Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zamolio bih nekoga ako ima kontakt od allgames da mi posalje na PP
 
  • Like
Reagovanja: gec
Ott navigator sam od sebe poslednjih par dana zumira gornju levu četvrtinu ekrana i koju god razmeru slike odaberem (16:9, wide itd), opet se ništa ne menja. Jel imao neko takav problem? Probao sam par servera i opet isto..
meni se to dogodilo u tivimate na jednom kanalu,zaustavio sam ga, otišao sam na drugi kanal u full screen pa se vratio u full screen modu na taj prvi i onda je bilo ok
 
Koristim na ipad-u app cloud stream iptv,imam m3u link,ali na kraju linka ima m3u_plus ,kad ubacim tako link ova app nece da ucita listu,kad obrisem _plus i ostavim samo m3u aplikacija ucita listu.U cemu je problem?
 
Da li neko moze da mi napise. Moze i u PM . Imam android tv box, i hteo bi da gledam iptv , od najbitnijih mi je da ima sportklub. Koju aplikaciju? koje liste ( placene), da je pripejd tj da mogu da uplatim npr mesec dana kad sam u srbiji da gledam normalno, pa onda kad nisam da ne placam. Imao sam eon ali tu moram placati i kad nisam u srbiji, a ne budem i po 6 meseci, pa placam bez veze.
 
Da li neko moze da mi napise. Moze i u PM . Imam android tv box, i hteo bi da gledam iptv , od najbitnijih mi je da ima sportklub. Koju aplikaciju? koje liste ( placene), da je pripejd tj da mogu da uplatim npr mesec dana kad sam u srbiji da gledam normalno, pa onda kad nisam da ne placam. Imao sam eon ali tu moram placati i kad nisam u srbiji, a ne budem i po 6 meseci, pa placam bez veze.
Koliko znam postoji Eon pripejd paket.
 
Imao sam eon ali tu moram placati i kad nisam u srbiji

Pa imaš "Eon van mreže" / "Eon OTT" u prepaid varijanti. Imaš Light, Full, Premium i kao prepaid i postpaid pa biraš plus imaš i ove "mini pakete" Sport, Porodični bla bla koji su isključivo prepaid.

Kod:
https://sr.eon.tv/paketi/eon-tv-paketi/

To je naravno namenjeno za korišćenje u Srbiji (, Hrvatskoj, Bugarskoj... državi na koju se vodi nalog) a ne po inostranstvu
 
To je zvanicno?

edit, kad god kliknem na paket izbaci mi postpaid, tj ugovor na 24meseca. kako da narucim pripejd?
 
Na tom linku ideš na "Naruči" (dakle ne "Naruči na SBB mreži" jer to te vodi na klasične kablovske pakete) pa te pita hoćeš / nećeš Eon box (pošto se uz prepaid varijante paketa box ne dobija na korišćenje već se kupuje za 6500 din... ko hoće box naravno ko neće ne mora ima 1 SmartTV app slot + 1/3 ne-smart stream-a) i onda je sledeći korak izbor 24 meseca UO ili bez UO / prepaid. Posle toga unosiš adresu i ostalo i kreiraš nalog za MojEon / MojSBB portal.
Screenshot_2022-02-11-00-13-22-859_com.android.chrome.jpg


Naravno za prepaid nema tih X meseci po 50% cena.
 
Poslednja izmena:
Koristi li neko Televizo player?
Vidim da imaju sajt, XDA , Reddit i 4PDA temu

Kakav je u poređenju sa TiviMate i OTT Navigator plejerima?
 
Koristi li neko Televizo player?
Vidim da imaju sajt, XDA , Reddit i 4PDA temu

Kakav je u poređenju sa TiviMate i OTT Navigator plejerima?
Pa, dosta se razlikuje, gotovo i da nije za upoređivanje. Kao IPTV plejer za mobilni telefon je bog! Da više nikad ne instaliraš takozvanu 'IPTV' aplikaciju sa Play Store.

Doduše, podržava samo M3U liste, nema funkcije snimanja, podsetnika, mapiranja ručno EPG itd. Ako dodaš svoju lokalnu .m3u listu (što ja praktikujem) update ne radi, nego moraš ručno da radiš "Replace" da izmene iz .m3u se pojave i u aplikaciji. Ima tako nekih sitnih mana.

Ima čak i Chromecast što zvuči fenomealno al' prc, ne radi, bar kod mene, na EON Box-u. Pa ako još neko koristi neka kaže jel probao Cast. Interfejs je super, više režima prikaza ima, PiP mode naravno ima, preko sistemskog PiP iz Androida. Jedna od najboljih stvari je laka pretraga programa, ako praviš EPG sa "LIVE" oznakama samo ubaciš na primer iz Google tastature "LIVE" template i izlista sve brzo. Imaš u spojleru.

Ja i na tabletu i na telefonu imam TiviMate ali ako ti baš brzo treba jednostavna i stabilna IPTV app, optimizovana za touchscreen, ja ne znam za bolji plejer.

Screenshot_20220214-173803_Televizo.jpgScreenshot_20220214-173808_Televizo.jpgScreenshot_20220214-173832_Televizo.jpgScreenshot_20220214-180050_Televizo.jpg

*Ako su ovi screenshot-ovi previše "osetljivi" za forum slobodno mod neka obriše post, ovo je samo moje iskustvo i viđenje aplikacije, mislim da sam našem članu @Stock dao više nego adekvatan prikaz aplikacije kako otprilike to može da izgleda kad je sve ovako upakovano.
 
Ima li neko da preporuči listu sa Alija, ili neku drugu povoljniju, a da ima izbor sportskih kanala u 4K rezoluciji. Koristim jednu listu već skoro godinu dana, radi odlično, ali je max FullHD, čak i za kanale za koje piše da su 4K. Mislim pre svega na BeinSport, ili neki drugi koji će prenositi SP u Kataru. Može i u PP.
 
Ne znam da ijedan kinez ima 4k sportske. Tj napisu oni da je 4k, ali ni jedan nije.
 
Ja još ne videh BeINSport kanale u 4K rezoluciji...
1920x1080 na 50 FPS najviše.
 
Ja imam nekog kineza crystalott.org, sinoc tokom lige sampiona sve zivo secka.
 
Ima li neko da preporuči listu sa Alija, ili neku drugu povoljniju, a da ima izbor sportskih kanala u 4K rezoluciji. Koristim jednu listu već skoro godinu dana, radi odlično, ali je max FullHD, čak i za kanale za koje piše da su 4K. Mislim pre svega na BeinSport, ili neki drugi koji će prenositi SP u Kataru. Može i u PP.
teško ćeš to naći, mislim da je i nemoguće za sada, što se ostalih lista tiče(nažalost skupljih) znam da dmtn/vipmax ima bein 4k ako možeš provariti onaj arapski jezik,ja ne mogu,preiritantan je jer se frajer k tome ne gasi cijelu tekmu,4k ima i onaj vs sport ili via sport tako nešto u švedsko/finsko/norveško/danskoj varijanti ali sumnjam da će oni prenositi sp,te kanale ima čini mi se i nordic, sa eng. komentatorima ima jedino now sport iz hongkonga ali audio je engleski,oni su koliko se sjećam prenosili ep, da li će i sp ko zna,taj kanal isto ima u dmtn listi...
 
Imam neku mac za nordic, ali 90% vremena ne radi, valjda jednokonekcijska ili sta drugo može biti?
 
Ja još ne videh BeINSport kanale u 4K rezoluciji...
1920x1080 na 50 FPS najviše.
Arapski se uči vidim. :ROFLMAO: Sve što znam je da Vip Max ima neki "BeIN 4K". Idu neki snimci fudbala a po imenu ne bi se reklo da je sportski kanal, jer jelte nije "BeIN Sports". Ni ja do sada nisam imao prilike da vidim te BeIN-ove u 4K, zar baš svaki ima i 4K verziju? :) Imaju svega 30+ kanala.. :ROFLMAO:

Imam neku mac za nordic, ali 90% vremena ne radi, valjda jednokonekcijska ili sta drugo može biti?
Menja joj se Password, uradi Update, ručno. I poželjno je da isključiš automatski update, jer ti kad otvoriš TiviMate (pretpostavljam TiviMate) on automatski radi update koji traje dobrih 10-15 sekundi, a ako ti otvoriš neki kanal sa Nordica pre nego TiviMate završi update, ti otvaraš još uvek ne-update-ovanu listu, pa samim time ne radi.

Imam isti problem, s' tim što nekad joj se Password ne menja danima, nekad nedeljama a nekad 15 puta moram update da radim za 1 dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno