Šta je novo?

ipod 30gb video

raligno011

Slavan
Učlanjen(a)
20.01.2008
Poruke
201
Poena
320
Imam 30gb ipod video nov,..jako jako malo koriscen,problem je sto je u toku slusanja se gubio jedan kanal.Igrao sam se sa slusalicama,dzekom i slicno,..medjutim nista od toga nije problem,neko kolo je otislo na ploci ,tako kaze moj drugar.Da li neko ima slican problem,ili zna ko bi mogao da mi pomogne,nas apple zaboravite,..,smesni su,..njihov je jedini pravi servis da ga posalju nazad u ameriku ako je pod garancijom.Eventualno,ako neko ima pokvaren,izlupan,..svejedno,samo da je ploca cela,pa da mi "proda" da probamo da izmenimo.:wall:
 
Ja imam isti problem na mom videu(isto 30 gb).
Otvorio sam ga......i smorio sam se k'o zver.....
Mala pricha:
Cale ima servis mobilnih telefona. I trenutno najcesci kvar na mobilnim telefonima, osim softvera su flet kablovi(pljosnati kabl koji povezuje dva dela telefona).
Naime, kod telefona iz dva dela(preklop, slajd, svivel) pucaju flet kablovi iz svih mogucih razloga(od koriscenja, pada, nagnjecio si ga nezgodno.....itd....itd....itd...)
Na moje zaprepashcenje, ovi ludaci iz epla su povezivli plocu i dzek za slushke tim uzasnim flet kablom....koji je u mom slucaju naprso i zato chujem samo jedan kanal.
Meni se to desilo, tako shto sam koristio ozbiljnije slushalice, koje nemaju malu gumicu/plastiku iznad dzeka na slusalicama kakvu imaju original ipod slusalice.....kako mi je bio u dzepu, dok sam sedeo, nakrivio sam dzek od slushki, dovoljno da iskrivi dzek na ipodu, dovoljno da naprsne taj flet. krastavac...
E, taj problem se reshava, tako sto imash nekog ko ce ti iz amerike doneti taj flet sa dzekom, koji kosta nesto tipa od 7-20$ + isporuka, otvorish ipod, prosto, ali pazljivo istaknesh stari i utaknes novi........chini mi se da ne treba nista da se lemi i to je to...

Evo ti link, na ebay cisto da vidish kako to izgleda....
http://cgi.ebay.com/iPod-Video-Head...5|66:2|65:12|39:1|240:1308|301:1|293:1|294:50
 
Nazad
Vrh Dno