Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svi radi. Drago mi je da su tehničari brzo reagovali i sredili problematične kanale.
 
Imam ja drugara da preporucim, preko 9000 kanala, 40.000 filmova, 120e godisnje i naravno moguc je 24h test, ako je neko zainteresovan moze slobodno u inbox da pise
 
Узгред, ТВВИЕТ убацио видео клуб. Свакодневно се додаје све више филмова, ускоро и серије стижу.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Imam ja drugara da preporucim, preko 9000 kanala, 40.000 filmova, 120e godisnje i naravno moguc je 24h test, ako je neko zainteresovan moze slobodno u inbox da pise

Ja reko, što je jeftino. Kad ono ne videh nulu posle 12.
 
Po meni nema bolje od red devil iptv.Pogotovo sto se tice sporta.Da ne bi ispalo kao da je reklama kod mene u inbox ko zeli kontakt.
 
ovog odlozenog/ukinutog :D
 
Ајмо првих пет који ми се јаве, добијају по две мак адресе и север. Листе су проверене и раде. Мислим да све имају наше канале. Могу се гледати преко андроида са апликацијом Stb emu или у windows СФ вип плејеру.


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
Ајмо првих пет који ми се јаве, добијају по две мак адресе и север. Листе су проверене и раде. Мислим да све имају наше канале. Могу се гледати преко андроида са апликацијом Stb emu или у windows СФ вип плејеру.


Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
Javljam se za jednu listu.
 
И теби оде. Поделио 20 листа. Биће ових дана још. Само да нађем времена.
Него да није @salacue, не би било ни овога. Листе су вам дате са датумима. Ако се не могу тренутно отворити, још их је неко пронашао и гледа је. Немојте их брисати. Свака листа има једну конекцију, дакле само једна особа може гледати.

Послато са Mi A2 Lite уз помоћ Тапатока
 
A sta ima zanimljivo od sporta na tim kanalima koje nudis?
 
Ima li neko problema sa Gotitom? Uopšte nije gledljivo, nonstop buffer na svim kanalima. Nešto do mene?
 
Isto ali je sasvim moguce da je problem do Supernova interneta.
Koji ti koristis?
 
Isto ali je sasvim moguce da je problem do Supernova interneta.
Koji ti koristis?
Nije do neta. I na vdsl mts-u isto gotit bas bufferuje. Ovako nemam nikakvih problema sa netom.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Kod mene sve ok. SBB net.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ja sam na mts-u. Davi baš, restart modema nije pomogao. Inače dave i igrice na android telefonu, a kad pokrenem fast.com u početku daje jedva 4-5 mbit, pa posle par sekundi tek podigne brzinu. Mislio sam da je do wifija, ali ni to nije rešilo problem.
 
Ma raspada im se mreza, brat na VDSL 70/7 ne moze ni 5/7 da istera ovih dana, radili smo bas speedtest juce

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Meni je speedtest u fulu
(optika), ali surf spor, dugo otvara stranicu.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Speedtest radite do kog servera?
Kad radite do servera provajdera onda se pokaže ima li zagušenje u njihovoj infrastrukturi, a do nekog servera u tipa nemačkoj onda se vidi zagušenje linka ka svetu...
 
Speedtest nije merodavan u ovakvim situacijama, Supernova je trenutno u banani i neće biti bolje dok je vanredno stanje.
 
Ајмо чувени ГОТИТ (world-iptv) за 10-20 најбржих. Сви по пет различитих мак адреса добијају. Немам листе. Наравно на ПП.

Узгред, питање за кориснике готита: 12038 канала у листи има или више?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
računajući sve filmske, serijske i 24/7 ukupno 24500
 
Мислио сам само на канале. Преко тога су серије и филмови (VOD).
На ово мислим
fefc58cf7bc34bc76d80139c2635a117.jpg
 
Poslednja izmena:
11795 kod mene u listi
 
Evo kod mene, ispade kod svakog drugačije.
b6851a717728b2ba9abd94a0e2bacef4.jpg
 
Kod mene je 12000 ali kad hocu da je apdejtujem listu vrti beskonacno ne moze nista da skine, ali zato tv vodic hoce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno