Šta je novo?

IPTV iskustva (FAQ i pravila u prvom postu)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
DuplexIPTV nova app za LG WebOS, sasvim solidna i brzo radi
Solidan interfejs, šteta što ne podržava titlove za vod kao i promenu kanala na p+-.
Konačno vidim da su vratili titlove u smartiptv za lg, još postere za filmove i serije i to bi bilo to...
 
Poslednja izmena:
Lozimo te jer si nestrpljiv i vec su ti odgovorili ljudi a uz to i 10ak postova iznad pise da zbog praznika rade sporije.

Sedi i cekaj da Kinez dodje do tvoje poruke i procita je, cekas tek par sati, to moze da potraje i 24h.

Stiglo je pre pola sata. I dalje sam na poslu pa sam probao da pustim kroz VLC player. I svaki kanal je radio... hah. Pa ovo je sjano ako potraje. Tri meseca za 10 $.
Da li je realno.
Procitacu postove i iznad i ispod, samo da se nadje malo vemena. Ipak sam ja ćale u godinama.
Ne znam da li je to mozda vec negde postavljeno - ali trebalo bi da postoji jedan pin-ovan post na prvoj strani sa uputstvom kako sta uraditi (ne mogu da obecam da cu ja napraviti kada stignem. lolz)
Citamo se dalje.
Vel poz!
 
Preporučite mi nekakav jednostavan box koji može da se prikluči na tv koji bi služio maltene samo za iptv. Gledala bi starija žena koja barata samo sa par dugmića daljinskog upravljača pa mi ne treba ništa fensi, komplikovano ni naravno skupo. Nešto što može kod nas da se kupi, da ne naračujem sa Alija, dok to stigne, žena će izludeti. :)
 
Mag boxovi su pravljeni za IPTV. Sa njima ima najmanje problema i najjednostavniji su za korišćenje. Trebalo bi da ih ima makar na KP ako nema u prodavnicama.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Koristi li neko listu koja ima USA PPV NBA kanale? Mislim na stabilnu listu, ne neku na kojoj ti kanali rade 10-20 dana pa nestanu. Koristio sam jednu, za koji dan ce godina, i sve sam imao. Medjutim, pre nekih nedelju dana sam izgubio PPV. Dobio sam drugu listu ali bez NBA. Za sada gledam preko Kodi ali sve je brze preko box-a.
 
Ja koristim Beast i gledam nba svako drugo veče radi odlično i imaju svi mečevi skoro.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Stiglo je pre pola sata. I dalje sam na poslu pa sam probao da pustim kroz VLC player. I svaki kanal je radio... hah. Pa ovo je sjano ako potraje. Tri meseca za 10 $.
Da li je realno.
Procitacu postove i iznad i ispod, samo da se nadje malo vemena. Ipak sam ja ćale u godinama.
Ne znam da li je to mozda vec negde postavljeno - ali trebalo bi da postoji jedan pin-ovan post na prvoj strani sa uputstvom kako sta uraditi (ne mogu da obecam da cu ja napraviti kada stignem. lolz)
Citamo se dalje.
Vel poz!

Jesi kupio u GOTiT-EverFast Store i to Pro World HD IPTV? Daju mi neke nemuste odgovore u vezi test liste, posto prva koju su mi poslali nije radila stabilno i nije imala vecinu nasih kanala (ni pod Srbijom, ni pod Madjarskom). Ako mi potrvrdis prodavnicu i "sve" nase kanale narucicu tromesecnu na rizik.
 
Jesi kupio u GOTiT-EverFast Store i to Pro World HD IPTV? Daju mi neke nemuste odgovore u vezi test liste, posto prva koju su mi poslali nije radila stabilno i nije imala vecinu nasih kanala (ni pod Srbijom, ni pod Madjarskom). Ako mi potrvrdis prodavnicu i "sve" nase kanale narucicu tromesecnu na rizik.
Pola tih odgovora je automatski reply, jos nisu poceli da rade kako treba.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
@milkobgd
Imaju svi nasi kanali rekao bih. Imaju i Arene i SK. S time sto su Arene SRB - iako pise da su HD u stvari SD. E sad CRO i SLO Arena Sport jeste u HD.
Ja test nisam ni uzimao, nego sam platio ovu od tri meseca za 10$. Sinoc sam i naisao na nekoliko stranih kanala koji nisu radili odmah, mada mogu to da podvedem i pod moj nestablini wifi.
 
Zasto da guglam? Pitao sam ovde konkretno sta me zanima. Mozda neko koristi listu sa PPV kanalima, pa ce da odgovori. Ako ne, nikom nista. ;)
Mislio sam googlaj beAst iptv nisam dobro napisao. Nadjes sajt i vidis sta je ili kao sto rece cekaj da ti neko odgovori.
 
Meni se čini da su iptv paketi sa Alija svi jedno te isto.
 
Jesi kupio u GOTiT-EverFast Store i to Pro World HD IPTV? Daju mi neke nemuste odgovore u vezi test liste, posto prva koju su mi poslali nije radila stabilno i nije imala vecinu nasih kanala (ni pod Srbijom, ni pod Madjarskom). Ako mi potrvrdis prodavnicu i "sve" nase kanale narucicu tromesecnu na rizik.
Pogledaj format liste. Mozda su ti dali obicnu m3u listu umesto m3u plus.
m3u plus se jedino redovno azurira za razliku od ostalih formata:
Kod:
http://xx-xx.net:8080/get.php?username=xxxx&password=xxxx&type=m3u_plus&output=ts
Samo promeni u type=m3u_plus i skini i dobices full listu.
 
Nece ti taj link

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Promjenio i ista lista se skine, mozda je do mene.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Mislio sam googlaj beAst iptv nisam dobro napisao. Nadjes sajt i vidis sta je ili kao sto rece cekaj da ti neko odgovori.

A, u redu. Sad' sam pogledao. I izgleda da imaju ali...150$ za godinu...jedino da poludim pa da im dam te pare. Trenutno koristim listu, danas tacno godinu dana, koju sam platio 14,4e. Slucajno sam upao u prodaju preprodavcima (reselerima), inace je cena oko 50e, i odlicna je podrska. Recimo, hakovali su im server i nije radilo nista 5. dana, lik mi je produzio za mesec dana. :) Azurira listu jednom nedeljno...ali kao sto rekoh, dobio sam novu listu na kojoj nema USA PPV. Dobro, mozda je i ovo preprodavac, al' to mi nije ni bitno jer je zaista korektan a skoro svi kanali su stabilni. Na kraju krajeva, i utakmice mogu da gledam preko Kodi ili nekog strima pa da castujem na tv jer mi se zaista ne daju neke velike pare samo zbog basketa.
 
Jesi kupio u GOTiT-EverFast Store i to Pro World HD IPTV? Daju mi neke nemuste odgovore u vezi test liste, posto prva koju su mi poslali nije radila stabilno i nije imala vecinu nasih kanala (ni pod Srbijom, ni pod Madjarskom). Ako mi potrvrdis prodavnicu i "sve" nase kanale narucicu tromesecnu na rizik.

Kod mene ima ExYu grupa u listi.
530b99aeb9a0e1229d1b3b0e2fe26c7f.jpg


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 
Јуче узео да претресем geniptv листу. Од 109.729 стримова обрисао сам фимове ( целих 88.872 ) и остало је 20.857 ТВ и радио канала ( радио можда пар стотина ).
Мислим, чему? Зар им није лакше да направе листе по жељи? Треба ми нпр. EX YU, USA/CND и наравно европски и то ми дај. Шта ће некоме са наших простора ТВ канали из Занзибара, Узбекистана, Индије... ???

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока

Pa moze. Ja sam vidjao svakakve geni liste, neke sa 4k, neke samo par zemalja, neke bez exyu ...
 
Pozdrav svima. Jel moguće ubaciti listu na lg smart tv ako imam od podataka mac adresu i url ? Probao sam preko mag convertera ali nije uspelo username i pasword sto tamo napise nece da pokrene listu, na androidu radi lista koristim sbt emu na android platformi
 
Probao sam tu aplikaciju nemogu da promenim mac adresu, da upisem onu koja meni treba...
 
Jel probao neko sa podgrupama?

Banalan primer napravim grupu sportski pa podgrupu domaci i podgrupu strani.

Ctrl+h u notepad 2 ili notepad ++ će ti otkriti mnoge mogucnosti (replace all). U prevodu, string za oznaku grupe ubaciš i prepraviš gde hoćeš i nazoveš grupu kako hoćeš..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Probao juce i danas kineze. Nisu za primarnni izvor ali su za pogledati nesto povremeno odlicni. Eto resenja kad se ode na odmor u inostranstvo a ima nesto bitno da se gleda(olimpijada recimo).
 
Sta preporucujes kao primarnu opciju?

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Pozdrav svima. Živim u inostranstvu i treba mi neki dbr iptv gdje je dobar kvalitet slike (hd, Fullhd i 4k bi bio pozeljan ako ima).
Imam Sony android tv.
Znači da ima arenu sport, sport klub i druge sve naše kanale Srpske, Crnogorske, Bosanske, Hrvatske i dr.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
A, u redu. Sad' sam pogledao. I izgleda da imaju ali...150$ za godinu...jedino da poludim pa da im dam te pare. Trenutno koristim listu, danas tacno godinu dana, koju sam platio 14,4e. Slucajno sam upao u prodaju preprodavcima (reselerima), inace je cena oko 50e, i odlicna je podrska. Recimo, hakovali su im server i nije radilo nista 5. dana, lik mi je produzio za mesec dana. :) Azurira listu jednom nedeljno...ali kao sto rekoh, dobio sam novu listu na kojoj nema USA PPV. Dobro, mozda je i ovo preprodavac, al' to mi nije ni bitno jer je zaista korektan a skoro svi kanali su stabilni. Na kraju krajeva, i utakmice mogu da gledam preko Kodi ili nekog strima pa da castujem na tv jer mi se zaista ne daju neke velike pare samo zbog basketa.
Pa šta si mislio da gledaš za dž ppv nba u fullhd 60fps?[emoji1787]
Jeste skupo ali 4 konekcije + mac. Podelio sa ortacima i izađe 40$/mesec.

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno