Šta je novo?

iPhone SE

Ja sam ga kupio neki dan i sa 4.5incha prelazim na 4incha.
Nema greške, veoma moćan mali telefon..
 
Da li neko mozda prodaje SE od 64GB? Izvinjavam se ako pitam nesto sto ne smem.
 
@IMac gomila njih na ms i kp

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Jbt, neverovatno koliko je malo interesovanje za ovaj fon, sudeći po našem forumu!?
Jel to zato što nije "za na astal" i što će ga džiberi brkati sa 5 i 5s?
Ništa ne kontam...

Komentar koji sam dobio kao odgovor na cenu od 80k dinara za telefon - "Nije skup kao 6S."
:D
 
Realno meni odgovara sigurno jer mi je S6 Samsung taman malo veći nego što mi treba, čekam da padne na neku normalnu cifru na nekih 380e za simfree nov, a mislim da mora na jesen
 
Ja sam isto presao sa S6, jako brzo se naviknes na velicinu. A o bateriji da ne govorim. Dan i po uz heavy use.
 
Premali je tel i ima stariju varijantu touch ID... Navika...

Pre bih rekao skladan nego premali, uostalom kako kome vise odgovara. Meni vise odgovara bas ovakva brzina touch ID, sasvim dovoljna. Stignem da pogledam notifikacije na ekranu, sto nije slucaj sa 6s, na njemu je prebrz za moj ukus.
 
Raise to wake da vidis notifikacije na iOS10? Savrseno za prebrzi touch id na 6S.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ja sam ugasio tu opciju na se...kad god hocu da se ogledam, umesto da se vidim u ekranu, upali se ekran -.-
 
ma ne volim te futrole, jednostavno sam navikao da se pogledam u ekranu, tako da sam iskljucio rise to wake
 
ja sam ugasio tu opciju na se...kad god hocu da se ogledam, umesto da se vidim u ekranu, upali se ekran -.-

Kazem za one kojima je prebrz touch id na 6S. A i prica je bila o provjeravanju notifikacija, ne ogledanju. Kad se ogledam upalim kameru. :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Evo i ja uzeo ovaj telefoncic, prvi utisci telefon jako brz i solidna kamera, baterija pun dan i malo vise, nego jurim sada masku neku sta preporucujete


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Drugari da li neko prodaje SE od 64gb ili moze da preporuci gde ga kupiti? Hvala.
PS. Ako bi navodjenje odgovora predstavljalo narusavanje pravila foruma i sl molim vas da mi napisete privatnu poruku.
 
Narucio spigen neo hybrid, hvala na preporukama


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Verovatno je pisano na temi, al ajd da pitam. Kakvo je trajanje baterije u odnosu na 6s?
 
mozda je vec neko pitao ali da li su iphone se sa telekoma zakljucani na mrezu?
 
Jel postoje kod nas skinovi sa SE, nesto barem slicno kao sto dbrand radi?
 
Najbolji case za se je Moshi armor iglaze definitivno.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na ovoj temi je dosta tiho, pa moram da pitam vlasnike SE koliko su zadovoljni jer sam ja blizu kupovine....
 
Vidim da je 16GB verzija oko 400 eura na oglasima..ima li sansi da padne na oko 350 eura do kraja god.?
 
Nazad
Vrh Dno