Šta je novo?

iPhone 7 / 7 Plus

Ja ne znam kako si mogao iz 3 posta to da zaključiš, ali svaka ti čast [emoji23]


iP7
 
Kad si ti postao Apple fanboy? Jednostavno zena hoce da gasi net i to je to. Svakako da treba imati mogucnost.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
Pa i ima mogućnost, samo što je putanja malo duža u odnosu na ono na šta je navikla.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Drugacije si pisao dok nisi presao na iP. Znamo se. :D
Azimuth, naravno da ima. Ovo je bio odgovor na ono da mora da bude na netu inace nema poente. Jednostavno zena nece da koristi i to je to.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Isti takav post imaš za gašenje neta u nekoj nekoj Galaxy temi. Znam da redovno godišnje jednom napišem ovakav post. Prosto me izludi takvo korišćenje.


iP7
 
E nisam uocio stvarno, nemoj da se uzbudjujes. :D
Ali tamo bar ugasis net za milisekundu, ovde moras da juris po podesavanjima.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Žena Ima preko 50god a i ne vidi bas najj, a ajfon 7 ima vas veliki ekran pa se te ikonice bas dobro vide. :D i ja ih ne vidim bas najj koji imam super vid a ne ona :D već je mijenjan ruter i nista. A i nekad oce da odmori od poruka pa ugasi net. Tako da to treba da postoji u Cc. Ali dobro neka malo vjezba ovako :)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
kako je svaki telefon predvidjen da stalno bude na mrezi, ako nije standard neogranicen mobilni internet?
 
c0ed23d3c447e6406a843894c0a7f9fe.jpg


Stigao mi je ovaj glass sa Alija juče, odličan je, preporučujem. Košta oko 5$


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Aj okači fotke kad ga staviš na telefon i ćoškove ako možeš u macro da slikaš.


iP7
 
Žena Ima preko 50god a i ne vidi bas najj, a ajfon 7 ima vas veliki ekran pa se te ikonice bas dobro vide. :D i ja ih ne vidim bas najj koji imam super vid a ne ona :D već je mijenjan ruter i nista. A i nekad oce da odmori od poruka pa ugasi net. Tako da to treba da postoji u Cc. Ali dobro neka malo vjezba ovako :)

Sent from my D6503 using Tapatalk

Ako nece da trosi net plus hoce da odmori od poruka neka pritisne airplane dugme, to instant gasi i net i sve...

Ali realno to za gasenje data mi nije jasno, pa nismo u 2009oj? Kupis mercedes od 50000 evra sa kliringom od 5cm i onda pitas gde je dugme za podizanje trapa jer hocu da ga vozim offroad.

I da, ja sam rekao da ajfon nije predvidjen da radi bez neta, moja greska - nijedan moderan smartfon nije. Ali ovo je tema za ajfon i covek pota za ajfon, no dobro...
 
ja opet kazem da unlimited mobile data nije standard

kada bude standard, imace smisla to sto vas nekoliko prica
 
@analiticar , još neki pancir :D i zastićen
 
Ako nece da trosi net plus hoce da odmori od poruka neka pritisne airplane dugme, to instant gasi i net i sve...

Ali realno to za gasenje data mi nije jasno, pa nismo u 2009oj? Kupis mercedes od 50000 evra sa kliringom od 5cm i onda pitas gde je dugme za podizanje trapa jer hocu da ga vozim offroad.

I da, ja sam rekao da ajfon nije predvidjen da radi bez neta, moja greska - nijedan moderan smartfon nije. Ali ovo je tema za ajfon i covek pota za ajfon, no dobro...
Airplane kazes? A sta ako zena mozda slucajno, cuda li, zeli da bude dostupna i da mozda pozove nekoga?

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
Šta sve može da se pročita ovde. Alo, žena hoće da ugasi net. Ko ste vi da joj menjate navike?
Drugo, pošto ste svi toliki punišići, što ne koristite sms i poziv preko operatera nego viber, WhatsApp i slično? Treće, iPhone je mobilni telefon i za osnovno funkcionisanje mu ne treba net. To što iPhone prevashodno gledate kroz njegovu vrednost u EUR je problem vašeg shvatanja stvari. I na kraju, lepo je čovek napisao da je ona DOBILA ip7.
 
ma sta se opterecujes sa glupostima

vec dvaput im kazem da unlimited mobile data nije standard i samim tim sve sto pricaju pada u vodu, ali i dalje nisam dobio nikakav odgovor na to

verovatno zato sto ne postoji i zato sto je to istina

kad mobile data bude svima neogranicen, onda ce imati smisla da ne moze lako da se gasi, a ja bih ga i tada gasio zbog baterije

kada neko kupi nesto, to postaje njegovo, imam pravo da kupim ipad i da ga koristim kao dasku za secenje, tako da ta poredjenja sa skupim kolima i ostale glupe primere batalite

ovde je u pitanju telefon cije funkcije se vrse bez interneta i samim tim nije potrebno da bude stalno ukljucen

ne znam uopste zasto se pridaje paznja ljudima koji se bave tudjim imovinskim stanjem i diskutuju o tome kako ce neko da trosi svoj novac
 
Poslednja izmena:
ma sta se opterecujes sa glupostima

vec dvaput im kazem da unlimited mobile data nije standard i samim tim sve sto pricaju pada u vodu, ali i dalje nisam dobio nikakav odgovor na to

verovatno zato sto ne postoji i zato sto je to istina

kad mobile data bude svima neogranicen, onda ce imati smisla da ne moze lako da se gasi, a ja bih ga i tada gasio zbog baterije

kada neko kupi nesto, to postaje njegovo, imam pravo da kupim ipad i da ga koristim kao dasku za secenje, tako da ta poredjenja sa skupim kolima i ostale glupe primere batalite

ovde je u pitanju telefon cije funkcije se vrse bez interneta i samim tim nije potrebno da bude stalno ukljucen

ne znam uopste zasto se pridaje paznja ljudima koji se bave tudjim imovinskim stanjem i diskutuju o tome kako ce neko da trosi svoj novac
Прочитајте пост сви поново и схватите да је ово срж свега што сте покушавали да објасните..

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Aj okači fotke kad ga staviš na telefon i ćoškove ako možeš u macro da slikaš.


iP7
Koristio sam i ja isti - problematičan je ako koristiš futrole koje malo prelaze preko prednjeg dela (pogotovo skuplje čvršće što na taj način štite i ekran od pada na ravnu površinu) jer onda odvajaju to od ekrana...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
3e5c8d78d417713e5309f9b6c2d98864.jpg

45d445b4a2bcc39d05d785986235b845.jpg
cb9f8d38a18e028d1ac7fd2246c8a982.jpg
c0891b78fbb53b5dade93935c2e1a690.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo mi se svidja. Cini mi se da si izvukao max da telefon bude komplet u zastiti i opet da izgleda estetski prihvatljivo...cak sta vise lepo. Kakvih sam se sve karabudzenja iphone-a nagledao...da ti se pripovraca. Pocev od onog stakla koje ide po pola santimetra od ovica, preko onih pozutelih silikona i kejsova sa rupama da se vidi jabuka, pa do totalnog kiceraja sa zlatnim delovima i bedzevima na masci i onih maskica sa usima i glavom miki mausa. Ne znam samo kakvoj glavi moze da padne na pamet da telefon od 600e koji je pri tome jedan od najlepsih na trzistu (voleli ga ili ne to je cinjenica) stavi u neki takav kejs. :)
 
cb9c6eb7b2cf3373498ca0fa68b76262.jpg


Ja zadovoljan [emoji1305]


iP7
 
Znaci 4 sata screen on ili tako nesto, nista mi ne znaci taj Usage i dalje, misterija je kako zapravo izbacuje te cifre :)
 
Evo ti koliko dobijem usage-a za 8 sati

IMG_0710.JPGIMG_0711.JPG

Pa izračunaj [emoji4]


iP7
 
Jedino kako se približno može izračunati sot jeste da baterija telefona izgura okruglo 24h.
Na svaka 24h se resetuje taj brojač, a 7 dana je nemoguće da izdrži baterija. Tako da eto, koga ne mrzi i ko hoće da se zanima, neka napuni bateriju, koristi je okruglo 24h (tj par minuta kraće) i onda izračuna sot tako što će svaku pojedinačnu aplikaciju sabirati.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nema osim ako je na 10.1.1 a ne verujem da nije odradio update :)
 
Pitam zato sto mu pokazuje jednu stranicu pre -79 gde su krugovi za signal. A koliko ja znam Jailbreak moze i na 10.2
 
Jedino kako se približno može izračunati sot jeste da baterija telefona izgura okruglo 24h.
Na svaka 24h se resetuje taj brojač, a 7 dana je nemoguće da izdrži baterija. Tako da eto, koga ne mrzi i ko hoće da se zanima, neka napuni bateriju, koristi je okruglo 24h (tj par minuta kraće) i onda izračuna sot tako što će svaku pojedinačnu aplikaciju sabirati.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Otprilike je 25-30 minuta usage. Ovde nisam slusao muziku, tako da nisam imao ni nabijanja, mislim nema sta da izmisljam. Nekih ~6 sati ekrana. Poslednjih 10% mi jako dugo trajalo, low power mod nisam palio, mada ja ne vidim nikakvu usporenost kada ga upalim.

Imas jailbreak ili?
Pitam zato sto mu pokazuje jednu stranicu pre -79 gde su krugovi za signal. A koliko ja znam Jailbreak moze i na 10.2

10.2.1

Ako hoces takav signal da imas, ne treba ti JB.

Otvori dialer ukucaj *3001#12345#* stisni da pozoves, otvorice ti se field test mode. Da bi ti ostalo zapamceno tako, dok si u FTM drzi power dok se ne pojavi da hoces da iskljucis telefon, kad se pojavi drzi home dugme dok te ne vrati na home screen.
 
Ne kažem da izmišljaš, nego da telefon i kad ne koristiš onda navika usage jer mu rade aplikacije u pozadini. Znam zašto to pišem, toliko sam vremena proveo na iphone ali nikada nisam mogao tačan sot da izračunam

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Zato sam ja stavio "~" ;)

Sve je to otprilike. Mada nekada mogu npr da imam 7-8 sati ekrana ako ga koristim intenzivno, na nekih 10-13 sati standby-a.
 
Nazad
Vrh Dno