izvor pa na amazonu HL2 izlazi svakih 10 dana pa ga jos nema.
 
Agilni je napisao(la):
U majku mu, kako ja nista slicno nisam osetio???

Da, a gledaš spice platinium ;)

E kad se drajveru svideo jedan NFS... kuda će ovaj svet? :)
 
Evo ja ga skidam, stigao sam do 10% skinucu ga do nocas pa javljam utiske !!!
 
pa drajver je vec javio utiske :d :D
 
razor1900 je napisao(la):
sinko, grešiš, ovaj grdno grešiš, Need For Speed Underground 2 izlazi 19.11.2004, ako se nešto u medjuvremenu ne promeni....

što se tripuješ, ja i nisam rekao da je izašla igra, već demo!
to su svi shvatili osim tebe.
ubuduće, čitaj malo pažljvije!

p.s. dobro je što si preporučio "super poznati igrački sajt - amazon.co.uk" :eyebrows: radi dobijanja informacija kada koja igra izlazi. ovo u vezi naručivanja, nadam se da si se šalio.
inače, NFSU2 izlazi 15.11.2004.
 
Agilni je napisao(la):
U majku mu, kako ja nista slicno nisam osetio???

Nisi imao osecaj u prvom delu da te kamera snima i da ti je neko zadao shta da radish ? :)
Pogledaj ovaj demo, pa uporedi sa prvim, i videcesh shta hocu da kazem ;)
 
omnik je napisao(la):
Da, a gledaš spice platinium ;)

E kad se drajveru svideo jedan NFS... kuda će ovaj svet? :)

Ja uvek pricham da kako dobar zvuk moze da poboljsha prosechnu igru, tako losh zvuk moze da unishti simulaciju...Ovo je prvi primer, a sama "fizika" i nije toliko loshta, primetno bolja od prvog, nema vishe sa 200kmh u krivinu (ako iskljuchish "pomagala")...Ne kazem da je sad ovo simulacija, ali je lep pomak u odnosu na prvi deo...Naravno, ne moze da pridje Gran Turismu :)
 
U ebote kad ce se pojaviti za PS2?Uf vec sam cuo da je zvuk fenomenalno odradjen :)
 
Skinuo, probao i uzas. Toliki je mrak da se vide samo ulicne sijalice i stop svetla kola ispred tebe?
Deinstall.
 
borab je napisao(la):
Skinuo, probao i uzas. Toliki je mrak da se vide samo ulicne sijalice i stop svetla kola ispred tebe?
Deinstall.
Ebote koju ti graficku imash? Ako nije do graficke onda je definitivno do drivera...
 
Ma nemoguce d je lose uradjen jer sam gledao kako izlgleda taj demo , mislim odlicno je uradjen ..ali ne mogu da iscekam da ga nocas probam ...uhhh...sto kaze Bit sigurno je do drivera ako naravno imas dobru graficku ;)
Poz...
 
BitrAtE je napisao(la):
Ebote koju ti graficku imash? Ako nije do graficke onda je definitivno do drivera...

A sto Prozivas Drivera? :)

Ma mozda samo treba malo podesiti brightness, posto mi deluje da super izgleda po trailerima i screenshotovima.
 
nije vam palo na pamet da je mozda do demo-a, nisam probao ali ume i to da bude ponekad problem....
 
Demo je odlican. Kod mene nije bre mrak:D Zvuk fantastican onaj nisan u demou isto ma fantazija....

poz
 
Ma ne, mrak jeste u igri, ali se sve lepo vidi, chak i bljeshte ona svetla...Meni josh monitor "prigushen", brightness na 50 stoji :)
 
Znam u cemu je problem.Iskljuci u opcijama light trails i sve ce biti OK.
Barem je kod mene to bio slucaj
barton 2500+,9800pro,512ddr......
 
rastafarian je napisao(la):
Znam u cemu je problem.Iskljuci u opcijama light trails i sve ce biti OK.
Barem je kod mene to bio slucaj
barton 2500+,9800pro,512ddr......
Da to je resenje problema.Hvala.
 
Da li da uopste pitam postoji li pogled iz kokpita i dobra replay funkcija ili se previse nadam?
 
Za divno cudo ali replay postoji sto je napredak(koliko se secam u prvom ga nije bilo sto me je bas nerviralo)
 
Poslednja izmena:
max9998 je napisao(la):
Da li da uopste pitam postoji li pogled iz kokpita i dobra replay funkcija ili se previse nadam?

NFS i pogled iz kokpita, molim? :d ;)
 
Fino fino, i mene zeza onaj mrak al verovatno je do drajvera. Mada imam jednu zamerku... zasto nisu ubacili Daciu Logan :d
 
Evo konacno sam je skinuo i mogu da kazem da je VRHH...grafika nije nesto bog zna poboljsana ali je zato ljudi ZVUK je vrhunski !!!
Ja je igram na mojoj masini u 1280x1024 AAx6 AFx16...znaci nije premnogo zahtjevna ;)
Pozdrav...
 
@M3
alo bre kako nije zahtevna, pa ja sam NFS-U igrao na Athlon XP 2000+ (1667 MHz), 256 MB DDR 333 MHz i GF4MX440 sve to u 800x600 , sada se ne secam sta sve ima od podesavanja, ali sam stavio sve na high ili medium!
mislim da se ovaj NFS-U2 nece moci ni "osrednje" igrati na takvoj makini! :)
 
Nazad
Vrh Dno