Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

Onaj poslednji je 0 premine. I jos se dobija samo jedan coin dnevno, ili 0.00069445 po bloku.

PoW Algo: SHA3 Keccak
Premine: Zero
Block Reward: 0.00069445
Blocks Per Day: 1440
Total Mintage: 133225
Block time: 60 Seconds
Difficulty retarget: Every Block (Kimoto's Gravity Well)
Min transaction fee: 0.00000050 (TX under 1 attracts no fee)
Block Maturity: 100
P2P port: 8869
RPC port: 8868

Al ostaje da se vidi...
 
Poslednja izmena:
Sta je fora sa ovim Vertcoinom, stoji da listi da je isplativiji od svega, jel kopa to neko?
 
Pa sunce mu, pise lepo GMT, mi smo GMT+1. To mu onda dodje za pola sata, ali apsolutno mi deluje neozboljno.
 
Evo i moje racunice za 24h na bench pnd pool-u sa 3300kh/s 0.032btc ako mi prodju pande na 2sat.. Sto je jos na neku ruku i dobro kako stoje stvari sa ostalim novcicima..
 
iiiiii launch odlozen... kako ljudi troluju tamo na temi :)
 
Aaaa dobroo, bar su se ljudi izvinuli... hehehehe de popi jednu pivu i opusti se do sledeceg launcha :beer:
 
ovaj heavy coin i ja pratim i mislim da bi mogao biti ok.. cpy only novi algoritam i dosta toga finog u najavi, videcemo u praksi.
sto se ovih novcica tice nijedan mi se ne cini da je cemu, odlozeni lauhchovi, gomila premine... ne znam


DRK - je bio cpu only do pre neku nedelju, a za Heavycoin ostaje da se vidi

Kakva je situacija sa Heavycoin-om, kad startuje?
Mozes li napraviti bench pool, mislim da bi nas se dosta moglo skupiti - ja cu imati 7-10 fx-6300 + 2-5 4770.
 
Kakva je situacija sa Heavycoin-om, kad startuje?
Mozes li napraviti bench pool, mislim da bi nas se dosta moglo skupiti - ja cu imati 7-10 fx-6300 + 2-5 4770.
Heavy coin treba da startuje 8 marta, a sto se tice pool podrske, ako dev implementira podrsku za stratum, bice izvodljivo, ostaje da se vidi. ukoliko bude opcija svakako cu napraviti pool i svi ce biti obavesteni o tome :)
 
Pošto većina "menjačnica" kao nešto popravlja, neke su i priznale da su pokradene ja odlučio da sve povučem u offline...zanimljivo da Swisscex pri podizanju uzima 0,1% od podignute sume. Ima li još neka koja uzima na procente (mintpal i cryptorush ne uzimaju procente nego do 2 novčića) ili je ovo jedina? U mom slučaju "skinuto" preko 5k novčića (ravno 5.174 ) :mad:
 

Prilozi

  • 2014-03-04_225437.png
    2014-03-04_225437.png
    1.8 KB · Pregleda: 99
  • 2014-03-04_225511.png
    2014-03-04_225511.png
    3.1 KB · Pregleda: 61
Poslednja izmena:
Heavy coin treba da startuje 8 marta, a sto se tice pool podrske, ako dev implementira podrsku za stratum, bice izvodljivo, ostaje da se vidi. ukoliko bude opcija svakako cu napraviti pool i svi ce biti obavesteni o tome :)

Ok, ja bih kopao na nasem pool-u. Bilo bi dobro da napravis novu temu, pa da se skupimo.
Fee za pool slobodno stavi 2-4%.
 
Ajde malo statistike, posto se muvam po "profit switching auto exchanging pool" ovima

http://poolpicker.eu/

Ali statistika je kucka ,ako pogledamo ukupan zbir za prosle dane za pomenuti sajt u btc to nam govori sve

05-03-2014 00.11.17screenshot..jpg

Kakva su vasa iskustva neki koristan link ?
 
Vrh Dno