Šta je novo?

Isplative valute kojih nema na velikim menjacnicama

aha e taj rad, sta kopate?
ja pustio neki retardirani NDL, vidim da je izasao na jednu menjacnicu onu cryptorush ali je za sad neisplativ a i cena mu je minimalna, 0.00000001 mislim da nize od toga i ne moze
 
ja klondike, baš hteo da pitam u njegovoj temi ima li nade za njega :D lep mu je diff opet za kopati

btw leaf Est Next Difficulty 92.86171828 (Change in 234 Blocks) :)
 
Poslednja izmena:
Kopao neko na onom djubretu http://corg2.altcoinpool.org/
Iskopao nekih 800k stavio auto payment, nije odradio, mentol zatvori pool a meni ne radi cash out opcija........

A admin se ne javlja i ne prima poruke.....
 
Kopao neko na onom djubretu http://corg2.altcoinpool.org/
Iskopao nekih 800k stavio auto payment, nije odradio, mentol zatvori pool a meni ne radi cash out opcija........
A admin se ne javlja i ne prima poruke.....

i meni se isto desilo (ja iskopao malo manje 620k), sad cu ja da probam na onaj drugi corgi da se registrujem i da pisem suportu...
izgleda da se ja vracam nazad na klondike coin, posto je jos uvek isplativ. sad sam racunao i trenutno je oko 10$/1mhs
 
Evo gasi se i drugi pool za corgi. Jel' neko u toku sta se desava?
 
To je i moja teorija ali sam cekao da cujem jos jednu :D
 
i evo leaf dobija update kao što sam i rekao... gravity well i diff retarget na svakom bloku
 
uspeo sam da povucem corgi...:D
dali ga odmah zameniti za ltc/btc ili cekati da mu cena mozda nekad skoci???
 
Da li vam radi dobro ovaj leaf.hash.so pool?
Kopam skoro 8 sati i imam svega 6670 unconfirmed? o_O
 
Poslednja izmena:
ja sam kopao nesto malo, da sam imao mozak da pustim bar ceo dan :pi sa ovom cenom mi se isplati mada pocekacu jos malo,
nego kako stoje stvari sa corg koinom, kopa li ga neko, menja?
kolko ne gledam non stop za kompon toliko ispadnem iz stosa
 
ljudi ja cu ga cuvati bar do 300, posto sell wall-ova skoro da i nema, privacan je za ove kobce koji bi da narokaju nesto 3x-4x pa ga raspordaju
 
Nisu lose ove nove valute cije se kopanje dosta vise isplati od LTC-a, samo sa tolikim porastom broja valuta pitanje je da li ce vaziti ono pravilo da treba biti strpljiv i cekati cenu, jer ce sgurno biti valuta koje se nikad nece oporaviti.
 
DigiByte izasao i na Coinmarketcap i na Coinwarz (prvo mesto). Izgleda da ce biti nesto od ovoga. Vratio sam se na kopanje, ocekujem da skace diff, pa koliko nakopam dok ide.

EDIT: Coinwarz je krenuo da vuce cene sa Coinmarket.io
Ove nase "underground" valute izlaze iz senke :)
 
Poslednja izmena:
a sto tu kopas?

nego od raznoraznih pacosa koji me zovu bio jedan epic win jutros, vecina zove i kaze da mi daju pola para a pola mesecno na rate kako kopaju da mi daju,
e jutros jedan zvao i masira me da mu izracunam koliko rig daje i koliko moze on da zaradi jer ako ne moze da zaradjuje novac on nece da ulaze u ceo taj posao, znaci samo ce da uzme ako on sigurno moze da zaradi, posle mi nudio da uzme rig sad pola mi da a pola otplacuje mesecno kako iskopava i odma menja, pa me gnjavi da mu izracunam koliko bi to bilo ako on kopa pa menja odma dnevno, jer oce covek od toga da zivi i da ne radi nista, mislim stvarno
 
jesi isprobao menjacnicu, depozit razmena withdrav? sve ok proslo?
 
Ima ga na coinmarketu a i mint je ok menjačnica
 
Kopam ovo ovde , zelim vam dobru karmu, ludacki placaju bonuse za prve blokove.

Last 24 Hours 131.41%
a gde ti nadje da kopas, svaka cast :)

@nesic1
krastavac da dodjem do 60-70% mozda me ubode pool luck pa uzmem coine.. aj uleti krastavac slobodno necu se ja ljutiti
 
Poslednja izmena:
coinmarket.io puko na trenutak , duplirali KARM ljudi ispodizali :), pa ti budi bankar :( . Ovde

edit:u zadnjih sat sam merio ako bi nastavilo na 3600khs 45000 KARM, po cenama koje su bile na coinmarketu pre pucanja :) 0.00000007 , videcemo kad otvore , ako otvore :),
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno