Šta je novo?

Isplata sa Binance-a ili slicnih

Ovaj Fintrust mi je baš spuki. Kao ponzi neki, ako ima neko da se verifikovao i dobio karticu neka javi.

Advcash je kolko vidim Ruksa ili Kazakstanska platforma. To mi se već svidja. Šalju kartice poštom za Srbiju, ali za sada nema opcija za virtual karticu. Mada je i ovo dobra priča izgleda. Poslala sam upit oko proviziji pošto uopšte nisu pisali jasno kolke su provizije za njihove on-site kartice. Negde se pominje 0.75 posto prilikom bankomatskog keširanja za Visu ali za UnionPay slabo ima bilo kakav info. Čekam odgovor od podrške pa ću je vrv poručiti.

Hvala za preporuke
 
ali za sada nema opcija za virtual karticu
Zasto ti treba virtuelna kartica?



kolke su provizije za njihove on-site kartice
Ovo je od pre par meseci, ne znam da li se menjalo i koliko se menjalo od tada

Plastic Card ADV Global UP
Fees and limits are in card’s currency
Fees
Limits
Card type UnionPay
Card currency USD
Name on card Your profile name
Card valid for 3 years
Maintenance per month * 2.5
3-D Secure Yes
ATM withdrawal in USD 2.5
Non-USD ATM withdrawal 2.5
POS/ePos purchase in USD No fee
Currency exchange 1%
Balance check in ATM 0.25
Load from ADV wallet 2.25% + 1.25 USD
Card unload to ADV wallet 2.5
Chargeback 35
Card reissue 95
ATM decline 0.25
PIN change 0.5
Reactivation fee 25
Please note your chosen merchant or bank might charge third party ATM, foreign exchange and/or other fees not listed here. Check with your merchant or bank for details.
Load from ADV wallet per transaction, minimum 10
Load from ADV wallet per transaction, maximum 10 000
Load from ADV wallet per day 10 000
Load from ADV wallet per month 50 000
Load from ADV wallet per quarter 150 000
Load from ADV wallet per year 600 000
Max remaining balance 25 000
Card unload to ADV wallet per day 10 000
Single POS purchase 2 500
POS purchases per day 2 500
POS purchases per month 7 000
ATM withdrawal per transaction (min. 10) 1 000
ATM withdrawals per day 1 000
ATM withdrawals per month 7 000

* How card maintenance fee works
Your ADV Global card has a monthly maintenance fee of $2.5.
It is charged at the end of each month from any Advcash wallet with enough funds on it, or from the ADV Global card, in case wallet balance is insufficient.
If both wallet and card balance are insufficient, we will send you a reminder asking you to fund any wallet with enough money to cover the maintenance fee.
As soon as you make a sufficient deposit, the fee will be charged automatically. No need to do anything after that.
We will keep trying to charge the fee for 30 days. After 30 days, if the fee was not paid, at the end of the month your ADV Global card will be closed.
Issuer may close the card if it was not used for any payments for 365 consecutive days. Any remaining funds on closed cards are not shown in your
account and are not automatically moved to the wallet. You will need to contact support to check and manage the funds.
If the card was closed but you would like to keep using it, please contact support for reactivation. Card reactivation fee will be charged, see current fees for
details.
We recommend using your ADV Global card from time to time and making sure there is always enough funds in your wallets or on the card to cover this
small maintenance fee for a few months ahead.

POS/ePos purchase in USD No fee
Load from ADV wallet per month 50 000
Load from ADV wallet per quarter 150 000
Load from ADV wallet per year 600 000

POS purchases per month 7 000
ATM withdrawals per month 7 000
 
Zasto ti treba virtuelna kartica?




Ovo je od pre par meseci, ne znam da li se menjalo i koliko se menjalo od tada

Plastic Card ADV Global UP
Fees and limits are in card’s currency
Fees
Limits
Card type UnionPay
Card currency USD
Name on card Your profile name
Card valid for 3 years
Maintenance per month * 2.5
3-D Secure Yes
ATM withdrawal in USD 2.5
Non-USD ATM withdrawal 2.5
POS/ePos purchase in USD No fee
Currency exchange 1%
Balance check in ATM 0.25
Load from ADV wallet 2.25% + 1.25 USD
Card unload to ADV wallet 2.5
Chargeback 35
Card reissue 95
ATM decline 0.25
PIN change 0.5
Reactivation fee 25
Please note your chosen merchant or bank might charge third party ATM, foreign exchange and/or other fees not listed here. Check with your merchant or bank for details.
Load from ADV wallet per transaction, minimum 10
Load from ADV wallet per transaction, maximum 10 000
Load from ADV wallet per day 10 000
Load from ADV wallet per month 50 000
Load from ADV wallet per quarter 150 000
Load from ADV wallet per year 600 000
Max remaining balance 25 000
Card unload to ADV wallet per day 10 000
Single POS purchase 2 500
POS purchases per day 2 500
POS purchases per month 7 000
ATM withdrawal per transaction (min. 10) 1 000
ATM withdrawals per day 1 000
ATM withdrawals per month 7 000

* How card maintenance fee works
Your ADV Global card has a monthly maintenance fee of $2.5.
It is charged at the end of each month from any Advcash wallet with enough funds on it, or from the ADV Global card, in case wallet balance is insufficient.
If both wallet and card balance are insufficient, we will send you a reminder asking you to fund any wallet with enough money to cover the maintenance fee.
As soon as you make a sufficient deposit, the fee will be charged automatically. No need to do anything after that.
We will keep trying to charge the fee for 30 days. After 30 days, if the fee was not paid, at the end of the month your ADV Global card will be closed.
Issuer may close the card if it was not used for any payments for 365 consecutive days. Any remaining funds on closed cards are not shown in your
account and are not automatically moved to the wallet. You will need to contact support to check and manage the funds.
If the card was closed but you would like to keep using it, please contact support for reactivation. Card reactivation fee will be charged, see current fees for
details.
We recommend using your ADV Global card from time to time and making sure there is always enough funds in your wallets or on the card to cover this
small maintenance fee for a few months ahead.

POS/ePos purchase in USD No fee
Load from ADV wallet per month 50 000
Load from ADV wallet per quarter 150 000
Load from ADV wallet per year 600 000

POS purchases per month 7 000
ATM withdrawals per month 7 000
Moze li mi neko pomoći kako da prebacim novac sa Binance na svoj račun?Ako treba čašicu koliko treba.
 
Advcash kartica ne radi od novembra. Najverovatnije će raditi u martu 2024. Fintrust isto trenutno ne rade virtualne kartice support nema tačan info kad će proraditi. Dal iko zna neku koja radi u SRB?
 
Pozdrav ,dali je moguće da Binance
šalje ovakve email poruke ili je prevara? hvala
 

Prilozi

  • IMG_20240129_102534.jpg
    IMG_20240129_102534.jpg
    95.4 KB · Pregleda: 97
Naravno da je prevara
 
Zdravo, Imam oko 800eur na binance wallet-u, kako bih mogao to da prebacim na racun ili izvucem taj novac, ako je moguca pomoc?
Hvala
 
Radi P2P na Binance, uplata na dinarski racun.
Druge opcije mislim da su nemoguce.
 
Sta sve treba od podataka da bi neko iz inostranstva uplatio na dinarski. racun
Naziv banke i broj racuna, mislim da naziv banke nije bitan ali nisam siguran, koristio sam to pre nekih godinu dana par puta pa sam malo zaboravio mozda.
Mislim da to uplacuju ljudi odavde, tesko da neko iz inostranstva moze da uplati na dinarski ako i sam nema dinarski, mislim ne znam na sta tacno mislis na to "iz inostranstva".
Probaj na youtube potrazi recimo "binance p2p srbija" pa pogledaj neki video ili ti neko drugi ovde mozda pomogne, ali radi uglavnom, to mogu da ti kazem :)
Evo ovaj mi prvi izasao pa vidi

 
Pozdrav ljudi
da podelim moje iskustvo
instalirarao sam aplikaciju Trustee plus i za sad radi perfektno.
dobije se virtuelna kartica i direktno se puni sa Binance .5e kosta kartica za sad ne vidim da ima nekih provizija.
povezao sam je sa apple pay-om i funkcionise perfektno.
do sad sam koristio razne nacine za isplatu i razne kartice a ova mi se cini najbolja i najlaksa.
 
Ja sam jutros preko Binance P2P, čas posla prodao USDT, legla uplata bukvalno odmah.
U mom slučaju i da napomenem , prvo kupac uplaćuje dogovoreni iznos na tekući račun i potom se pušta USDT kupcu.
Veoma lepo rešeno.
 
Ja sam jutros preko Binance P2P, čas posla prodao USDT, legla uplata bukvalno odmah.
U mom slučaju i da napomenem , prvo kupac uplaćuje dogovoreni iznos na tekući račun i potom se pušta USDT kupcu.
Veoma lepo rešeno.
Sta sve treba od podataka da bi ti neko iz inostranstva uplatio, tj ako je iz inostranstva? Na dinarski lii devizni?
 
Ništa inostranstvo, već direktno se izabere RSD - dinar, i automatski otvori domaće kupce i ponudu.
To je i ono što mi je trebalo.
Samo broj računa je potreban.
Brza i veoma prosta transakcija po odličnom kursu, nikakve provizije već u dinar legne koliko je prodato.
 
Ja sam jutros preko Binance P2P, čas posla prodao USDT, legla uplata bukvalno odmah.
U mom slučaju i da napomenem , prvo kupac uplaćuje dogovoreni iznos na tekući račun i potom se pušta USDT kupcu.
Veoma lepo rešeno.
Ne znam da li je neko imao iskustva sa reklamacijom ukoliko se transakcija ne obavi kako treba. Video sam da postoji call centar na Binance-u za rešavanje takvih stvari, ali me interesuje da li je neko bio u konkretnoj situaciji i kako oni to rešavaju.
Inače, servis deluje sasvim pristojno, jedino treba obratiti pažnju na kurs valute kojom se trguje. Ako Binance razrešava eventualne problematične situacije, ovaj P2P mi deluje sasvim korektno za korisnike Binance-a.
 
Ako je verifikovan taj sa druge strane, ne bi trebalo da bude problema.
Ne znam kakav problem bi zapravo trebao da nastane, jedino ako se uplata stornira iz nekog razloga.
Pretpostavljam da bi ti onda sa call centrom uz dostavu dokaza o tome uspeo da resis taj problem, zato mislim da osim verifikovanih naloga druge ne bi ni trebalo koristiti za taj trejd.
Jedino jos za dispute bi moglo da recimo tebi legne uplata na racun u banci a ti ne posaljes USDT, mada u tom slucaju taj sto je uplacivao moze da stornira vrlo brzo to sto je uplatio.
U principu su proste stvari, USDT se prebacuje automatski a ne pusta se dok se ne proveri uplata u banci, mada mozda ima tu nekih muljanja koje moj mozak ne moze trenutno da provali :)
 
Kada kupis usdt, od prodavca se taj iznos automatski rezervise tako da ako dodje do dispute, mogu da ti oni prebace ako je prevara u pitanju.
 
Bas cu ja da probam veceras, ako stignem ili ovih dana i vidim kako radi p2p sa nekim manjim iznosom. Do sada nisam prodavao na taj nacin. Sve pohvale clanu @pashutin.
 
Moras imati neki rang da bi prodavao i kupovao preko p2p ali nije ga narocito tesko steci.
 
Ja nemam neki rang, ali imam USDT, hehehe
Ajde da uprostim, nekim cudom mi se blokirala aplikacija Raif banke i ne mogu je nikako reaktivirati, ne pomaze ni podrska niti licni bankar, a veoma sam daleko od kopna i nemam signal mobilne mreze niti mogucnost prijema sms-a.
ECD nije dolazio u obzir jer mi traze potvrdu sms-om.
U tom momentu meni hitno treba novac na racunu za razlicita placanja i ja pri "moranju', odlucujem se na P2P na Binance da mi se isplati na racun Mobi banke, sve online sa email i autentikator potvrdom.
Znaci za 2 minuta odradjena transakcija sa trgovkinjom, veoma prosto i daleko najjednostavnija varijanta, da se ponovim ;)
 
Nazad
Vrh Dno