Šta je novo?

Iskustva sa racunarskim radnjama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Narucio sam jednu konfiguraciju u petak i rekli su mi da ce isporuka biti u sredu tj. sutra a posto evro skace primetno od tada da li imaju pravo da mi promene cenu koja stoji na papiru sa izgovorom pa evro je skocio od tada?
Не, јер си склопио уговор када су те позвали (или преко мејла) и потврдио куповину по цени која је наведена. :wave:
 
"Verovatno" mislis na Palit 8800GT, kao sto smo obecali, tako ce i biti (dakle ~15 dec.). Sve ostalo, udarno, od palita uvek ima (2600PRO Sonic, 8600GT Sonic+ etc.) u dovoljnim kolicinama.

Poz

Joj, nemoj molim te , obecali ste do 15. decembra a ne oko , sto znaci 12-13-14 i najkasnije 15.Potrosicu sve pare koje sam ostavio za graficku dok je vi dobijete :)
I samo da te ispravim ,nemate uvek 2600pro, odnosno cekao sam 5 dana od trenutka narudzbine da je dobijem prosle nedelje,ali zato kad sam je dobio, dobio sam je po novoj jeftinijoj ceni(oko 700 din manje),tako da sam malo cekao ali i bolje prosao.
 
Joj, nemoj molim te , obecali ste do 15. decembra a ne oko , sto znaci 12-13-14 i najkasnije 15.Potrosicu sve pare koje sam ostavio za graficku dok je vi dobijete :)
I samo da te ispravim ,nemate uvek 2600pro, odnosno cekao sam 5 dana od trenutka narudzbine da je dobijem prosle nedelje,ali zato kad sam je dobio, dobio sam je po novoj jeftinijoj ceni(oko 700 din manje),tako da sam malo cekao ali i bolje prosao.


Na to mi nikako ne mozemo da uticemo. Kolicine dolaze, a da li ce stici 15. ili oko to ne zavisi ni od nas ni od Vas.
 
Poslednja izmena:
Evo jednog malog iskustva sa Eurolink-om :)
Ok... to sto nemaju update-ovan cenovnik i naravno pored toga na site-u takodje nije moguce videti sta je aktuelno i sta nije :S:

Ja sam bio narucio lap-top u nedelju , i odma u ponedeljak su me zvali da mi kazu da nemaju na lageru :( i ako na site-u nista ne pise o tome (rekli su da imaju dobre zalihe MSI lap-topova).Ok kad sam stigao kuci odma sam pogledao na site-u sta imaju u ponudi i proverio e-mail.Dosao je onaj e-mail sa "zimskom akcijom" gde je pisalo da jedan lap-top kosta 46.035 din (sa pdv).Ok onda ja sam taj narucio ,ali na site-u je i dalje pisalo 51000 din:trust: (ja mislio da ce danas update-ovati site al krastavac).Danas su me zvali i lepo rekli da ta akcijska cena nije tacna :shock: (ili tako nesto :D ).I koliko mozete videti da taj "zimski katalog" vise nije dostupan :mad: :mad:
sad koga to oni zaebavaju.... al bar ne saljite one e-mail-ove u kojima pise jedno a kad narucis drugo :S:

Ok je sto te odma daju do znanja da li je aktuelno ili nije , ali negativni poeni za onu mailing listu :mad:
 
Evo jednog malog iskustva sa Eurolink-om :)
Ok... to sto nemaju update-ovan cenovnik i naravno pored toga na site-u takodje nije moguce videti sta je aktuelno i sta nije :S:

Ja sam bio narucio lap-top u nedelju , i odma u ponedeljak su me zvali da mi kazu da nemaju na lageru :( i ako na site-u nista ne pise o tome (rekli su da imaju dobre zalihe MSI lap-topova).Ok kad sam stigao kuci odma sam pogledao na site-u sta imaju u ponudi i proverio e-mail.Dosao je onaj e-mail sa "zimskom akcijom" gde je pisalo da jedan lap-top kosta 46.035 din (sa pdv).Ok onda ja sam taj narucio ,ali na site-u je i dalje pisalo 51000 din:trust: (ja mislio da ce danas update-ovati site al krastavac).Danas su me zvali i lepo rekli da ta akcijska cena nije tacna :shock: (ili tako nesto :D ).I koliko mozete videti da taj "zimski katalog" vise nije dostupan :mad: :mad:
sad koga to oni zaebavaju.... al bar ne saljite one e-mail-ove u kojima pise jedno a kad narucis drugo :S:

Ok je sto te odma daju do znanja da li je aktuelno ili nije , ali negativni poeni za onu mailing listu :mad:

Koliko ja znam svim kupcima koji su dobili pogresnu cenu danas je receno da mogu dobiti po toj, nizoj ceni. Tako da ne vidim u cemu je problem
 
Pa receno je da dobijamo po ceni bench kluba a ta cena nije niza od 46k :S: ili ista :trust: a nije ni stigao mail da su pogresili sa katalogom :S:


Da ne pricam ovde, nije mesto za to. Javi se sutra pa ce biti reseno. U svakom slucaju reseno je vec danas bilo jer je okacen pogresan PDF, a kao sto vidite po novinama cene su drugacije.
Ko radi taj i gresi.
 
Evo imog vrlo,vrlo pozitivnog iskustva sa Direct Link-om ..
Nakon sto mi je crkla ploca koju sam kupio u jednoj prodavnici u Nisu i to posle 14 meseci,nisam dobio garanciju na 3 god koliko pise na kutiji ploce.U garnciji pise 12 mes..:trust:.
Obratio sam se uvozniku Direct Link-u i gospodinu Nebojsi Lozo,koji je nakon kratkog dopisivanja sa mnom, vrlo korektno ponudio da mi njegova kompanija omoguci ostvarivanje garancije..:)
Mogu samo da kazem SVAKA CAST...
Neka i u buduce bude ovakvih pozitivnih i profesionalnih primera poslovanja...
Sve pohvale za Direct Link :wave:
 
U threadu posvećenom HD3850/3870 sam napisao već nešto ali ću ovde podrobnije da objasnim.Dakle: U Eurolinku sam preko sajta naručio Sapphire HD3850 ali nakon što sam sledeći dan u cenovniku video da se pojavio Asus 3870 reših da izmenim porudžbinu sledeći dan.Nešto malo posle 9 (znači početak radnog vremena) nazvao sam Eurolink i pitao da li mogu izvršiti izmenu moje porudžbine, na šta mi je prijatna devojka rekla da nema problema.Kada sam rekao da želim Asus 3870, rečeno mi je da ih na stanju nema i da stižu u toku iduće nedelje, što naravno nije problem s' obzirom da znamo kakva je kod nas trenutno pomama za HD3xxx i 8800GT karticama.E, ali sada nastaje uzrok sveg ovog mog pisanija - ponuđena mi je Gigabyte HD3870 kartica koje trenutno IMA na lageru (doduše još samo jedan primerak, ali to se mene ne tiče) i ako želim nju, ona će mi biti poslata (ne živim u Beogradu) u toku dana.Ja naravno sav srećan & zadovoljan rekoh da može, izdiktirah neophodne kontakt telefone i padoh u trans od sreće.Danas sam nazvao samo da proverim da li je poslata, a ako nije, kada otprilike mogu očekivati karticu.Ljubazna devojka mi reče da sačekam da proveri.Nakon nekih 7-8 minuta čekanja rekla je da kartica najverovatnije jeste poslata (na moju veliku sreću), ali da će me ona nazvati za desetak minuta da potvrdi.Naravno, ni nakon skoro 2 sata poziva nije bilo.Sad sam već odlučio da ću dosađivati dok ne saznam šta se dešava (moram ipak malo da objasnim: strašno sam nestrpljiv kod kupovina, tako da je ovo više kritika nego neka velika pokuda).Ovoga puta javio se jedan momak (benchmarkovac? Omnik? Bacid?) proverio i rekao da kartica nije poslata pošto je NIJE bilo na lageru.WTF?!
Naravno, odmah sam mu rekao da mi je juče prilikom narudžbine rečeno (bolje reći ponuđeno) da kartice ima na lageru i da će mi u toku dana biti poslata, na šta sam dobio čudan odgovor: "Sigurno u servisu nije prošla test pa je vraćena".WTF?!

Da rezimiram: svega ovoga ne bi bilo da mi nije ponuđena kartica koje IMA na lageru.Da mi je samo ostavljena opcija da čekam, ja bih bio zadovoljan, drugo nisam ni očekivao.
Nije ovo neki veliki minus, da se razumemo, ali ako je pomama za karticama i ako niste sigurni da li ih još uvek imate na lageru (mada bi u 9 ujutru 95% trebali da imate ako niste prodali prethodni dan) nemojte ih nuditi olako.
Ja sam iz principa narudžbinu otkazao, dok se situacija ne smiri.
:mad:
 
Danas sam se baš prijatno iznenadio, te prosto moram da pohvalim BCC.

Kada sam Gigabyte Radeon X1950Pro odneo na reklamaciju kod njih, rekoše mi da bi kartica kod distributera (Comtrade) mogla da se zadrži između 20 i 30 dana pre nego što mi ponude novu. Budući da je to bitno duže nego što sam očekivao, hteo sam da uzmem neku najjeftiniju karticu koju imaju u radnji, kako bih mogao da koristim računar u međuvremenu. Na šta mi je čovek (pretpostavljam vlasnik radnje) doneo Gigabyte Radeon HD2400 Pro i rekao da ne treba ništa da platim, da će mi je dati na korišćenje dok ne dobijem novu, kao zamenu za onu neispravnu. Ovo je zaista gest za svaku pohvalu. :happy:
 
'Ajde da i ja podelim neka iskustva u vezi sa Eurolink-om. Drugar me zamoli da mu sklopim konfiguraciju. Ja to uradim telefonom u Eurolinku. On je to trebao preko racuna da plati i nikakvih problema nije bilo. Sve ima na stanju. E, uplati on njima novac u cetvrtak i odnese profakturu. Kazu mu nesto u fazonu, guzva je ne mozemo da stignemo do kraja nedelje. U ponedeljak ce biti gotova. On ode u ponedeljak po komp. i kazu mu da su sve sklopili samo monitor nemaju trenutno i pomere ga za utorak. Utorak ga prebace za sredu. E, kad je u sredu konacno pukao i rekao da ne ide bez kompa, rekli su da je sve ok i da je komp. gotov. Tu je neki serviser ubacio pogresnu plocu, pa su ponovo sve raskopavali i sastavljali. Posle 2h dobije racunar konacno, donese kuci. Pokusa da upali - ne ide. Ok nije instaliran sistem, ali neverovatno da su mu prodali gotovu konfiguraciju, a da je nisu ni probali jel uopste radi. Umesto tv- karte greskom su mu ubacili 1Gb ram-a vise. Ali to mu dodje negde ista cena pa se nije bunio. Eto rastezali su ga nedelju dana jer im je uplatio novac pa im se nije zurilo.
 
U Bulevaru Kralja Aleksandra nalazi se "Phoenix". Mozda je neko cuo. Uzeo sam plocu, proc. itd kod njih jer je bilo povoljno i nista nije moralo da se ceka. Sve su nabavili u roku od par sati. Skoro mi umre 1GB Corsair na 800Mhz. Placena 7000 pre 6-7 meseci. Jeste da sam cekao 20-ak dana da nabave istu, pa kad nisu uspeli vratili su svih 7000din. iako bi ja pristao i na 3-4k.
 
U Bulevaru Kralja Aleksandra nalazi se "Phoenix". Mozda je neko cuo. Uzeo sam plocu, proc. itd kod njih jer je bilo povoljno i nista nije moralo da se ceka. Sve su nabavili u roku od par sati. Skoro mi umre 1GB Corsair na 800Mhz. Placena 7000 pre 6-7 meseci. Jeste da sam cekao 20-ak dana da nabave istu, pa kad nisu uspeli vratili su svih 7000din. iako bi ja pristao i na 3-4k.

Cuo sam za tu firmu :D drug je tamo kupio celu konfu i sad kad mu je otisla u ** otvorio je i video da su bile male izmene.Na papiru je pisalo da ima napajanje od 350w a u kucistu je bilo 300w , pa memorija je bila pqi itd. :D
 
Aj da dodam i ja nesto

1. Gigatron (cene u konfiguratoru veoma povoljne a kad pozoves onda ti kazu da to nema ili ima ali je poskupelo)

2. Pakom shop (jednom sam narucio komplet mis i tastatura, zvali su me i rekli da nema i da ce mi poslati skuplji komplet po istoj ceni - poslase mi ....)
 
Juce stize Novogodisnja cestitka kad tamo Veritas cestita svojim kupcima NG....:)
Danas stize informacija takodje od Veritas-a: Stgla je HD 3870 da li hocete da dodjete sutra da je montiramo.......:)
Ne menjam firmu....:wave:
 
Upravo se vratih iz Pakom shopa u NS-u.
Ortak kupio u istoimenoj radnju neki Asus 8600GTS i nije dobio 6-pinski PCIx naponski konv. kabl.
Pošto mu nisu hteli dati taj kabl, odem ja danas, da vidimo ko kosi a ko vodu nosi:-devil-:
Nakon pola sata objašnjavanja nekom bilu, šta mi treba i nakon mog pitanja jel može da dovede nekoga ko se bar malo konta u računare...deformisala mu se faca od gneva:D
Uskače neki drugi lik, pošto je video da sam uporan, kaže da sačekam i iz magacina dofura kablić:-devil-:

:d Samo ostro! :smoke::type:
Kod njih sam kupio jednom i nikad vise.
 
I ja da se pozalim na web stranu gigatrona, ne znam zasto ali navlace ljude stavljajuci nize cijene od onih koje dobijem kada ih nazovem. Iz principa sam obrisao stranicu iz bookmarks-a :) :)
 
uh

To stvarno mrzim..kad pise jedna cena, a onda odes tamo (ili pozoves) i naravno cena bude visha. Postoji nekoliko firmi u Beogradu cije ponude i sajtove (i adresu) zaobilazim vec po inerciji vec godinama zbog tog razloga. Gigatron obicno ima tacne cene, zar su i oni poceli da muljaju? Istina, kod njih sam bas pre 2 nedelje naisao na pogresne cene, ali to je bilo onih dana kad je evro iznenada poskocio, pa je bilo valjda OK da dodje do korekcija ( manjih od 5 %).
 
Jurio sam po Beogradu usb TV kartu Hauppauge HVR 900. Ima je kao po nekim neazuriranim cenovnicima na Netu, ali je zapravo nigde nema. U Kimtecu (uvoznik) kazu da ne znaju hoce li jos uvoziti jer su slabo isle zbog cena. Ova koju sam ja trazio kostala je 90 i neki evro, a koliko sam shvatio citajuci po nasim sajtovima, daljinski i breakout kablic ne idu u kompletu, vec se moraju kupovati naknadno.
Pojurim po hrvatskim sajtovima, nadjem u nekoj radnji u Zagrebu, okrenem broj - imaju, narucim i to mi skoro donese prijatelj koji zivi i radi na relaciji Bg - Zg. Za 64e sa sve daljinskim i breakout kablicem.
I sta reci. 30e razlike! Na robu koja kosta manje od 100e. I naravno da im slabo idu kad su nabili cene.
Ovde zive sve sami Miskovici koji nam otimaju pare. Svima im zelim samo jedno - konkurenciju.
 
Da li moze jedan savet ovde da dobijem

Naime kupio sam MSI 8800GT OC preko bencha...Ima garanciju i racun iz Pakom Nish....Od decka sa bencha(necu da imenujem) dobio sam neispravnu karticu tj radi u 2D modu i idle ali ne i u 3D modu(u 3d marku zakuca)...Misleci da je napajanje kupio sam Chieftec CFT iz Turbo serije i to modularno od 650W i naravno problemi isti...

ZNaci zaj*** me je samo tako...

E sad me zanima sledece...Da li ja to mogu odneti u NS na reklamaciju...Kartica nema fizickih ostecenja i ko nova je nema sprzenih delova i tako to...Da li ce je prihvatiti u Novom Sadu na reklamaciji ili sam osudjen na odlazak u Nish koji je preko 600km daleko...

Pomozite ako mozete stvarno sam ocajan....Puko sam u nekoliko dana 350e a nista nisam dobio...U smislu koji ce mi kvalitetno napajanje kad ne moze da radi 8800GT

Dakle Pakom Nish i Pakom NS kakve su mi sanse da makar podnesem na reklamaciju graficku pa kada god to odrade meni dobro...Cekacu sam da ne izgubim tolike pare...
 
Trebalo bi da je prihvate i u NS-u na servis.
U svakom slučaju, ako i treba da ide za Niš, city expres je tu ;)
 
ne mogu da verujem da ti je neko zavalio kartu koja ne radi a da ti to nije napomenuo. mislim da ce ti Pacom svakako izaci u susret, budi bez brige :)
 
Decko se izvinjavao i kaze da je radila kod njega ali pricao sam na benchu da cim sam je dobio ti isti problemi ko i sad...Znaci sad cu se preistpitati pre nego sto poletim i kupim preko bencha...I ja sam mogao nekog zeznuti i prodati mi falicnu kartu ali ja nisam takav...

Para nemam i to sam jedva izdvojio na ustrb dzeparca za Novaka...NAdam se da ce mi Pakom izaci u susret inacu ko da sam spalio sve te silne evre...

Hvala na ohrabrivanjima i nadam se da cu sutra dobro proci..Nadam se da rade subotom ici cu pre podne sto ranije... za svaki slucaj...
 
nemoj da se nerviras, bice sve ok :) znam kako to moze da iznervira coveka...
 
moja iskustva - Webhouse - keva nad kevama, po ljubaznosti, cenama i volji radnika da ti objasne stvari i pomognu, a bash su geek-ovi za to.

Gigatron B Brdo - takodje ljubazni, isto dobre cene, i daju popust kad je shef tu, ako si redovnija mushterija, a prodavci te znaju (govorim o dobrih 10%)
 
Gigatron sucks ... big time!

Otisao sam sinoc u Gigatron B.Brdo, kao da narucim racunar, u vrednosti nekih 1000 i kusur evra. Kako sam usao i pokusao da porazgovaram sa nekim bilo je:
-"Samo momenat" ... i ode.
-"Sacekaj samo sekund" ... i ode.
-"Vidi sa kolegom" ... i ode.

I tako posle nekih 15minuta ja vec krenuo da crvenim, i postajem nestrpljiv.
Odem kod neke devojke koja mi je delovala ok i pitam:
- "Jel mogu sa tobom da porazgovaram oko narucivanja konfiguracije i uslova placanja itd., posto sam pokusao par puta kod tvojih kolega i samo me prebacuju na nekog drugog"
Ona:
-"Jao, pa ja se ne razumem toliko, bolje sacekaj kolegu"

Ja vec na ivici .....
Dodje kolega, i kao sve se mi ispricamo, ali 8800gt tek posle nove godine. Ja ga pitam sta to znaci, jel to znaci 25. januar ili 5. januar. A on kaze "pa to niko ne moze da ti garantuje". Onda mi predlozi novi 8800GTS, ja rekao da nemam pare a i realno se jos uvek ne isplati uzimati ga. On sad mi isprica svoju teoriju o koliko 8800gts kida 8800gt, ja kazem "Ok, ali nemam pare i ne treba mi ta karta"
Onda on: "Pa onda uzmi 3870"
Ja: "Necu."

I krenem ja vec polako da izlazim, pritom sam odlepio skroz, jos malo mi fali za ******.
I sad taj isti me na vratima startuje i kaze:
"Evo ovako cemo ... idi kod onog kolege (i pokaze mi) i vidi koliki popust moze da ti da za 8800GTS, posto uz tu tvoju konfiguraciju mozes da dobijes odlican popust."
Ja odem i ispricam sta mi ovaj rekao, i sednem tu kod njega, a on kao nesto racuna, klikce, pomera misha zamisljeno, i posle 7-8min (kunem se da je toliko proslo) mi kaze:
-"Ma kakav popust, nista te ne razumem, ko ti je to rekao"
Ja:
-"Cekaj bre, jel vi mene ovde zajebavate ili sta ... dosao sam da kupim komp, da potrosim pare, ovaj tamo mi prica o nekom popustu, ti se pravis lud ... ma daaaj bre kakva ste vi firma ... jezivo."

I izadjem napolje. I jos kao mentol odem u njihovu radnju na vracaru, kao mozda su normalniji tamo, i vec na vratima mi lik govori nista pre 15og januara. Njemu nisam mogao rec da kazem, samo se okrenem i odem. I resim da nikad vise ne udjem tamo, pa makar bili jedini na planeti.

Danas odem u EUROLINK, vodjen preporukama sa ovog foruma. Zavrsim sve za 10 minuta, i u fazonu su "ma ako nema stvoricemo ti pre nove godine" izadje me nesto malo skuplje, ali sve jedno, ne moze da se porede po poslovanju.
Eurolink - sve moze, sve lagano, izadjes srecan. (za koji evro vise)
Gigatron - KATASTROFA, gore nego pijaca, neljubazni i samo prebacuju posao na drugoga ... bash DNO , i dublje ...
 
@Markoyu011

A što si uopše sebi dopustio da se iznerviraš za takvu sitnicu? :d Prvo, osnovno i jedino, NISI trebao da tolerišeš bezobrazluk prodavaca i da stojiš ko ovca u radnji ČAK 15-20min. To je nepoštovanje klijenta, i da su ne znam u kolikoj gužvi, ako već nisu u stanju da te usluže, red bi bio da ti barem kažu da dođeš kasnije... I meni je potpuno neshvatljivo da je neko u stanju da toleriše takvo ponašanje. Ne žele tvoj novac, OK... okreneš se i doviđenja... nema šta dalje da se raspravlja...
A tek mi nije jasan razlog zbog kojeg si rešio da odeš opet kod njih, samo u drugu radnju! :smash:
 
Ja za WebHouse mogu reci da su ne ljubazni i drski.Pre jedno mesec-dva bio sam u BG kupovao procesor i odlucim da uzmem novo napajanje i zovem oko 12h i pitam jel imate to napajanje,koja je cena ... Oni imamo,ta cena bice danas posle 15h u nasoj prodavnici u Sarajevskoj.Ja reko odlicno vidimo se kasnije.Dolazim oko 15 i 45 sa caletom (posto ide na firmu) reko danas smo se culi dosao sam da platim i preuzmem napajanje Chifetec 750W.Radnik meni drsko,nismo se mi danas culi,trebali ste to da rezervisete a nama magacin radi do 16h.E sad da je to neka firma i da su profesionali oni bi to napajanje nabavili jer jos nije proslo 16h.I na kraju radnik je stao u stav kao da hoce da se svadja :d i okrenem se i odem.A sa eurolinkom uvek odlicna iskustva.U subotu sam kupovao Corsair 620W u TC Piramidi i coveku nije radila kasa i sami su nazvali u ponedeljak da podsete i potvrde adresu firme na koju ce da posalju racun.Uvek ljubazni,nasmejani kao u Imtelu.Od sada samo kod njih:)
 
...Danas odem u EUROLINK, vodjen preporukama sa ovog foruma. Zavrsim sve za 10 minuta, i u fazonu su "ma ako nema stvoricemo ti pre nove godine" izadje me nesto malo skuplje, ali sve jedno, ne moze da se porede po poslovanju...

Nemoj pogrešno da me shvatiš, na tvojoj sam strani jer sam imao još gora iskustva sa tom "firmom" ali nije "gigin šop" problem već ti:
1) Ajde nisi znao ali mogao si da pročitaš na forumu!
2) nije EL skuplji jer kod njih nema magle i promaje u cenovniku, ono što ima - ima i ta je cena, ono što nema ne stavljaju u cenovnik po nekim extra povoljnim da ne kažem nerealnim cenama.
Ljudi su normalni i shvataju da je to anti-reklama, možeš sa njima sve da se dogovoriš, poštuju te, prodavci su ljubazni, možeš da naručiš sve šta oćeš sa sajta bez da ikoga zoveš...
Ja ti ovo pričam kao zadovoljni kupac, nemam nikakvu korist što ih hvalim a kada već hvalim mogu to isto da učinim i za Imtel i DESK.
 
@SuperStarr

Cinjenica je da sam se ja zaleteo, prvenstveno zbog cene, jer sam za tu razliku novca koja ustvari i ne postoji, mogao da kupim jos recimo 2Gb rama, nebitno. A to sto kazes "da su nerealno niske cene, i to bas za hardver koji oni nemaju" je istina.
Nego jednostavno, vaspitan sam da su takve stvari koje oni rade mnogo loshe. A u isto vreme sam vremenom postao alergican na iste.Imam ultra visok prag tolerancije ali kad se ta granica predje ... moje postenje i kultura se jednostavno ugase (kao na dugme - samo KLIK - off) i onda ujedam za glavu.

Ok, siguran sam da, poucen iskustvom, vise nikada necu uci u gigatron, ali ako budem prolazio pored, necu se ustrucavati da uriniram po izlogu ili nesto gore ... cisto da istrosim negativne energije koju sam akumulirao ulaskom u taj shop.

Nisam hteo da hvalim previse EL, prvi put sam otisao tamo juce, i stvarno je sve na mnogo kulturnijem i profesionalnijem nivou od gorepomenutih. Narucio konfu, dogovorili smo se da sve stigne pre Nove Godine, sto mi je u principu i najvise bitno. Pa ako sve bude kako treba, vraticu se ovde da pohvalim i to.

Kao sto si i sam rekao, i ti si prolazio loshe u nekim radnjama. Za sve postoji prvi put, i poslednji. ;)

pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno