Šta je novo?

iriver T30 nedoumice

horror

Slavan
Učlanjen(a)
26.03.2007
Poruke
490
Poena
345
Ovako, kao defintivno sam odlucio da uzmem ovaj plejer jer je na nekoj akciji i sve je to super ali postoje neke stvari koje mi i dalje nisu jasne u vezi T30 a rekao bih da su odlucujuce za kupovinu.
Pokusacu sto jasnije da izlozim svoje pitanje jer sam se na netu nacitao svakakvih gluposti i vise nemam pojma sta je tacno.
Dakle, da li je moguce sortirati muziku u njega po sistemu foldera i tako je pretrazivati? Znaci odvojeni folderi, svaki je jedan album, nadjem folder (album) i pustim ga? Ne zanimaju me nikakve plejliste i slicno.
Druga stvar, da li pesme pusta redom kako su sortirane na albumu (u folderu) ili nekim svojim redosledom ili redosledom kojim su upload-ovane na plejer? Sve pesme su mi uvek tagovane i imaju nazive "broj pesme-naziv pesme.mp3"
Molim vas, razjasnite mi ovo, pitanja mozda zvuce retardirano ali, kao sto rekoh, na netu ima svakakvih informacija a nekad je tesko dobiti one najjednostavnije.
Hvala.
 
odgovori:
pod 1)------moze
pod 2)------da.pesme pusta po redu kako su u folderu koji si ubacio
p.s. koja je ta cena na popustu? ja sam ga nabavio od preko :)
 
Hvala ti puno na odgovoru, bas mi je znacilo da se javi bas neko ko ima upravo taj plejer.
Na popustu je model od 1GB za nekih 75€.
Da li si zadovoljan njime?
 
Poslednja izmena:
Na popustu je model od 1GB za nekih 75€.
Da li si zadovoljan njime?[/QUOTE]



prezadovoljan......naravno pozeljno je da nabavis punjive baterije(kao i za svaki drugi:d )
 
Poslednja izmena:
Za te pare je vidjen iRiver T30 u Tehnomarketu jos pre mesec-dva dana...Mozda je i tada bio popust ( ili kako se sad moderno kaze akcija ;) )
 
Poslednja izmena:
Mislim da je tada bio model T20, mozda i gresim.
Ja sam danas uzeo ovaj pa cu sada malo da ga procackam da vidim kakav je.
Ako jos neko ima nameru da ga kupi neka pozuri, ostalo je jos par komada i to samo u Ustanickoj.
 
A kakav je kvalitet zvuka t30 u poredjenju sa Sony NW-E003V ili Sony NW-E00V posto nisam siguran u cemu je razlika izmedju ovih sony playera? Koliko vidim oba sony mp3 playera imaju fm dok iriver t30 nema.
 
Te plejere nisam slusao tako da nemam poma, uglavnom iriver-ov srs mi je skroz super.
Sto se tice FM-a meni je vise plus sto ga nema jer nece svakakvi likovi da mi traze plejer da slusaju budalastine:d a meni apsolutno ne treba radio
 
Poslednja izmena:
Pardon drugi sony je NW-005V.
 
Ja imam NW-E002F on je 512mb i zvuk sa malo boljim sluskama je perfekcija...Iriver ne znam kakav je ali kontam da im je kvalitet priblizan jer su takve i ocene na stranim sajtovima
 
Razocaran sa Iriver T10 serijom, koja daje bezobrazno tih zvuk na slusalicama za te pare.
Kupljen-razocaran-prodat u rekordnom roku :D

A dopadaju mi se ove Mobiblu varijante, ako je neko uzeo neka baci neki review iz prve ruke.
 
Niko se jos nije zalio da je zvuk tih - da je "ravniji" zvuk od IFP-ovog - to su se zalili vec...
 
Otkucah u google "t10 sound problem" i nadjoh odma gomilu zalbi, a posto sam ga i licno slusao govorim iz iskustva.

"The sound at half way up(20) is hardly loud enough to hear even in the quietest of environments and even at full volume it is not very loud at all."

http://www.misticriver.net/archive/index.php/t-28597.html

Izvolte !

A najvise nervira to, sto vise cujes nase "tihe" motore autobusa i ostalih DZIESPI (citaj GSP) prevoznih sredstava nego same pesme sa player-a.
 
Ako imash problema sa jacinom zvuka pri "flat" EQ, onada imash ili veoma neefikasne slushlice i/ili veoma ostecen sluh :S:

Ako ti se to deshava sa primenjenim EQ-om ili WOW-om, probaj da zamenish firmware (ili iskljucish EQ).

Poz:wave:
 
Meni na T30 sa ukljucenim srs-om na 28-29 jacini se sasvim dobro cuje u autobusu, tako da kapiram da do 40 necu ni ici cesto
 
Nazad
Vrh Dno